Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Surdulica - Vranje timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:25 05:27 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:25
Belo Polje kod Surdulice
arr. 04:27
dep. 04:27
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 04:31
dep. 04:31
2.9 km
Zitorade, II
arr. 04:34
dep. 04:34
4.3 km
Zitorade
arr. 04:36
dep. 04:36
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 04:39
dep. 04:39
6.7 km
Prekodolce
arr. 04:41
dep. 04:41
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:46
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:50
dep. 04:50
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Gramade
arr. 04:56
dep. 04:56
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 04:59
dep. 04:59
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:02
dep. 05:02
20.2 km
Mazarac
arr. 05:09
dep. 05:09
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 05:27
39 km
05:45 06:47 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 05:45
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Zitorade, II
arr. 05:54
dep. 05:54
4.3 km
Zitorade
arr. 05:56
dep. 05:56
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:59
dep. 05:59
6.7 km
Prekodolce
arr. 06:01
dep. 06:01
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:06
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:19
dep. 06:19
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
dep. 06:22
20.2 km
Mazarac
arr. 06:29
dep. 06:29
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 06:47
39 km
06:25 07:40 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 06:25
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Zitorade, II
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Prekodolce, II
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Prekodolce
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Gramade
arr. 07:04
dep. 07:04
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:08
dep. 07:08
22 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
41 km
07:05 07:45 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 07:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vranje, Bus station
arr. 07:45
37 km
08:00 09:02 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:00
Belo Polje kod Surdulice
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 08:06
dep. 08:06
2.9 km
Zitorade, II
arr. 08:09
dep. 08:09
4.3 km
Zitorade
arr. 08:11
dep. 08:11
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:14
dep. 08:14
6.7 km
Prekodolce
arr. 08:16
dep. 08:16
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:21
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:25
dep. 08:25
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Gramade
arr. 08:31
dep. 08:31
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:37
dep. 08:37
20.2 km
Mazarac
arr. 08:44
dep. 08:44
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 09:02
39 km
09:30 10:41 (01:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 09:30
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:36
dep. 09:36
2.9 km
Zitorade, II
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 09:46
dep. 09:46
6.7 km
Prekodolce
arr. 09:48
dep. 09:48
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:53
dep. 10:00
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:13
dep. 10:13
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
dep. 10:16
20.2 km
Mazarac
arr. 10:23
dep. 10:23
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 10:41
39 km
11:20 12:26 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 11:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Zitorade, II
arr. 11:29
dep. 11:29
4.3 km
Zitorade
arr. 11:31
dep. 11:31
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:34
dep. 11:34
6.7 km
Prekodolce
arr. 11:36
dep. 11:36
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:45
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 11:49
dep. 11:49
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Gramade
arr. 11:55
dep. 11:55
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 11:58
dep. 11:58
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:01
dep. 12:01
20.2 km
Mazarac
arr. 12:08
dep. 12:08
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:26
39 km
12:15 13:26 (01:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 12:15
Belo Polje kod Surdulice
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 12:21
dep. 12:21
2.9 km
Zitorade, II
arr. 12:25
dep. 12:25
4.3 km
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Prekodolce
arr. 12:33
dep. 12:33
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:45
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:58
dep. 12:58
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
20.2 km
Mazarac
arr. 13:08
dep. 13:08
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:26
39 km
13:10 14:03 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 13:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:14
dep. 13:14
2.9 km
Zitorade, II
arr. 13:16
dep. 13:16
4.3 km
Zitorade
arr. 13:17
dep. 13:17
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 13:19
dep. 13:19
6.7 km
Prekodolce
arr. 13:20
dep. 13:20
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:33
dep. 13:33
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:35
dep. 13:35
14.7 km
Gramade
arr. 13:37
dep. 13:37
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:39
dep. 13:39
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:41
dep. 13:41
20.9 km
Prevalac
arr. 13:43
dep. 13:43
22.5 km
Mazarac
arr. 13:47
dep. 13:47
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:51
dep. 13:51
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 14:01
dep. 14:01
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:03
39 km
14:05 15:11 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:05
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:07
dep. 14:07
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:11
dep. 14:11
2.9 km
Zitorade, II
arr. 14:14
dep. 14:14
4.3 km
Zitorade
arr. 14:16
dep. 14:16
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:19
dep. 14:19
6.7 km
Prekodolce
arr. 14:21
dep. 14:21
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:34
dep. 14:34
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Gramade
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:43
dep. 14:43
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:46
dep. 14:46
20.2 km
Mazarac
arr. 14:53
dep. 14:53
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:11
39 km
15:10 16:25 (01:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 15:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Zitorade, II
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Zitorade
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Prekodolce, II
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Prekodolce
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Gramade
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Vranje, Bus station
arr. 16:25
41 km
16:50 17:52 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 16:50
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:56
dep. 16:56
2.9 km
Zitorade, II
arr. 16:59
dep. 16:59
4.3 km
Zitorade
arr. 17:01
dep. 17:01
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 17:04
dep. 17:04
6.7 km
Prekodolce
arr. 17:06
dep. 17:06
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:11
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:15
dep. 17:15
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:18
dep. 17:18
14 km
Gramade
arr. 17:21
dep. 17:21
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:24
dep. 17:24
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:27
dep. 17:27
20.2 km
Mazarac
arr. 17:34
dep. 17:34
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 17:52
39 km
18:20 19:22 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 18:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 18:22
dep. 18:22
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 18:26
dep. 18:26
2.9 km
Zitorade, II
arr. 18:29
dep. 18:29
4.3 km
Zitorade
arr. 18:31
dep. 18:31
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 18:34
dep. 18:34
6.7 km
Prekodolce
arr. 18:36
dep. 18:36
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:41
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 18:45
dep. 18:45
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:48
dep. 18:48
14 km
Gramade
arr. 18:51
dep. 18:51
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 18:54
dep. 18:54
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 18:57
dep. 18:57
20.2 km
Mazarac
arr. 19:04
dep. 19:04
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 19:22
39 km
19:05 20:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 19:05
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 19:08
dep. 19:08
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 19:14
dep. 19:14
5 km
Zitorade, II
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Zitorade
arr. 19:17
dep. 19:17
7 km
Prekodolce, II
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Prekodolce
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
12 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 19:32
dep. 19:32
14 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:35
dep. 19:35
17 km
Gramade
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 19:41
dep. 19:41
21 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 19:43
dep. 19:43
23 km
Vranje, Bus station
arr. 20:15
42 km
20:40 21:42 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 20:40
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:42
dep. 20:42
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Zitorade, II
arr. 20:49
dep. 20:49
4.3 km
Zitorade
arr. 20:51
dep. 20:51
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:54
dep. 20:54
6.7 km
Prekodolce
arr. 20:56
dep. 20:56
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:01
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:05
dep. 21:05
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:08
dep. 21:08
14 km
Gramade
arr. 21:11
dep. 21:11
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:14
dep. 21:14
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:17
dep. 21:17
20.2 km
Mazarac
arr. 21:24
dep. 21:24
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 21:42
39 km
22:10 23:12 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 22:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 22:12
dep. 22:12
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Zitorade, II
arr. 22:19
dep. 22:19
4.3 km
Zitorade
arr. 22:21
dep. 22:21
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 22:24
dep. 22:24
6.7 km
Prekodolce
arr. 22:26
dep. 22:26
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:31
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
14 km
Gramade
arr. 22:41
dep. 22:41
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:44
dep. 22:44
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:47
dep. 22:47
20.2 km
Mazarac
arr. 22:54
dep. 22:54
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 23:12
39 km

Naselja Surdulica i Vranje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.