Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Surdulica - Bosilegrad timetable

thursday, 20.02.2020.
04:20 06:05 (01:45)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:20
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 04:40
dep. 04:40
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 04:50
dep. 04:50
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:05
dep. 05:05
34 km
Bozica
arr. 05:15
dep. 05:15
39 km
Gornja Lisina
arr. 05:35
dep. 05:35
52 km
Donja Lisina
arr. 05:50
dep. 05:50
58 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 06:05
67 km
05:00 06:47 (01:47)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 05:00
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 05:41
dep. 05:41
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:57
dep. 05:57
30.5 km
Bozica
arr. 06:03
dep. 06:03
34.6 km
Gornja Lisina
arr. 06:20
dep. 06:20
45.5 km
Donja Lisina
arr. 06:29
dep. 06:29
50.5 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 06:47
61.1 km
06:20 08:07 (01:47)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 06:20
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 07:01
dep. 07:01
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 07:17
dep. 07:17
30.5 km
Bozica
arr. 07:23
dep. 07:23
34.6 km
Gornja Lisina
arr. 07:40
dep. 07:40
45.5 km
Donja Lisina
arr. 07:49
dep. 07:49
50.5 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 08:07
61.1 km
07:45 09:20 (01:35)
ul. Kej Rade CvetkovicaAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 07:45
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:04
dep. 08:04
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:14
dep. 08:14
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:19
dep. 08:19
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:30
dep. 08:30
30.6 km
Bozica
arr. 08:36
dep. 08:36
34.7 km
Gornja Lisina
arr. 08:53
dep. 08:53
45.6 km
Donja Lisina
arr. 09:02
dep. 09:02
50.6 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 09:20
61.2 km
08:30 10:20 (01:50)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:30
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
34 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
39 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
52 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
58 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
67 km
10:55 12:42 (01:47)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 10:55
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 11:36
dep. 11:36
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 11:52
dep. 11:52
30.5 km
Bozica
arr. 11:58
dep. 11:58
34.6 km
Gornja Lisina
arr. 12:15
dep. 12:15
45.5 km
Donja Lisina
arr. 12:24
dep. 12:24
50.5 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 12:42
61.1 km
12:15 14:02 (01:47)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 12:15
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:56
dep. 12:56
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 13:12
dep. 13:12
30.5 km
Bozica
arr. 13:18
dep. 13:18
34.6 km
Gornja Lisina
arr. 13:35
dep. 13:35
45.5 km
Donja Lisina
arr. 13:44
dep. 13:44
50.5 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 14:02
61.1 km
14:00 15:50 (01:50)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:00
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 14:40
dep. 14:40
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 14:50
dep. 14:50
34 km
Bozica
arr. 15:00
dep. 15:00
39 km
Gornja Lisina
arr. 15:20
dep. 15:20
52 km
Donja Lisina
arr. 15:30
dep. 15:30
58 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 15:50
67 km
14:15 15:51 (01:36)
ul. Kej Rade CvetkovicaAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 14:15
Vucadelce, Valjavica
arr. 14:34
dep. 14:34
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:44
dep. 14:44
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 14:49
dep. 14:49
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
30.6 km
Bozica
arr. 15:06
dep. 15:06
34.7 km
Gornja Lisina
arr. 15:23
dep. 15:23
45.6 km
Donja Lisina
arr. 15:32
dep. 15:32
50.6 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 15:51
61.2 km
14:50 16:40 (01:50)
CenterAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:50
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Bozica
arr. 15:50
dep. 15:50
39 km
Gornja Lisina
arr. 16:10
dep. 16:10
52 km
Donja Lisina
arr. 16:25
dep. 16:25
58 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 16:40
67 km
17:10 18:56 (01:46)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 17:10
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 17:50
dep. 17:50
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 17:55
dep. 17:55
23.8 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:06
dep. 18:06
30.5 km
Bozica
arr. 18:12
dep. 18:12
34.6 km
Bozica, Kodina Dolina
arr. 18:17
dep. 18:17
38.4 km
Gornja Lisina
arr. 18:29
dep. 18:29
45.5 km
Donja Lisina
arr. 18:38
dep. 18:38
50.5 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 18:56
61.1 km
17:36 19:05 (01:29)
ul. Kej Rade CvetkovicaAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 17:36
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:54
dep. 17:54
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 18:04
dep. 18:04
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 18:09
dep. 18:09
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:20
dep. 18:20
30.6 km
Bozica
arr. 18:26
dep. 18:26
34.7 km
Gornja Lisina
arr. 18:43
dep. 18:43
45.6 km
Donja Lisina
arr. 18:52
dep. 18:52
50.6 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 19:05
61.2 km

Naselja Surdulica i Bosilegrad su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 17:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.