Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Supovac - Nis timetable

thursday, 27.02.2020.
05:07 05:35 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 05:07
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:09
dep. 05:09
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
9.7 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
15.3 km
05:52 06:20 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 05:52
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
9.7 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
15.3 km
06:26 06:52 (00:26)
Railway station - Supovacki mostRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:26
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Trupale, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
9 km
arr. 06:43
dep. 06:44
15 km
arr. 06:52
18 km
06:27 06:55 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 06:27
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
6.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
15.3 km
06:43 07:20 (00:37)
Raskrsnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 2
dep. 06:43
Supovac, Okretnica
arr. 06:45
dep. 06:45
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 06:48
dep. 06:48
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:53
dep. 06:53
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:54
dep. 06:54
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:58
dep. 06:58
6.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:00
dep. 07:00
7.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:01
dep. 07:01
8.4 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:03
dep. 07:03
9.1 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:04
dep. 07:04
9.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:06
dep. 07:06
10.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:09
dep. 07:09
10.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:11
dep. 07:11
11.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:14
dep. 07:14
12.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
14.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Nis, MIN
arr. 07:18
dep. 07:18
15.6 km
Nis, DIN 1
arr. 07:19
dep. 07:19
16.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
17.6 km
07:23 08:20 (24:57)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 07:23
Supovac, Okretnica
arr. 07:24
dep. 07:24
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 07:25
dep. 07:25
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
13.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
6.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
11.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
9.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 07:48
dep. 07:48
10.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
10.7 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:59
dep. 07:59
15.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:03
dep. 08:03
16.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:04
dep. 08:04
17.5 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:05
dep. 08:05
18.4 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:06
dep. 08:06
18.8 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:07
dep. 08:07
19.4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:08
dep. 08:08
20.1 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:09
dep. 08:09
20.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
21.2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:11
dep. 08:11
21.9 km
arr. 08:14
dep. 08:14
23.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:15
dep. 08:15
24.3 km
Nis, MIN
arr. 08:16
dep. 08:16
24.8 km
Nis, DIN
arr. 08:17
dep. 08:17
25.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
26.8 km
07:27 07:55 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 07:27
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
9.7 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
15.3 km
09:02 09:30 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 09:02
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
9.7 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
15.3 km
09:12 09:38 (00:26)
Railway station - Supovacki mostRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:12
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
9 km
arr. 09:29
dep. 09:30
15 km
arr. 09:38
18 km
11:07 11:35 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 11:07
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
9.7 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
15.3 km
11:57 12:25 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 11:57
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
9.7 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
15.3 km
12:35 13:06 (00:31)
Railway station - Supovacki mostRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:35
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
9 km
arr. 12:57
dep. 12:58
15 km
arr. 13:06
18 km
12:38 13:15 (00:37)
Raskrsnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 2
dep. 12:38
Supovac, Okretnica
arr. 12:40
dep. 12:40
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 12:43
dep. 12:43
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:48
dep. 12:48
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 12:49
dep. 12:49
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
4.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
6.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:54
dep. 12:54
6.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:55
dep. 12:55
7.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:56
dep. 12:56
8.4 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:58
dep. 12:58
9.1 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:59
dep. 12:59
9.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:01
dep. 13:01
10.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:04
dep. 13:04
10.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:06
dep. 13:06
11.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
12 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:09
dep. 13:09
12.6 km
arr. 13:11
dep. 13:11
14.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Nis, MIN
arr. 13:13
dep. 13:13
15.6 km
Nis, DIN 1
arr. 13:14
dep. 13:14
16.4 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
17.6 km
13:31 14:00 (00:29)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 13:31
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
13 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
15 km
14:16 14:45 (00:29)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 14:16
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
9.7 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
15.3 km
14:38 15:15 (00:37)
Raskrsnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 2
dep. 14:38
Supovac, Okretnica
arr. 14:40
dep. 14:40
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:48
dep. 14:48
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
4.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
6.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:54
dep. 14:54
6.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:55
dep. 14:55
7.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:56
dep. 14:56
8.4 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:58
dep. 14:58
9.1 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:59
dep. 14:59
9.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:01
dep. 15:01
10.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:04
dep. 15:04
10.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:06
dep. 15:06
11.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:09
dep. 15:09
12.6 km
arr. 15:11
dep. 15:11
14.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Nis, MIN
arr. 15:13
dep. 15:13
15.6 km
Nis, DIN 1
arr. 15:14
dep. 15:14
16.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
17.6 km
15:22 15:50 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 15:22
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
9.7 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
15.3 km
15:52 16:20 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 15:52
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
9.7 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
15.3 km
16:43 17:20 (00:37)
Raskrsnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 2
dep. 16:43
Supovac, Okretnica
arr. 16:45
dep. 16:45
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 16:48
dep. 16:48
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:53
dep. 16:53
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:54
dep. 16:54
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
4.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
6.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:59
dep. 16:59
6.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
7.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:01
dep. 17:01
8.4 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:03
dep. 17:03
9.1 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
9.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:06
dep. 17:06
10.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:09
dep. 17:09
10.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:11
dep. 17:11
11.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:14
dep. 17:14
12.6 km
arr. 17:16
dep. 17:16
14.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Nis, MIN
arr. 17:18
dep. 17:18
15.6 km
Nis, DIN 1
arr. 17:19
dep. 17:19
16.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
17.6 km
18:37 19:04 (00:27)
Railway station - Supovacki mostRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:37
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
3 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
7 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
9 km
arr. 18:55
dep. 18:56
15 km
arr. 19:04
18 km
19:01 19:30 (00:29)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 19:01
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
5 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
8 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
15 km
20:22 20:50 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 20:22
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
9.7 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
15.3 km
20:38 21:04 (00:26)
Railway station - Supovacki mostRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:38
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
9 km
arr. 20:55
dep. 20:56
15 km
arr. 21:04
18 km
21:23 22:00 (00:37)
Raskrsnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 2
dep. 21:23
Supovac, Okretnica
arr. 21:25
dep. 21:25
0.7 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 21:28
dep. 21:28
1.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:33
dep. 21:33
2.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:34
dep. 21:34
3.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
4.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:38
dep. 21:38
6.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:39
dep. 21:39
6.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:40
dep. 21:40
7.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:41
dep. 21:41
8.4 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:43
dep. 21:43
9.1 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:44
dep. 21:44
9.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:46
dep. 21:46
10.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:49
dep. 21:49
10.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:51
dep. 21:51
11.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:52
dep. 21:52
12 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:54
dep. 21:54
12.6 km
arr. 21:56
dep. 21:56
14.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:57
dep. 21:57
15 km
Nis, MIN
arr. 21:58
dep. 21:58
15.6 km
Nis, DIN 1
arr. 21:59
dep. 21:59
16.4 km
Nis, Bus station
arr. 22:00
17.6 km
22:57 23:25 (00:28)
Raskrsnica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Supovac, Raskrsnica 1
dep. 22:57
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 22:59
dep. 22:59
1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
1.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
3.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
4.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
6.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
6.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
9.7 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
12.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
15.3 km

Naselja Supovac i Nis su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 24h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Supovac je u 05:07 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.