Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Stubline - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 02.07.2020.
04:52 05:40 (00:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 04:52
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:08
dep. 05:08
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Umka, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:33
dep. 05:33
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:40
43 km
05:52 06:45 (00:53)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 05:52
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:10
11 km
Umka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
43 km
06:01 07:08 (01:07)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:01
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
12.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Umka, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:08
47.5 km
06:18 07:16 (00:58)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:18
Stubline, Sremčevići
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Umka, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:01
dep. 07:01
33 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:16
39 km
06:35 07:32 (00:57)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:35
Stubline, Sremčevići
arr. 06:39
dep. 06:39
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
7.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
11.1 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:58
dep. 06:58
16.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:32
43.4 km
06:38 07:40 (01:02)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 06:38
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
7.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
11.1 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
16.7 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
22.4 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
38.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:40
43.8 km
08:47 09:35 (00:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 08:47
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
15 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:35
43 km
09:18 10:25 (01:07)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 09:18
Stubline, Sremčevići
arr. 09:21
dep. 09:21
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 09:37
dep. 09:37
9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:38
dep. 09:38
10 km
Umka, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
16 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:01
dep. 10:01
33 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 10:25
42 km
10:53 11:40 (00:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 10:53
Stubline, Sremčevići
arr. 10:56
dep. 10:56
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:06
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:08
dep. 11:08
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:10
dep. 11:10
15 km
Umka, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:33
dep. 11:33
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:40
43 km
11:05 12:00 (00:55)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 11:05
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:00
43 km
11:33 12:50 (01:17)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 11:33
Stubline, Sremčevići
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:50
42 km
12:22 13:10 (00:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 12:22
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
15 km
Umka, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:03
dep. 13:03
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:10
43 km
13:43 14:30 (00:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 13:43
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
43 km
14:22 15:10 (00:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 14:22
Zvecka, Rampa
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Umka, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:03
dep. 15:03
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:10
43 km
14:35 15:30 (00:55)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 14:35
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
43 km
15:28 16:35 (01:07)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 15:28
Stubline, Sremčevići
arr. 15:31
dep. 15:31
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Umka, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:11
dep. 16:11
33 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 16:35
42 km
15:35 16:30 (00:55)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 15:35
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:30
43 km
16:32 17:20 (00:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:32
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Umka, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:13
dep. 17:13
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:20
43 km
16:41 17:48 (01:07)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 16:41
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
12.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
15 km
Umka, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:24
dep. 17:24
38 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:48
47.5 km
18:59 19:45 (00:46)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 18:59
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
12 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:45
43 km
21:02 22:15 (01:13)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubline, Center
dep. 21:02
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
12 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
15 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
21 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
38 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:15
43 km

Naselja Stubline i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stubline je u 04:52 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.