Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sukovo - Pirot timetable

monday, 09.12.2019.
05:00 05:30 (00:30)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 05:00
Sukovo, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 05:03
dep. 05:03
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
9.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
12 km
Pirot, Petlja
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 05:21
dep. 05:21
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 05:22
dep. 05:22
16 km
Pirot, Padez
arr. 05:23
dep. 05:23
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 05:24
dep. 05:24
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 05:25
dep. 05:25
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 05:26
dep. 05:26
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:27
dep. 05:27
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:28
dep. 05:28
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:29
dep. 05:29
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 05:30
20 km
06:55 07:22 (00:27)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 06:55
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
10 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
14.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
15.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
16 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
16.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
17.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
18 km
07:29 08:05 (00:36)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 07:29
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:05
19 km
11:30 12:10 (00:40)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 11:30
Sukovo, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 11:33
dep. 11:33
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
9.6 km
Drzina
arr. 11:43
dep. 11:43
10.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Pirot, Petlja
arr. 11:58
dep. 11:58
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:02
dep. 12:02
16 km
Pirot, Padez
arr. 12:03
dep. 12:03
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:04
dep. 12:04
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:05
dep. 12:05
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:06
dep. 12:06
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:07
dep. 12:07
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:08
dep. 12:08
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 12:09
dep. 12:09
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 12:10
20 km
12:40 13:25 (00:45)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 12:40
Vojnegovac
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
6.5 km
Drzina
arr. 13:05
dep. 13:05
9.2 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
10 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
13.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
14 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
14.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
15 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
15.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
16 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
16.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
17 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
17.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
18 km
12:54 13:30 (00:36)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 12:54
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
19 km
14:52 15:20 (00:28)
UlazRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Ulaz
dep. 14:52
Sukovo, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
-1 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
3 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
8.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Pirot, Petlja
arr. 15:08
dep. 15:08
11.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 15:11
dep. 15:11
14.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Pirot, Padez
arr. 15:13
dep. 15:13
15.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 15:15
dep. 15:15
16.5 km
Pirot, Mali most
arr. 15:16
dep. 15:16
17 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
17.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:18
dep. 15:18
18 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:20
19 km
17:00 17:30 (00:30)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 17:00
Sukovo, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 17:03
dep. 17:03
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
9.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Pirot, Petlja
arr. 17:18
dep. 17:18
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 17:21
dep. 17:21
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Pirot, Padez
arr. 17:23
dep. 17:23
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 17:24
dep. 17:24
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 17:25
dep. 17:25
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 17:26
dep. 17:26
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 17:27
dep. 17:27
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 17:28
dep. 17:28
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 17:29
dep. 17:29
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 17:30
20 km
17:09 17:45 (00:36)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 17:09
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
19 km
19:30 20:00 (00:30)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 19:30
Sukovo, Ulaz
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 19:33
dep. 19:33
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
9.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
12 km
Pirot, Petlja
arr. 19:48
dep. 19:48
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:51
dep. 19:51
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:52
dep. 19:52
16 km
Pirot, Padez
arr. 19:53
dep. 19:53
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:54
dep. 19:54
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:55
dep. 19:55
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 19:56
dep. 19:56
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:57
dep. 19:57
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:58
dep. 19:58
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 19:59
dep. 19:59
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 20:00
20 km
21:15 21:45 (00:30)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 21:15
Sukovo, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 21:18
dep. 21:18
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
9.6 km
Drzina
arr. 21:28
dep. 21:28
10.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
12 km
Pirot, Petlja
arr. 21:33
dep. 21:33
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 21:36
dep. 21:36
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 21:37
dep. 21:37
16 km
Pirot, Padez
arr. 21:38
dep. 21:38
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 21:39
dep. 21:39
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 21:40
dep. 21:40
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 21:41
dep. 21:41
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 21:42
dep. 21:42
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 21:43
dep. 21:43
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 21:44
dep. 21:44
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 21:45
20 km
22:40 23:10 (00:30)
CenterRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sukovo, Center
dep. 22:40
Sukovo, Ulaz
arr. 22:42
dep. 22:42
1 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 22:43
dep. 22:43
3.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:46
dep. 22:46
4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:51
dep. 22:51
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
9.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:55
dep. 22:55
12 km
Pirot, Petlja
arr. 22:58
dep. 22:58
12.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 23:01
dep. 23:01
15.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 23:02
dep. 23:02
16 km
Pirot, Padez
arr. 23:03
dep. 23:03
16.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 23:04
dep. 23:04
17 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 23:05
dep. 23:05
17.5 km
Pirot, Mali most
arr. 23:06
dep. 23:06
18 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 23:07
dep. 23:07
18.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 23:08
dep. 23:08
19 km
Pirot, Tigar 1
arr. 23:09
dep. 23:09
19.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 23:10
20 km

Naselja Sukovo i Pirot su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sukovo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.