Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stupnica kod Loznice - Draginac kod Loznice timetable

tuesday, 29.11.2022.
06:40 07:32 (00:52)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 06:40
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Stupnica kod Loznice, Milovanovici
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 06:52
dep. 06:52
6 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Stupnica kod Loznice, Radivojevici
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Stupnica kod Loznice, Spremici
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Stupnica kod Loznice, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Stupnica kod Loznice, Blagojevici
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Stupnica kod Loznice, Andrici
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Stupnica kod Loznice, Brdani
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Dvorska, Prodavnica
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Surice, Ignjatovici
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Surice, Starcevici
arr. 07:22
dep. 07:22
22 km
Surice, Polje
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:26
dep. 07:26
24 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:32
27 km
07:41 07:48 (00:07)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 07:41
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:46
dep. 07:46
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:47
dep. 07:47
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
4 km
07:41 08:01 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 07:41
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 07:47
dep. 07:47
3 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 07:52
dep. 07:52
7 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Surice, Skola
arr. 07:56
dep. 07:56
9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:01
13 km
11:06 11:11 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 11:06
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:11
4 km
11:15 11:20 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
dep. 11:15
Draginac kod Loznice
arr. 11:20
2 km
12:27 12:34 (00:07)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 12:27
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:29
dep. 12:29
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:32
dep. 12:32
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
4 km
13:56 14:05 (00:09)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 13:56
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:00
dep. 14:00
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:05
4 km
14:36 14:41 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 14:36
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
4 km
14:36 14:44 (00:08)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 14:36
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
4 km
14:36 14:44 (00:08)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 14:36
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
5 km
14:46 14:51 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 14:46
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:51
4 km
14:46 15:06 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 14:46
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 14:53
dep. 14:53
5 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 14:57
dep. 14:57
7 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 14:59
dep. 14:59
8 km
Surice, Skola
arr. 15:01
dep. 15:01
9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:06
13 km
15:00 15:05 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
dep. 15:00
Draginac kod Loznice
arr. 15:05
2 km
15:41 15:46 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 15:41
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:46
4 km
15:41 15:48 (00:07)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 15:41
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:46
dep. 15:46
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
4 km
15:41 15:49 (00:08)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 15:41
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:49
5 km
15:41 16:01 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 15:41
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 15:44
dep. 15:44
2 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 15:47
dep. 15:47
3 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 15:48
dep. 15:48
5 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Surice, Skola
arr. 15:56
dep. 15:56
9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
13 km
20:16 20:21 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 20:16
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:21
4 km
20:30 20:35 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
dep. 20:30
Draginac kod Loznice
arr. 20:35
2 km
20:46 20:51 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 20:46
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:52
dep. 20:52
5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:51
4 km
20:46 20:54 (00:08)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 20:46
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 20:54
5 km
20:46 21:06 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 20:46
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 20:52
dep. 20:52
3 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 20:53
dep. 20:53
5 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 20:56
dep. 20:56
6 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 20:57
dep. 20:57
7 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 20:59
dep. 20:59
8 km
Surice, Skola
arr. 21:01
dep. 21:01
9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 21:05
dep. 21:05
12 km
Draginac kod Loznice
arr. 21:06
13 km
20:47 21:04 (00:17)
Stari bunarKrsmanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
dep. 20:47
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:56
dep. 20:56
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:57
dep. 20:57
3.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
4 km

Naselja Stupnica kod Loznice i Draginac kod Loznice su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stupnica kod Loznice je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.