Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stepojevac - Obrenovac timetable

saturday, 16.02.2019.
07:30 08:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 07:30
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
24.1 km
07:30 08:20 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 07:30
Stepojevac, Romi
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:44
dep. 07:44
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:49
dep. 07:49
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:01
dep. 08:01
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:06
dep. 08:06
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 08:09
dep. 08:09
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:11
dep. 08:11
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 08:12
dep. 08:12
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:17
dep. 08:17
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:19
dep. 08:19
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:20
24.1 km
10:30 11:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 10:30
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
dep. 10:32
2.5 km
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
24.1 km
11:50 12:40 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 11:50
Stepojevac, Romi
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 12:03
dep. 12:03
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:04
dep. 12:04
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:14
dep. 12:14
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:16
dep. 12:16
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:21
dep. 12:21
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:26
dep. 12:26
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:31
dep. 12:31
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 12:32
dep. 12:32
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:37
dep. 12:37
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:39
dep. 12:39
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
24.1 km
13:30 14:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 13:30
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
dep. 13:32
2.5 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
24.1 km
16:30 17:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:30
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
dep. 16:32
2.5 km
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
24.1 km
16:30 17:20 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 16:30
Stepojevac, Romi
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:41
dep. 16:41
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 16:43
dep. 16:43
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:47
dep. 16:47
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:49
dep. 16:49
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:54
dep. 16:54
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:56
dep. 16:56
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:01
dep. 17:01
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:06
dep. 17:06
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:11
dep. 17:11
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 17:12
dep. 17:12
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:17
dep. 17:17
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:19
dep. 17:19
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:20
24.1 km
19:30 20:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 19:30
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
dep. 19:32
2.5 km
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
24.1 km
22:30 23:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 22:30
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
dep. 22:32
2.5 km
arr. 22:35
dep. 22:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
24.1 km

Naselja Stepojevac i Obrenovac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepojevac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.