Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Surdulica - Vranje timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:20 05:13 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 04:21
dep. 04:21
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 04:24
dep. 04:24
2.9 km
Zitorade, II
arr. 04:26
dep. 04:26
4.3 km
Zitorade
arr. 04:27
dep. 04:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 04:29
dep. 04:29
6.7 km
Prekodolce
arr. 04:30
dep. 04:30
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:34
dep. 04:40
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:43
dep. 04:43
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:45
dep. 04:45
14.7 km
Gramade
arr. 04:47
dep. 04:47
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 04:49
dep. 04:49
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 04:51
dep. 04:51
20.9 km
Prevalac
arr. 04:53
dep. 04:53
22.5 km
Mazarac
arr. 04:57
dep. 04:57
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:01
dep. 05:01
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 05:11
dep. 05:11
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:13
39 km
04:20 05:22 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 04:22
dep. 04:22
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 04:26
dep. 04:26
2.9 km
Zitorade, II
arr. 04:29
dep. 04:29
4.3 km
Zitorade
arr. 04:31
dep. 04:31
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 04:34
dep. 04:34
6.7 km
Prekodolce
arr. 04:36
dep. 04:36
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:41
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:45
dep. 04:45
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:48
dep. 04:48
14 km
Gramade
arr. 04:51
dep. 04:51
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 04:54
dep. 04:54
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 04:57
dep. 04:57
20.2 km
Mazarac
arr. 05:04
dep. 05:04
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 05:22
39 km
04:30 05:45 (01:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:30
Belo Polje kod Surdulice
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Zitorade, II
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Zitorade
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Prekodolce, II
arr. 04:45
dep. 04:45
8 km
Prekodolce
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:02
dep. 05:02
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Gramade
arr. 05:09
dep. 05:09
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:11
dep. 05:11
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
22 km
Vranje, Bus station
arr. 05:45
41 km
05:45 06:47 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 05:45
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Zitorade, II
arr. 05:54
dep. 05:54
4.3 km
Zitorade
arr. 05:56
dep. 05:56
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:59
dep. 05:59
6.7 km
Prekodolce
arr. 06:01
dep. 06:01
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:06
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:19
dep. 06:19
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
dep. 06:22
20.2 km
Mazarac
arr. 06:29
dep. 06:29
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 06:47
39 km
06:25 07:36 (01:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 06:25
Belo Polje kod Surdulice
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 06:31
dep. 06:31
2.9 km
Zitorade, II
arr. 06:35
dep. 06:35
4.3 km
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 06:41
dep. 06:41
6.7 km
Prekodolce
arr. 06:43
dep. 06:43
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:55
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:59
dep. 06:59
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Gramade
arr. 07:05
dep. 07:05
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:08
dep. 07:08
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:11
dep. 07:11
20.2 km
Mazarac
arr. 07:18
dep. 07:18
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 07:36
39 km
06:25 07:40 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 06:25
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Zitorade, II
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Prekodolce, II
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Prekodolce
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Gramade
arr. 07:04
dep. 07:04
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:08
dep. 07:08
22 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
41 km
07:05 07:45 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 07:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vranje, Bus station
arr. 07:45
37 km
07:05 08:20 (01:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 07:05
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Zitorade, II
arr. 07:15
dep. 07:15
5 km
Zitorade
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Prekodolce, II
arr. 07:20
dep. 07:20
8 km
Prekodolce
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:35
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:37
dep. 07:37
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Gramade
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:46
dep. 07:46
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:48
dep. 07:48
22 km
Vranje, Bus station
arr. 08:20
41 km
08:00 08:53 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:00
Belo Polje kod Surdulice
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 08:04
dep. 08:04
2.9 km
Zitorade, II
arr. 08:06
dep. 08:06
4.3 km
Zitorade
arr. 08:07
dep. 08:07
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:09
dep. 08:09
6.7 km
Prekodolce
arr. 08:10
dep. 08:10
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:20
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:23
dep. 08:23
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:25
dep. 08:25
14.7 km
Gramade
arr. 08:27
dep. 08:27
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:29
dep. 08:29
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
20.9 km
Prevalac
arr. 08:33
dep. 08:33
22.5 km
Mazarac
arr. 08:37
dep. 08:37
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:41
dep. 08:41
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 08:51
dep. 08:51
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 08:53
39 km
08:00 09:02 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:00
Belo Polje kod Surdulice
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 08:06
dep. 08:06
2.9 km
Zitorade, II
arr. 08:09
dep. 08:09
4.3 km
Zitorade
arr. 08:11
dep. 08:11
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:14
dep. 08:14
6.7 km
Prekodolce
arr. 08:16
dep. 08:16
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:21
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:25
dep. 08:25
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Gramade
arr. 08:31
dep. 08:31
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:37
dep. 08:37
20.2 km
Mazarac
arr. 08:44
dep. 08:44
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 09:02
39 km
09:30 10:41 (01:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 09:30
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:36
dep. 09:36
2.9 km
Zitorade, II
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 09:46
dep. 09:46
6.7 km
Prekodolce
arr. 09:48
dep. 09:48
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:53
dep. 10:00
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:13
dep. 10:13
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
dep. 10:16
20.2 km
Mazarac
arr. 10:23
dep. 10:23
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 10:41
39 km
09:30 10:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 09:30
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Zitorade, II
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Prekodolce, II
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Prekodolce
arr. 09:47
dep. 09:47
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:02
dep. 10:02
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Gramade
arr. 10:09
dep. 10:09
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:11
dep. 10:11
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Vranje, Bus station
arr. 10:45
41 km
11:20 12:26 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 11:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Zitorade, II
arr. 11:29
dep. 11:29
4.3 km
Zitorade
arr. 11:31
dep. 11:31
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:34
dep. 11:34
6.7 km
Prekodolce
arr. 11:36
dep. 11:36
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:45
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 11:49
dep. 11:49
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Gramade
arr. 11:55
dep. 11:55
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 11:58
dep. 11:58
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:01
dep. 12:01
20.2 km
Mazarac
arr. 12:08
dep. 12:08
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:26
39 km
12:15 13:26 (01:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 12:15
Belo Polje kod Surdulice
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 12:21
dep. 12:21
2.9 km
Zitorade, II
arr. 12:25
dep. 12:25
4.3 km
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Prekodolce
arr. 12:33
dep. 12:33
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:45
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:58
dep. 12:58
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
20.2 km
Mazarac
arr. 13:08
dep. 13:08
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:26
39 km
12:15 13:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 12:15
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zitorade, II
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Prekodolce, II
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Prekodolce
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Gramade
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:58
dep. 12:58
22 km
Vranje, Bus station
arr. 13:30
41 km
13:05 13:58 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 13:05
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:09
dep. 13:09
2.9 km
Zitorade, II
arr. 13:11
dep. 13:11
4.3 km
Zitorade
arr. 13:12
dep. 13:12
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 13:14
dep. 13:14
6.7 km
Prekodolce
arr. 13:15
dep. 13:15
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:19
dep. 13:25
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:28
dep. 13:28
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:30
dep. 13:30
14.7 km
Gramade
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:34
dep. 13:34
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
20.9 km
Prevalac
arr. 13:38
dep. 13:38
22.5 km
Mazarac
arr. 13:42
dep. 13:42
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:46
dep. 13:46
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:56
dep. 13:56
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:58
39 km
14:10 15:16 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:16
dep. 14:16
2.9 km
Zitorade, II
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Zitorade
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:24
dep. 14:24
6.7 km
Prekodolce
arr. 14:26
dep. 14:26
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:39
dep. 14:39
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Gramade
arr. 14:45
dep. 14:45
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:48
dep. 14:48
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:51
dep. 14:51
20.2 km
Mazarac
arr. 14:58
dep. 14:58
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:16
39 km
14:10 15:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 14:10
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Zitorade, II
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Zitorade
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Prekodolce, II
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Prekodolce
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:40
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:42
dep. 14:42
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Gramade
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Vranje, Bus station
arr. 15:25
41 km
15:10 16:25 (01:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 15:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Zitorade, II
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Zitorade
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Prekodolce, II
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Prekodolce
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Gramade
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Vranje, Bus station
arr. 16:25
41 km
16:50 17:43 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 16:50
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:51
dep. 16:51
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:54
dep. 16:54
2.9 km
Zitorade, II
arr. 16:56
dep. 16:56
4.3 km
Zitorade
arr. 16:57
dep. 16:57
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 16:59
dep. 16:59
6.7 km
Prekodolce
arr. 17:00
dep. 17:00
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:10
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:13
dep. 17:13
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:15
dep. 17:15
14.7 km
Gramade
arr. 17:17
dep. 17:17
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:19
dep. 17:19
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
20.9 km
Prevalac
arr. 17:23
dep. 17:23
22.5 km
Mazarac
arr. 17:27
dep. 17:27
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:31
dep. 17:31
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 17:41
dep. 17:41
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:43
39 km
16:50 17:52 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 16:50
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:56
dep. 16:56
2.9 km
Zitorade, II
arr. 16:59
dep. 16:59
4.3 km
Zitorade
arr. 17:01
dep. 17:01
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 17:04
dep. 17:04
6.7 km
Prekodolce
arr. 17:06
dep. 17:06
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:11
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:15
dep. 17:15
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:18
dep. 17:18
14 km
Gramade
arr. 17:21
dep. 17:21
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:24
dep. 17:24
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:27
dep. 17:27
20.2 km
Mazarac
arr. 17:34
dep. 17:34
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 17:52
39 km
18:20 19:13 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 18:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 18:21
dep. 18:21
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 18:24
dep. 18:24
2.9 km
Zitorade, II
arr. 18:26
dep. 18:26
4.3 km
Zitorade
arr. 18:27
dep. 18:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 18:29
dep. 18:29
6.7 km
Prekodolce
arr. 18:30
dep. 18:30
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:34
dep. 18:40
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 18:43
dep. 18:43
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:45
dep. 18:45
14.7 km
Gramade
arr. 18:47
dep. 18:47
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 18:49
dep. 18:49
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 18:51
dep. 18:51
20.9 km
Prevalac
arr. 18:53
dep. 18:53
22.5 km
Mazarac
arr. 18:57
dep. 18:57
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:01
dep. 19:01
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 19:11
dep. 19:11
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:13
39 km
18:20 19:22 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 18:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 18:22
dep. 18:22
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 18:26
dep. 18:26
2.9 km
Zitorade, II
arr. 18:29
dep. 18:29
4.3 km
Zitorade
arr. 18:31
dep. 18:31
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 18:34
dep. 18:34
6.7 km
Prekodolce
arr. 18:36
dep. 18:36
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:41
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 18:45
dep. 18:45
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:48
dep. 18:48
14 km
Gramade
arr. 18:51
dep. 18:51
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 18:54
dep. 18:54
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 18:57
dep. 18:57
20.2 km
Mazarac
arr. 19:04
dep. 19:04
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 19:22
39 km
20:35 21:28 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 20:35
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:36
dep. 20:36
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:39
dep. 20:39
2.9 km
Zitorade, II
arr. 20:41
dep. 20:41
4.3 km
Zitorade
arr. 20:42
dep. 20:42
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Prekodolce
arr. 20:45
dep. 20:45
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:49
dep. 20:55
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:58
dep. 20:58
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:00
dep. 21:00
14.7 km
Gramade
arr. 21:02
dep. 21:02
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:04
dep. 21:04
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:06
dep. 21:06
20.9 km
Prevalac
arr. 21:08
dep. 21:08
22.5 km
Mazarac
arr. 21:12
dep. 21:12
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:16
dep. 21:16
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 21:26
dep. 21:26
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:28
39 km
20:35 21:37 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 20:35
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:37
dep. 20:37
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:41
dep. 20:41
2.9 km
Zitorade, II
arr. 20:44
dep. 20:44
4.3 km
Zitorade
arr. 20:46
dep. 20:46
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:49
dep. 20:49
6.7 km
Prekodolce
arr. 20:51
dep. 20:51
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:56
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:00
dep. 21:00
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:03
dep. 21:03
14 km
Gramade
arr. 21:06
dep. 21:06
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:09
dep. 21:09
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:12
dep. 21:12
20.2 km
Mazarac
arr. 21:19
dep. 21:19
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 21:37
39 km
22:10 23:03 (00:53)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 22:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 22:14
dep. 22:14
2.9 km
Zitorade, II
arr. 22:16
dep. 22:16
4.3 km
Zitorade
arr. 22:17
dep. 22:17
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 22:19
dep. 22:19
6.7 km
Prekodolce
arr. 22:20
dep. 22:20
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:24
dep. 22:30
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:33
dep. 22:33
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:35
dep. 22:35
14.7 km
Gramade
arr. 22:37
dep. 22:37
16.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:39
dep. 22:39
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:41
dep. 22:41
20.9 km
Prevalac
arr. 22:43
dep. 22:43
22.5 km
Mazarac
arr. 22:47
dep. 22:47
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:51
dep. 22:51
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 23:01
dep. 23:01
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 23:03
39 km
22:10 23:12 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 22:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 22:12
dep. 22:12
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Zitorade, II
arr. 22:19
dep. 22:19
4.3 km
Zitorade
arr. 22:21
dep. 22:21
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 22:24
dep. 22:24
6.7 km
Prekodolce
arr. 22:26
dep. 22:26
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:31
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
14 km
Gramade
arr. 22:41
dep. 22:41
15.7 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:44
dep. 22:44
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:47
dep. 22:47
20.2 km
Mazarac
arr. 22:54
dep. 22:54
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 23:12
39 km

Naselja Surdulica i Vranje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.