Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sutjeska - Zrenjanin timetable

thursday, 20.02.2020.
05:52 06:36 (00:44)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 05:52
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
26 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:36
32 km
06:15 06:57 (00:42)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 06:15
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
9.4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
13.2 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
24.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
25.9 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
29.9 km
06:35 07:17 (00:42)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 06:35
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
5.1 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:43
dep. 06:43
9.4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:50
dep. 06:50
13.2 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:00
dep. 07:00
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:03
dep. 07:03
24.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
25.9 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:17
29.9 km
06:52 07:23 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 06:52
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:23
26 km
09:03 09:30 (00:27)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 09:03
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
29 km
09:24 09:55 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 09:24
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:55
26 km
11:44 12:15 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 11:44
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
26 km
12:39 13:10 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 12:39
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:10
26 km
13:15 13:57 (00:42)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 13:15
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
5.1 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:23
dep. 13:23
9.4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:30
dep. 13:30
13.2 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:43
dep. 13:43
24.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
25.9 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:57
29.9 km
15:00 15:42 (00:42)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 15:00
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
5.1 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:08
dep. 15:08
9.4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 15:15
dep. 15:15
13.2 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:25
dep. 15:25
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
24.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
25.9 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
29.9 km
17:15 17:57 (00:42)
CenterBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sutjeska, Center
dep. 17:15
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
5.1 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
9.4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
13.2 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
24.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
25.9 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
29.9 km

Naselja Sutjeska i Zrenjanin su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sutjeska je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sutjeska - Zrenjanin iznosi od 3,07 EUR do 3,07 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.