Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Surdulica - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
04:20 05:13 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:20
Belo Polje kod Surdulice
arr. 04:21
dep. 04:21
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 04:24
dep. 04:24
2.9 km
Zitorade, II
arr. 04:26
dep. 04:26
4.3 km
Zitorade
arr. 04:27
dep. 04:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 04:29
dep. 04:29
6.7 km
Prekodolce
arr. 04:30
dep. 04:30
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:34
dep. 04:40
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:43
dep. 04:43
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:45
dep. 04:45
14.7 km
Gramade
arr. 04:47
dep. 04:47
16.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 04:49
dep. 04:49
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 04:51
dep. 04:51
20.9 km
Prevalac
arr. 04:53
dep. 04:53
22.5 km
Mazarac
arr. 04:57
dep. 04:57
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:01
dep. 05:01
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 05:11
dep. 05:11
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:13
39 km
05:45 06:47 (01:02)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 05:45
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Zitorade, II
arr. 05:54
dep. 05:54
4.3 km
Zitorade
arr. 05:56
dep. 05:56
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:59
dep. 05:59
6.7 km
Prekodolce
arr. 06:01
dep. 06:01
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:06
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
15.7 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 06:19
dep. 06:19
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
dep. 06:22
20.2 km
Mazarac
arr. 06:29
dep. 06:29
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 06:47
39 km
06:25 07:40 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 06:25
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Zitorade, II
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Prekodolce, II
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Prekodolce
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Gramade
arr. 07:04
dep. 07:04
18 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:08
dep. 07:08
22 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
41 km
07:05 07:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 07:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vranje, Bus station
arr. 07:45
37 km
08:00 08:53 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:00
Belo Polje kod Surdulice
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 08:04
dep. 08:04
2.9 km
Zitorade, II
arr. 08:06
dep. 08:06
4.3 km
Zitorade
arr. 08:07
dep. 08:07
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:09
dep. 08:09
6.7 km
Prekodolce
arr. 08:10
dep. 08:10
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:20
10.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:23
dep. 08:23
12.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:25
dep. 08:25
14.7 km
Gramade
arr. 08:27
dep. 08:27
16.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 08:29
dep. 08:29
18.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
20.9 km
Prevalac
arr. 08:33
dep. 08:33
22.5 km
Mazarac
arr. 08:37
dep. 08:37
26.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:41
dep. 08:41
30.9 km
Vranje, Kostana
arr. 08:51
dep. 08:51
38.5 km
Vranje, Bus station
arr. 08:53
39 km
09:30 10:41 (01:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 09:30
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:36
dep. 09:36
2.9 km
Zitorade, II
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 09:46
dep. 09:46
6.7 km
Prekodolce
arr. 09:48
dep. 09:48
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:53
dep. 10:00
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
15.7 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 10:13
dep. 10:13
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
dep. 10:16
20.2 km
Mazarac
arr. 10:23
dep. 10:23
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 10:41
39 km
12:15 13:26 (01:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 12:15
Belo Polje kod Surdulice
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 12:21
dep. 12:21
2.9 km
Zitorade, II
arr. 12:25
dep. 12:25
4.3 km
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Prekodolce
arr. 12:33
dep. 12:33
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:45
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
15.7 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 12:58
dep. 12:58
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
20.2 km
Mazarac
arr. 13:08
dep. 13:08
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:26
39 km
14:05 15:11 (01:06)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:05
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:07
dep. 14:07
0.5 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:11
dep. 14:11
2.9 km
Zitorade, II
arr. 14:14
dep. 14:14
4.3 km
Zitorade
arr. 14:16
dep. 14:16
4.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:19
dep. 14:19
6.7 km
Prekodolce
arr. 14:21
dep. 14:21
7.6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
9.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:34
dep. 14:34
11.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Gramade
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 14:43
dep. 14:43
17.7 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:46
dep. 14:46
20.2 km
Mazarac
arr. 14:53
dep. 14:53
26.2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:11
39 km
15:10 16:25 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 15:10
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Zitorade, II
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Zitorade
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Prekodolce, II
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Prekodolce
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
11 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Gramade
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Vranje, Bus station
arr. 16:25
41 km

Naselja Surdulica i Vranje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.