Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Strmovo kod Lazarevca - Barosevac timetable

tuesday, 16.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
dep. 06:00
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Prkosava, Okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
5.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
10.5 km
07:00 07:27 (00:27)
Lazica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
dep. 07:00
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
11.7 km
11:50 12:04 (00:14)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 11:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
6 km
16:50 17:04 (00:14)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
6 km
Strmovo kod Lazarevca - Barosevac timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
dep. 06:00
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Prkosava, Okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
5.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
10.5 km
07:00 07:27 (00:27)
Lazica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
dep. 07:00
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
11.7 km
11:50 12:04 (00:14)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 11:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
6 km
16:50 17:04 (00:14)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
6 km

Naselja Strmovo kod Lazarevca i Barosevac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Strmovo kod Lazarevca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.