Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stubline - Obrenovac timetable

thursday, 23.05.2019.
03:02 03:20 (00:18)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 03:02
Stubline, Center
arr. 03:03
dep. 03:03
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 03:04
dep. 03:04
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 03:05
dep. 03:05
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 03:06
dep. 03:06
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 03:07
dep. 03:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 03:09
dep. 03:09
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 03:11
dep. 03:11
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 03:12
dep. 03:12
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 03:13
dep. 03:13
9.9 km
Zvecka, Dom
arr. 03:14
dep. 03:14
11.9 km
Zvecka, Jasen
arr. 03:15
dep. 03:15
12.9 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:16
dep. 03:16
13.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:18
dep. 03:18
15.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:20
17.2 km
04:22 04:45 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 04:22
Stubline, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:25
dep. 04:25
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:27
dep. 04:27
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:28
dep. 04:28
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:30
dep. 04:30
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:34
dep. 04:34
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:36
dep. 04:36
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 04:38
dep. 04:38
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 04:39
dep. 04:39
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 04:40
dep. 04:40
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 04:42
dep. 04:42
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 04:43
dep. 04:43
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:45
13.2 km
04:30 04:40 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 04:30
Zvecka, Rampa
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 04:34
dep. 04:34
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 04:35
dep. 04:35
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 04:36
dep. 04:36
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 04:38
dep. 04:38
5.1 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 04:39
dep. 04:39
5.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:40
6.5 km
04:52 05:08 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 04:52
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:08
14 km
05:14 05:33 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 05:14
Stubline, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:17
dep. 05:17
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:18
dep. 05:18
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:20
dep. 05:20
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:22
dep. 05:22
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:26
dep. 05:26
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:31
dep. 05:31
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:32
dep. 05:32
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:33
11.5 km
05:22 05:40 (00:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 05:22
Stubline, Sremčevići
arr. 05:26
dep. 05:26
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 05:34
dep. 05:34
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:40
13 km
05:37 05:53 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 05:37
Zvecka, Rampa
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:53
14 km
05:37 06:00 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 05:37
Stubline, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:40
dep. 05:40
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:42
dep. 05:42
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:43
dep. 05:43
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:45
dep. 05:45
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:49
dep. 05:49
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:53
dep. 05:53
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:54
dep. 05:54
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:55
dep. 05:55
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:00
13.2 km
05:52 06:08 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 05:52
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
11 km
06:00 06:20 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:00
Stubline, Ekonomija
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:13
dep. 06:13
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:14
dep. 06:14
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:17
dep. 06:17
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:20
12 km
06:01 06:20 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:01
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
12.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
14 km
06:02 06:15 (00:13)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 06:02
Zvecka, Rampa
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:07
dep. 06:07
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:09
dep. 06:09
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:12
dep. 06:12
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:15
6.5 km
06:02 06:25 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 06:02
Stubline, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:08
dep. 06:08
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:10
dep. 06:10
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:14
dep. 06:14
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:19
dep. 06:19
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:21
dep. 06:21
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
13.2 km
06:05 06:15 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:05
Zvecka, Rampa
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:15
6.5 km
06:05 06:15 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 06:05
Zvecka, Rampa
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:09
dep. 06:09
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:10
dep. 06:10
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:11
dep. 06:11
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:13
dep. 06:13
4.6 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:15
6.5 km
06:12 06:35 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 06:12
Stubline, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:17
dep. 06:17
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:18
dep. 06:18
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:20
dep. 06:20
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:24
dep. 06:24
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:26
dep. 06:26
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:29
dep. 06:29
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:30
dep. 06:30
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:33
dep. 06:33
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:35
13.2 km
06:18 06:30 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 06:18
Zvecka, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:22
dep. 06:22
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:24
dep. 06:24
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:25
dep. 06:25
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:30
6.5 km
06:18 06:37 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:18
Stubline, Sremčevići
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:37
9 km
06:23 06:34 (00:11)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 06:23
Zvecka, Rampa
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:26
dep. 06:26
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:28
dep. 06:28
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:29
dep. 06:29
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:31
dep. 06:31
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
6.5 km
06:34 07:00 (00:26)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 06:34
Stubline, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
1.2 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
Stubline, Simeunovici
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Stubline, Grcici
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Stubline, Lazarevici
arr. 06:40
dep. 06:40
5.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:44
dep. 06:44
8.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:46
dep. 06:46
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:49
dep. 06:49
11.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:53
dep. 06:53
13.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:54
dep. 06:54
14.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:55
dep. 06:55
15.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
16.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:58
dep. 06:58
16.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:00
18 km
06:35 06:49 (00:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:35
Stubline, Sremčevići
arr. 06:39
dep. 06:39
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
7.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:49
11.1 km
06:38 06:59 (00:21)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:38
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
7.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
11.1 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
12.6 km
06:59 07:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 06:59
Stubline, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:03
dep. 07:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:07
dep. 07:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:11
dep. 07:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:16
dep. 07:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:17
dep. 07:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:18
11.5 km
07:22 07:37 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 07:22
Stubline, Sremčevići
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:37
14 km
07:59 08:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 07:59
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:03
dep. 08:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:07
dep. 08:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:11
dep. 08:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:16
dep. 08:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:17
dep. 08:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:18
11.5 km
08:07 08:30 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 08:07
Stubline, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:12
dep. 08:12
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:13
dep. 08:13
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:15
dep. 08:15
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:19
dep. 08:19
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:21
dep. 08:21
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:23
dep. 08:23
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:24
dep. 08:24
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:25
dep. 08:25
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:27
dep. 08:27
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:28
dep. 08:28
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:30
13.2 km
08:13 08:23 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 08:13
Zvecka, Rampa
arr. 08:16
dep. 08:16
1.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:23
6.5 km
08:20 08:32 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 08:20
Zvecka, Rampa
arr. 08:22
dep. 08:22
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:24
dep. 08:24
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:26
dep. 08:26
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:28
dep. 08:28
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:31
dep. 08:31
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:32
6.5 km
08:38 08:50 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 08:38
Zvecka, Rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:42
dep. 08:42
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:44
dep. 08:44
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:45
dep. 08:45
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:47
dep. 08:47
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:48
dep. 08:48
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:50
6.5 km
08:40 08:55 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 08:40
Stubline, Sremčevići
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
6 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:55
13 km
08:47 09:00 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 08:47
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:59 09:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 08:59
Stubline, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:03
dep. 09:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:07
dep. 09:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:11
dep. 09:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:13
dep. 09:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:16
dep. 09:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:18
11.5 km
09:18 09:37 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 09:18
Stubline, Sremčevići
arr. 09:21
dep. 09:21
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 09:37
9 km
09:24 10:00 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 09:24
Stubline, Dordino brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
1 km
Stubline, Simeunovici
arr. 09:28
dep. 09:28
1.9 km
Stubline, Grcici
arr. 09:30
dep. 09:30
2.8 km
Stubline, Lazarevici
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:38
dep. 09:38
7.2 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:40
dep. 09:40
8.1 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:43
dep. 09:43
10.1 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
11.6 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:52
dep. 09:52
12.4 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:54
dep. 09:54
13.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:56
dep. 09:56
14.4 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:58
dep. 09:58
15.1 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
15.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:00
15.8 km
09:52 10:08 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 09:52
Zvecka, Rampa
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
14 km
09:52 10:15 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 09:52
Stubline, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:57
dep. 09:57
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:58
dep. 09:58
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:00
dep. 10:00
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:04
dep. 10:04
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:08
dep. 10:08
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:09
dep. 10:09
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:11
dep. 10:11
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 10:13
dep. 10:13
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 10:14
dep. 10:14
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:15
13.2 km
09:59 10:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 09:59
Stubline, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 10:03
dep. 10:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 10:05
dep. 10:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:07
dep. 10:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:11
dep. 10:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:16
dep. 10:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:17
dep. 10:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:18
11.5 km
10:20 10:30 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 10:20
Zvecka, Rampa
arr. 10:22
dep. 10:22
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:24
dep. 10:24
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:25
dep. 10:25
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:26
dep. 10:26
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 10:28
dep. 10:28
5.1 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 10:29
dep. 10:29
5.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
6.5 km
10:53 11:08 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 10:53
Stubline, Sremčevići
arr. 10:56
dep. 10:56
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:06
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:08
14 km
10:59 11:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 10:59
Stubline, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:03
dep. 11:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:05
dep. 11:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:07
dep. 11:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 11:16
dep. 11:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:18
11.5 km
11:05 11:25 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 11:05
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
12 km
11:33 11:50 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 11:33
Stubline, Sremčevići
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:50
7 km
12:00 12:20 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 12:00
Stubline, Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:03
dep. 12:03
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:04
dep. 12:04
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:13
dep. 12:13
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:14
dep. 12:14
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:15
dep. 12:15
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:20
12 km
12:07 12:20 (00:13)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 12:07
Zvecka, Rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:12
dep. 12:12
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:14
dep. 12:14
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:15
dep. 12:15
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:20
6.5 km
12:12 12:35 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 12:12
Stubline, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:18
dep. 12:18
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:20
dep. 12:20
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:24
dep. 12:24
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:28
dep. 12:28
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:31
dep. 12:31
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:34
dep. 12:34
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
13.2 km
12:22 12:38 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 12:22
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:38
14 km
12:23 12:35 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 12:23
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:27
dep. 12:27
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:30
dep. 12:30
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
6.5 km
12:30 12:40 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 12:30
Zvecka, Rampa
arr. 12:32
dep. 12:32
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:33
dep. 12:33
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:34
dep. 12:34
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:35
dep. 12:35
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:38
dep. 12:38
4.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
6.5 km
12:59 13:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 12:59
Stubline, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:03
dep. 13:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:05
dep. 13:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:07
dep. 13:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:11
dep. 13:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:13
dep. 13:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:16
dep. 13:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:17
dep. 13:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:18
11.5 km
13:07 13:30 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 13:07
Stubline, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:12
dep. 13:12
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:13
dep. 13:13
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:15
dep. 13:15
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:19
dep. 13:19
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:24
dep. 13:24
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:25
dep. 13:25
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 13:27
dep. 13:27
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 13:28
dep. 13:28
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:30
13.2 km
13:43 13:55 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 13:43
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
12 km
14:22 14:38 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 14:22
Zvecka, Rampa
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:38
14 km
14:22 14:45 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 14:22
Stubline, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:28
dep. 14:28
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:30
dep. 14:30
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:34
dep. 14:34
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:39
dep. 14:39
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:41
dep. 14:41
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:45
13.2 km
14:35 14:50 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 14:35
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
12 km
14:35 14:55 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 14:35
Stubline, Ekonomija
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:38
dep. 14:38
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:39
dep. 14:39
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:41
dep. 14:41
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:48
dep. 14:48
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:49
dep. 14:49
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:50
dep. 14:50
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:52
dep. 14:52
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:55
12 km
14:43 14:55 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 14:43
Zvecka, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:47
dep. 14:47
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:49
dep. 14:49
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:50
dep. 14:50
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:52
dep. 14:52
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:55
6.5 km
14:55 15:05 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 14:55
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:59
dep. 14:59
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 15:00
dep. 15:00
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:01
dep. 15:01
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 15:03
dep. 15:03
5.1 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 15:04
dep. 15:04
5.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
6.5 km
15:17 15:30 (00:13)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 15:17
Zvecka, Rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 15:22
dep. 15:22
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 15:24
dep. 15:24
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:25
dep. 15:25
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 15:27
dep. 15:27
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:30
6.5 km
15:28 15:47 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 15:28
Stubline, Sremčevići
arr. 15:31
dep. 15:31
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:47
9 km
15:35 15:50 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 15:35
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
12 km
15:59 16:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 15:59
Stubline, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:03
dep. 16:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:05
dep. 16:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:07
dep. 16:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:11
dep. 16:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:13
dep. 16:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:15
dep. 16:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:16
dep. 16:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:17
dep. 16:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:18
11.5 km
16:22 16:45 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 16:22
Stubline, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:28
dep. 16:28
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:30
dep. 16:30
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:34
dep. 16:34
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:39
dep. 16:39
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:41
dep. 16:41
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:43
dep. 16:43
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:44
dep. 16:44
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
13.2 km
16:30 16:50 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:30
Stubline, Ekonomija
arr. 16:31
dep. 16:31
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:33
dep. 16:33
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:34
dep. 16:34
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:39
dep. 16:39
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:43
dep. 16:43
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:44
dep. 16:44
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:48
dep. 16:48
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:50
12 km
16:32 16:48 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:32
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:48
14 km
16:41 17:00 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:41
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
12.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
14 km
16:44 16:54 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 16:44
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:48
dep. 16:48
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:49
dep. 16:49
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:52
dep. 16:52
4.6 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:53
dep. 16:53
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:54
6.5 km
16:44 16:54 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:44
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
1.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:54
6.5 km
16:44 17:10 (00:26)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 16:44
Stubline, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:48
dep. 16:48
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:51
dep. 16:51
3.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:53
dep. 16:53
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:55
dep. 16:55
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:59
dep. 16:59
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:04
dep. 17:04
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:05
dep. 17:05
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:07
dep. 17:07
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:08
dep. 17:08
12.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:10
13.2 km
16:53 17:05 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 16:53
Zvecka, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:57
dep. 16:57
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:59
dep. 16:59
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:00
dep. 17:00
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:02
dep. 17:02
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:05
6.5 km
17:04 17:15 (00:11)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 17:04
Zvecka, Rampa
arr. 17:06
dep. 17:06
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:08
dep. 17:08
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:09
dep. 17:09
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:10
dep. 17:10
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:11
dep. 17:11
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:12
dep. 17:12
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
6.5 km
17:05 17:21 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 17:05
Stubline, Sremčevići
arr. 17:09
dep. 17:09
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:13
dep. 17:13
7.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:21
11.7 km
17:22 17:45 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 17:22
Stubline, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 17:27
dep. 17:27
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 17:28
dep. 17:28
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:30
dep. 17:30
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:34
dep. 17:34
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:39
dep. 17:39
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:40
dep. 17:40
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:42
dep. 17:42
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:45
13.2 km
17:45 18:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 17:45
Stubline, Ekonomija
arr. 17:46
dep. 17:46
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 17:48
dep. 17:48
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 17:49
dep. 17:49
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:51
dep. 17:51
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:54
dep. 17:54
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:58
dep. 17:58
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:59
dep. 17:59
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:00
dep. 18:00
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:03
dep. 18:03
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:05
12 km
17:47 18:00 (00:13)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 17:47
Zvecka, Rampa
arr. 17:50
dep. 17:50
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:52
dep. 17:52
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:54
dep. 17:54
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:55
dep. 17:55
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:57
dep. 17:57
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:58
dep. 17:58
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:00
6.5 km
17:55 18:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 17:55
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
12 km
17:59 18:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 17:59
Stubline, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:03
dep. 18:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:05
dep. 18:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:07
dep. 18:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:11
dep. 18:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:16
dep. 18:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:17
dep. 18:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:18
11.5 km
18:34 18:45 (00:11)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 18:34
Zvecka, Rampa
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:39
dep. 18:39
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 18:41
dep. 18:41
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:42
dep. 18:42
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
6.5 km
18:38 18:54 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 18:38
Stubline, Sremčevići
arr. 18:41
dep. 18:41
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:54
14 km
18:52 19:15 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 18:52
Stubline, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:56
dep. 18:56
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:57
dep. 18:57
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:58
dep. 18:58
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 19:00
dep. 19:00
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:04
dep. 19:04
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 19:08
dep. 19:08
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 19:09
dep. 19:09
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:11
dep. 19:11
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 19:13
dep. 19:13
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 19:14
dep. 19:14
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
13.2 km
18:59 19:12 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 18:59
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
12 km
19:18 19:30 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 19:18
Zvecka, Rampa
arr. 19:21
dep. 19:21
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 19:22
dep. 19:22
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 19:24
dep. 19:24
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:25
dep. 19:25
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 19:27
dep. 19:27
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 19:28
dep. 19:28
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:30
6.5 km
19:59 20:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 19:59
Stubline, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:03
dep. 20:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:05
dep. 20:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:07
dep. 20:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:11
dep. 20:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:13
dep. 20:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:16
dep. 20:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:17
dep. 20:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:18
11.5 km
20:35 20:55 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 20:35
Stubline, Ekonomija
arr. 20:36
dep. 20:36
0.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:38
dep. 20:38
1.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:39
dep. 20:39
2.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:41
dep. 20:41
3.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:44
dep. 20:44
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:46
dep. 20:46
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:48
dep. 20:48
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:49
dep. 20:49
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:50
dep. 20:50
9.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 20:52
dep. 20:52
10.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
10.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:55
12 km
20:52 21:15 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 20:52
Stubline, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:56
dep. 20:56
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
3 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:58
dep. 20:58
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:00
dep. 21:00
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:04
dep. 21:04
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:08
dep. 21:08
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:09
dep. 21:09
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:11
dep. 21:11
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:13
dep. 21:13
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:14
dep. 21:14
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
13.2 km
20:53 21:05 (00:12)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 20:53
Zvecka, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:57
dep. 20:57
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:59
dep. 20:59
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:00
dep. 21:00
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:03
dep. 21:03
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:05
6.5 km
21:02 21:15 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 21:02
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
12 km
21:02 21:15 (00:13)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 21:02
Zvecka, Rampa
arr. 21:05
dep. 21:05
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:07
dep. 21:07
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:09
dep. 21:09
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:10
dep. 21:10
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:12
dep. 21:12
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:13
dep. 21:13
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
6.5 km
21:10 21:20 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 21:10
Zvecka, Rampa
arr. 21:12
dep. 21:12
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:14
dep. 21:14
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:15
dep. 21:15
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:16
dep. 21:16
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:18
dep. 21:18
5.1 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:19
dep. 21:19
5.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:20
6.5 km
21:44 22:10 (00:26)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 21:44
Stubline, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 21:48
dep. 21:48
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 21:51
dep. 21:51
3.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 21:53
dep. 21:53
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:55
dep. 21:55
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:59
dep. 21:59
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:01
dep. 22:01
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:03
dep. 22:03
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:04
dep. 22:04
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:05
dep. 22:05
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 22:07
dep. 22:07
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 22:08
dep. 22:08
12.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 22:10
13.2 km
21:59 22:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 21:59
Stubline, Center
arr. 22:01
dep. 22:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:02
dep. 22:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:03
dep. 22:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:05
dep. 22:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:07
dep. 22:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:11
dep. 22:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:13
dep. 22:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:15
dep. 22:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:16
dep. 22:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:17
dep. 22:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:18
11.5 km
22:52 23:15 (00:23)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 22:52
Stubline, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:55
dep. 22:55
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:58
dep. 22:58
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:00
dep. 23:00
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:04
dep. 23:04
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 23:06
dep. 23:06
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 23:08
dep. 23:08
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 23:09
dep. 23:09
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 23:10
dep. 23:10
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 23:12
dep. 23:12
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 23:13
dep. 23:13
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
13.2 km
23:00 23:10 (00:10)
Мagacin
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Мagacin
dep. 23:00
Zvecka, Rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
1.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 23:04
dep. 23:04
2.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 23:05
dep. 23:05
3.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 23:06
dep. 23:06
4.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 23:07
dep. 23:07
4.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 23:08
dep. 23:08
5.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:10
6.5 km
23:48 00:10 (00:22)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 23:48
Stubline, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 23:52
dep. 23:52
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 23:53
dep. 23:53
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 23:54
dep. 23:54
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:56
dep. 23:56
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:59
dep. 23:59
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:02
dep. 00:02
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:03
dep. 00:03
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:04
dep. 00:04
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:05
dep. 00:05
10.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 00:07
dep. 00:07
11.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 00:08
dep. 00:08
11.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:10
13.2 km
23:59 00:18 (00:19)
Radio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Radio stanica
dep. 23:59
Stubline, Center
arr. 00:01
dep. 00:01
1.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 00:02
dep. 00:02
2 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 00:03
dep. 00:03
2.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 00:05
dep. 00:05
3.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 00:07
dep. 00:07
4.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 00:11
dep. 00:11
6.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:13
dep. 00:13
8.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:15
dep. 00:15
9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:16
dep. 00:16
9.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:17
dep. 00:17
10.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 00:18
11.5 km

Naselja Stubline i Obrenovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stubline je u 03:02 h, dok je poslednji polazak u 23:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.