Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sumrakovac - Bor timetable

thursday, 27.02.2020.
07:30 08:20 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 07:30
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 07:48
dep. 07:48
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 07:51
dep. 07:51
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:04
dep. 08:04
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:06
dep. 08:06
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:12
dep. 08:12
25 km
arr. 08:14
dep. 08:14
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:16
dep. 08:16
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:17
dep. 08:17
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 08:18
dep. 08:18
27.7 km
Bor, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 08:20
28.9 km
10:15 11:38 (01:23)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 10:15
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 11:05
dep. 11:05
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 11:08
dep. 11:08
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 11:24
dep. 11:24
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 11:26
dep. 11:26
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:31
dep. 11:31
25 km
arr. 11:33
dep. 11:33
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 11:36
dep. 11:36
27.7 km
Bor, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 11:38
28.9 km
12:15 13:05 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 12:15
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 12:45
dep. 12:45
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:57
dep. 12:57
25 km
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:01
dep. 13:01
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 13:03
dep. 13:03
27.7 km
Bor, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 13:05
28.9 km
15:45 16:35 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 15:45
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 16:03
dep. 16:03
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:17
dep. 16:17
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:27
dep. 16:27
25 km
arr. 16:29
dep. 16:29
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:31
dep. 16:31
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:32
dep. 16:32
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 16:33
dep. 16:33
27.7 km
Bor, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 16:35
28.9 km
Sumrakovac - Bor timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:30 08:20 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 07:30
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 07:48
dep. 07:48
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 07:51
dep. 07:51
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:04
dep. 08:04
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:06
dep. 08:06
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:12
dep. 08:12
25 km
arr. 08:14
dep. 08:14
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:16
dep. 08:16
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:17
dep. 08:17
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 08:18
dep. 08:18
27.7 km
Bor, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 08:20
28.9 km
10:15 11:38 (01:23)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 10:15
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 11:05
dep. 11:05
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 11:08
dep. 11:08
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 11:24
dep. 11:24
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 11:26
dep. 11:26
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:31
dep. 11:31
25 km
arr. 11:33
dep. 11:33
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 11:36
dep. 11:36
27.7 km
Bor, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 11:38
28.9 km
12:15 13:05 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 12:15
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 12:45
dep. 12:45
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:57
dep. 12:57
25 km
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:01
dep. 13:01
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 13:03
dep. 13:03
27.7 km
Bor, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 13:05
28.9 km
15:45 16:35 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sumrakovac, Selo
dep. 15:45
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 16:03
dep. 16:03
9 km
Sarbanovac kod Bora, Selo
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:17
dep. 16:17
17 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
23 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:27
dep. 16:27
25 km
arr. 16:29
dep. 16:29
26 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:31
dep. 16:31
26.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:32
dep. 16:32
27.2 km
Bor, Ekspres
arr. 16:33
dep. 16:33
27.7 km
Bor, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
28.3 km
Bor, Bus station
arr. 16:35
28.9 km

Naselja Sumrakovac i Bor su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sumrakovac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.