Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stitar - Misar timetable

thursday, 15.11.2018.
05:05 06:05 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 05:05
Stitar, Center
arr. 05:08
dep. 05:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 05:13
dep. 05:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 05:16
dep. 05:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:19
dep. 05:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:21
dep. 05:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:26
dep. 05:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:28
dep. 05:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:31
dep. 05:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 05:33
dep. 05:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 05:35
dep. 05:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:36
dep. 05:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
dep. 05:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:40
dep. 05:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
dep. 05:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 05:45
dep. 05:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:46
dep. 05:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:48
dep. 05:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 05:49
dep. 05:49
17 km
Misar, Polje
arr. 05:51
17.8 km
06:00 06:55 (00:55)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 06:00
Stitar, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:11
dep. 06:11
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:21
dep. 06:21
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:26
dep. 06:26
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:28
dep. 06:28
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Sabac, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 06:40
dep. 06:40
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:41
dep. 06:41
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:43
dep. 06:43
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Misar, Polje
arr. 06:46
17.8 km
06:50 07:40 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 06:50
Stitar, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 06:58
dep. 06:58
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:01
dep. 07:01
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:06
dep. 07:06
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:11
dep. 07:11
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:13
dep. 07:13
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:16
dep. 07:16
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:18
dep. 07:18
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
12 km
Sabac, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:25
dep. 07:25
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:28
dep. 07:28
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:29
dep. 07:29
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 07:30
dep. 07:30
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:31
dep. 07:31
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:33
dep. 07:33
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Misar, Polje
arr. 07:36
dep. 07:36
17.8 km
Misar, Dom
arr. 07:40
24.9 km
08:10 09:00 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 08:10
Stitar, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 08:18
dep. 08:18
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:21
dep. 08:21
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:24
dep. 08:24
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:26
dep. 08:26
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:31
dep. 08:31
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:33
dep. 08:33
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:36
dep. 08:36
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:37
dep. 08:37
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 08:38
dep. 08:38
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:40
dep. 08:40
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:41
dep. 08:41
12 km
Sabac, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:43
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:45
dep. 08:45
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:48
dep. 08:48
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:49
dep. 08:49
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:51
dep. 08:51
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:53
dep. 08:53
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 08:54
dep. 08:54
17 km
Misar, Polje
arr. 08:56
dep. 08:56
17.8 km
Misar, Dom
arr. 09:00
24.9 km
09:30 10:30 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 09:30
Stitar, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 09:38
dep. 09:38
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:41
dep. 09:41
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:44
dep. 09:44
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:46
dep. 09:46
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:51
dep. 09:51
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:53
dep. 09:53
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:56
dep. 09:56
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:57
dep. 09:57
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 09:58
dep. 09:58
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:00
dep. 10:00
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:01
dep. 10:01
12 km
Sabac, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:05
dep. 10:05
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:08
dep. 10:08
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:09
dep. 10:09
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 10:10
dep. 10:10
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:11
dep. 10:11
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:13
dep. 10:13
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 10:14
dep. 10:14
17 km
Misar, Polje
arr. 10:16
17.8 km
10:30 11:20 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 10:30
Stitar, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 10:38
dep. 10:38
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:41
dep. 10:41
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:44
dep. 10:44
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:46
dep. 10:46
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:51
dep. 10:51
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:53
dep. 10:53
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:56
dep. 10:56
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 10:58
dep. 10:58
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 11:00
dep. 11:00
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 11:01
dep. 11:01
12 km
Sabac, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:05
dep. 11:05
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:08
dep. 11:08
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:09
dep. 11:09
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 11:10
dep. 11:10
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:11
dep. 11:11
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:13
dep. 11:13
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 11:14
dep. 11:14
17 km
Misar, Polje
arr. 11:16
dep. 11:16
17.8 km
Misar, Dom
arr. 11:20
24.9 km
11:35 12:35 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 11:35
Stitar, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 11:43
dep. 11:43
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:46
dep. 11:46
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:49
dep. 11:49
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:51
dep. 11:51
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:56
dep. 11:56
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:58
dep. 11:58
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:01
dep. 12:01
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:03
dep. 12:03
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:06
dep. 12:06
12 km
Sabac, Bus station
arr. 12:08
dep. 12:08
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:13
dep. 12:13
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:14
dep. 12:14
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 12:15
dep. 12:15
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:16
dep. 12:16
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:18
dep. 12:18
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 12:19
dep. 12:19
17 km
Misar, Polje
arr. 12:21
17.8 km
12:55 13:55 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 12:55
Stitar, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 13:03
dep. 13:03
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:06
dep. 13:06
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:09
dep. 13:09
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:11
dep. 13:11
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:16
dep. 13:16
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:18
dep. 13:18
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:21
dep. 13:21
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:23
dep. 13:23
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 13:25
dep. 13:25
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Sabac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:30
dep. 13:30
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:33
dep. 13:33
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:34
dep. 13:34
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 13:35
dep. 13:35
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:36
dep. 13:36
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 13:38
dep. 13:38
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 13:39
dep. 13:39
17 km
Misar, Polje
arr. 13:41
17.8 km
14:05 14:55 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 14:05
Stitar, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 14:13
dep. 14:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:16
dep. 14:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:19
dep. 14:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:21
dep. 14:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:26
dep. 14:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:28
dep. 14:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:31
dep. 14:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:33
dep. 14:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:35
dep. 14:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
dep. 14:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 14:45
dep. 14:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:46
dep. 14:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Misar, Polje
arr. 14:51
dep. 14:51
17.8 km
Misar, Dom
arr. 14:55
24.9 km
15:05 16:05 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 15:05
Stitar, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 15:13
dep. 15:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:16
dep. 15:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:19
dep. 15:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:21
dep. 15:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:26
dep. 15:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:28
dep. 15:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:33
dep. 15:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:35
dep. 15:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:40
dep. 15:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:43
dep. 15:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:44
dep. 15:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 15:45
dep. 15:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:46
dep. 15:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:48
dep. 15:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 15:49
dep. 15:49
17 km
Misar, Polje
arr. 15:51
17.8 km
16:20 17:10 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 16:20
Stitar, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 16:28
dep. 16:28
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 16:34
dep. 16:34
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 16:36
dep. 16:36
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 16:41
dep. 16:41
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 16:43
dep. 16:43
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 16:46
dep. 16:46
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:47
dep. 16:47
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:48
dep. 16:48
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 16:50
dep. 16:50
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Sabac, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:55
dep. 16:55
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:58
dep. 16:58
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:59
dep. 16:59
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 17:00
dep. 17:00
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:01
dep. 17:01
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 17:04
dep. 17:04
17 km
Misar, Polje
arr. 17:06
dep. 17:06
17.8 km
Misar, Dom
arr. 17:10
24.9 km
17:50 18:50 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 17:50
Stitar, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 17:58
dep. 17:58
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:01
dep. 18:01
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:04
dep. 18:04
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:06
dep. 18:06
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:11
dep. 18:11
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:13
dep. 18:13
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:16
dep. 18:16
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 18:18
dep. 18:18
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 18:20
dep. 18:20
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:21
dep. 18:21
12 km
Sabac, Bus station
arr. 18:23
dep. 18:23
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:25
dep. 18:25
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:28
dep. 18:28
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:29
dep. 18:29
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 18:30
dep. 18:30
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:31
dep. 18:31
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:33
dep. 18:33
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 18:34
dep. 18:34
17 km
Misar, Polje
arr. 18:36
17.8 km
19:05 19:55 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 19:05
Stitar, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 19:13
dep. 19:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:16
dep. 19:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:19
dep. 19:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:21
dep. 19:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:26
dep. 19:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:28
dep. 19:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:31
dep. 19:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:32
dep. 19:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:33
dep. 19:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:35
dep. 19:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:36
dep. 19:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 19:38
dep. 19:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:40
dep. 19:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:43
dep. 19:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:44
dep. 19:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 19:45
dep. 19:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:46
dep. 19:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 19:48
dep. 19:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 19:49
dep. 19:49
17 km
Misar, Polje
arr. 19:51
dep. 19:51
17.8 km
Misar, Dom
arr. 19:55
24.9 km
20:05 21:05 (01:00)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 20:05
Stitar, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 20:13
dep. 20:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:16
dep. 20:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:19
dep. 20:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:21
dep. 20:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:26
dep. 20:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:28
dep. 20:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:31
dep. 20:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:33
dep. 20:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:35
dep. 20:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:36
dep. 20:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:40
dep. 20:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:43
dep. 20:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:44
dep. 20:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 20:45
dep. 20:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:46
dep. 20:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:48
dep. 20:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 20:49
dep. 20:49
17 km
Misar, Polje
arr. 20:51
17.8 km
21:05 21:55 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 21:05
Stitar, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 21:13
dep. 21:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 21:16
dep. 21:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 21:21
dep. 21:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 21:26
dep. 21:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 21:28
dep. 21:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 21:31
dep. 21:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 21:32
dep. 21:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 21:33
dep. 21:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 21:35
dep. 21:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:36
dep. 21:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 21:38
dep. 21:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:40
dep. 21:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:43
dep. 21:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:44
dep. 21:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 21:45
dep. 21:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:46
dep. 21:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:48
dep. 21:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 21:49
dep. 21:49
17 km
Misar, Polje
arr. 21:51
dep. 21:51
17.8 km
Misar, Dom
arr. 21:55
24.9 km
22:05 22:55 (00:50)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stitar, Izlaz
dep. 22:05
Stitar, Center
arr. 22:08
dep. 22:08
1.3 km
Stitar, Pruga
arr. 22:13
dep. 22:13
2.9 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 22:16
dep. 22:16
4.3 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 22:19
dep. 22:19
5.2 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 22:21
dep. 22:21
6.3 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
7.3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 22:26
dep. 22:26
7.9 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:28
dep. 22:28
8.8 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:31
dep. 22:31
9.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:32
dep. 22:32
10.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 22:33
dep. 22:33
10.8 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:35
dep. 22:35
11.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:36
dep. 22:36
12 km
Sabac, Bus station
arr. 22:38
dep. 22:38
12.8 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:40
dep. 22:40
13.6 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:43
dep. 22:43
14.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:44
dep. 22:44
14.9 km
Jelenca, Fabrika keramickih plocica
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:46
dep. 22:46
15.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:48
dep. 22:48
16.5 km
Misar, Luka i skladiste
arr. 22:49
dep. 22:49
17 km
Misar, Polje
arr. 22:51
dep. 22:51
17.8 km
Misar, Dom
arr. 22:55
24.9 km

Naselja Stitar i Misar su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stitar je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.