Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Svilajnac - Despotovac timetable

monday, 13.07.2020.
07:15 07:51 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
10.4 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:37
dep. 07:37
15.9 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
20.7 km
Miliva
arr. 07:45
dep. 07:45
22.7 km
Miliva, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
24.1 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:51
26.6 km
12:57 13:40 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 12:57
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
10.4 km
Medveda kod Despotovca
arr. 13:24
dep. 13:24
15.9 km
Plazane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
20.7 km
Miliva
arr. 13:32
dep. 13:32
22.7 km
Miliva, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
24.1 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:40
26.6 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Medveda kod Despotovca
arr. 13:39
dep. 13:39
16 km
Plazane, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 13:50
dep. 13:50
24 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:55
27 km
14:35 15:11 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:35
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Medveda kod Despotovca
arr. 14:57
dep. 14:57
15.9 km
Plazane, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
20.7 km
Miliva
arr. 15:05
dep. 15:05
22.7 km
Miliva, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
24.1 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:11
26.6 km
14:50 15:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:50
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
6 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Plazane, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:22
dep. 15:22
23 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
24 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
27 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:20
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
10.4 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
12.4 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
15.9 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
20.7 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
22.7 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
24.1 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
26.6 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
17 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
23 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
27 km
16:28 17:19 (00:51)
TE MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, TE Morava
dep. 16:28
Svilajnac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
4 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
6 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Troponje, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
17 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
18 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
23 km
Plazane
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Miliva
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Despotovac, Brest
arr. 17:15
dep. 17:15
28 km
Despotovac, Bus station
arr. 17:19
31 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 17:20
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
12 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
15 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:41
dep. 17:41
17 km
Plazane, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 17:55
dep. 17:55
24 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
25 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 17:58
dep. 17:58
26 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:00
27 km
22:15 23:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 22:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 22:30
dep. 22:30
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
14 km
Medveda kod Despotovca
arr. 22:39
dep. 22:39
16 km
Plazane, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 22:55
dep. 22:55
24 km
Despotovac, Bus station
arr. 23:00
27 km

Naselja Svilajnac i Despotovac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.