Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stopanja kod Trstenika - Krusevac timetable

monday, 24.02.2020.
06:02 06:22 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:02
Bresno Polje
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Globoder, R2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Globoder, R1
arr. 06:06
dep. 06:06
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:12
dep. 06:12
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:14
dep. 06:14
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 06:16
dep. 06:16
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:17
dep. 06:17
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:22
14.7 km
06:18 06:40 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:18
Bresno Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
1.3 km
Globoder, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
2.2 km
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
14.7 km
06:28 07:07 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Railway station
dep. 06:28
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
9 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
12 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
16 km
07:23 07:45 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:23
Bresno Polje
arr. 07:24
dep. 07:24
1.3 km
Globoder, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
2.2 km
Globoder, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
14.7 km
07:35 07:55 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:35
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
15 km
08:00 08:20 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 08:00
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
17 km
08:35 09:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 08:35
Bresno Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
1 km
Globoder, R1
arr. 08:39
dep. 08:39
2 km
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
11 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
15 km
09:08 09:30 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 09:08
Bresno Polje
arr. 09:09
dep. 09:09
1.3 km
Globoder, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
2.2 km
Globoder, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
14.7 km
09:25 09:40 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 09:25
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
4 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
9 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
15 km
09:47 10:07 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 09:47
Bresno Polje
arr. 09:48
dep. 09:48
1.1 km
Globoder, R2
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Globoder, R1
arr. 09:51
dep. 09:51
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:57
dep. 09:57
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:59
dep. 09:59
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 10:01
dep. 10:01
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:02
dep. 10:02
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:05
dep. 10:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:07
14.7 km
10:08 10:30 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 10:08
Bresno Polje
arr. 10:09
dep. 10:09
1.3 km
Globoder, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
2.2 km
Globoder, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
14.7 km
10:50 11:05 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 10:50
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
15 km
11:17 11:37 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 11:17
Bresno Polje
arr. 11:18
dep. 11:18
1.1 km
Globoder, R2
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Globoder, R1
arr. 11:21
dep. 11:21
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:27
dep. 11:27
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:29
dep. 11:29
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 11:31
dep. 11:31
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:32
dep. 11:32
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:37
14.7 km
11:47 12:07 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 11:47
Bresno Polje
arr. 11:48
dep. 11:48
1.1 km
Globoder, R2
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Globoder, R1
arr. 11:51
dep. 11:51
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:57
dep. 11:57
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:59
dep. 11:59
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 12:01
dep. 12:01
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:02
dep. 12:02
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:07
14.7 km
12:08 12:30 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 12:08
Bresno Polje
arr. 12:09
dep. 12:09
1.3 km
Globoder, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
2.2 km
Globoder, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
14.7 km
12:45 13:10 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 12:45
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
16 km
13:35 14:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 13:35
Bresno Polje
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Globoder, R1
arr. 13:39
dep. 13:39
2 km
Globoder, R2
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
15 km
14:18 14:40 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 14:18
Bresno Polje
arr. 14:19
dep. 14:19
1.3 km
Globoder, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
2.2 km
Globoder, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
14.7 km
16:07 16:30 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:07
Bresno Polje
arr. 16:10
dep. 16:10
1 km
Globoder, R2
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Globoder, R1
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Kosevi, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
6.5 km
Kosevi, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Citluk kod Krusevca
arr. 16:23
dep. 16:23
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:24
dep. 16:24
11.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:27
dep. 16:27
13.3 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:29
dep. 16:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
15 km
16:28 16:50 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:28
Bresno Polje
arr. 16:29
dep. 16:29
1.3 km
Globoder, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
2.2 km
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
14.7 km
16:28 17:07 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Railway station
dep. 16:28
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
9 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
12 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
16 km
16:35 17:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:35
Bresno Polje
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Globoder, R1
arr. 16:39
dep. 16:39
2 km
Globoder, R2
arr. 16:42
dep. 16:42
4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:43
dep. 16:43
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
15 km
17:00 17:20 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 17:00
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
15 km
17:17 17:37 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 17:17
Bresno Polje
arr. 17:18
dep. 17:18
1.1 km
Globoder, R2
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Globoder, R1
arr. 17:21
dep. 17:21
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:27
dep. 17:27
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:29
dep. 17:29
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 17:31
dep. 17:31
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:35
dep. 17:35
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:37
14.7 km
17:30 17:50 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 17:30
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
16.4 km
18:02 18:22 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:02
Bresno Polje
arr. 18:03
dep. 18:03
1.1 km
Globoder, R2
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Globoder, R1
arr. 18:06
dep. 18:06
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:10
dep. 18:10
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:12
dep. 18:12
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:14
dep. 18:14
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 18:16
dep. 18:16
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:17
dep. 18:17
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:20
dep. 18:20
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:22
14.7 km
18:05 18:20 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:05
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
15 km
18:18 18:40 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:18
Bresno Polje
arr. 18:19
dep. 18:19
1.3 km
Globoder, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
2.2 km
Globoder, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
14.7 km
18:47 19:07 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:47
Bresno Polje
arr. 18:48
dep. 18:48
1.1 km
Globoder, R2
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Globoder, R1
arr. 18:51
dep. 18:51
3.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
4.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
7.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:57
dep. 18:57
9.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:59
dep. 18:59
10.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 19:01
dep. 19:01
12.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:02
dep. 19:02
12.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:07
14.7 km
19:28 19:50 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 19:28
Bresno Polje
arr. 19:29
dep. 19:29
1.3 km
Globoder, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
2.2 km
Globoder, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
14.7 km
20:18 20:40 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 20:18
Bresno Polje
arr. 20:19
dep. 20:19
1.3 km
Globoder, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
2.2 km
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
3.8 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
4.8 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
7.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
9.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
14.7 km

Naselja Stopanja kod Trstenika i Krusevac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stopanja kod Trstenika je u 06:02 h, dok je poslednji polazak u 20:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.