Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stepojevac - Obrenovac timetable

thursday, 23.05.2019.
06:00 06:50 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 06:00
Stepojevac, Romi
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:14
dep. 06:14
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:19
dep. 06:19
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:21
dep. 06:21
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:24
dep. 06:24
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:26
dep. 06:26
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:31
dep. 06:31
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:36
dep. 06:36
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:41
dep. 06:41
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 06:42
dep. 06:42
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:47
dep. 06:47
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:49
dep. 06:49
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
24.1 km
06:30 07:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 06:30
Stepojevac, Romi
arr. 06:32
dep. 06:32
2.5 km
arr. 06:35
dep. 06:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 06:40
dep. 06:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:46
dep. 06:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:51
dep. 06:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:53
dep. 06:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:55
dep. 06:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:58
dep. 06:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:02
dep. 07:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:06
dep. 07:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 07:07
dep. 07:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:12
dep. 07:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:13
dep. 07:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:15
24.1 km
07:30 08:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 07:30
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
24.1 km
07:30 08:20 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 07:30
Stepojevac, Romi
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:44
dep. 07:44
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:49
dep. 07:49
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:01
dep. 08:01
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:06
dep. 08:06
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 08:09
dep. 08:09
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:11
dep. 08:11
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 08:12
dep. 08:12
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:17
dep. 08:17
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:19
dep. 08:19
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:20
24.1 km
09:00 09:45 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 09:00
Stepojevac, Romi
arr. 09:02
dep. 09:02
2.5 km
arr. 09:05
dep. 09:05
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 09:10
dep. 09:10
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:12
dep. 09:12
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:15
dep. 09:15
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:16
dep. 09:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:23
dep. 09:23
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:28
dep. 09:28
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:32
dep. 09:32
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:36
dep. 09:36
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 09:37
dep. 09:37
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:42
dep. 09:42
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:43
dep. 09:43
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:45
24.1 km
09:50 10:40 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 09:50
Stepojevac, Romi
arr. 09:55
dep. 09:55
2.5 km
arr. 09:58
dep. 09:58
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:01
dep. 10:01
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 10:03
dep. 10:03
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:04
dep. 10:04
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:07
dep. 10:07
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:09
dep. 10:09
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:11
dep. 10:11
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:14
dep. 10:14
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:16
dep. 10:16
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:21
dep. 10:21
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:26
dep. 10:26
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 10:29
dep. 10:29
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:31
dep. 10:31
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 10:32
dep. 10:32
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:37
dep. 10:37
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:39
dep. 10:39
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:40
24.1 km
10:30 11:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 10:30
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
dep. 10:32
2.5 km
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
24.1 km
11:50 12:40 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 11:50
Stepojevac, Romi
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 12:03
dep. 12:03
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:04
dep. 12:04
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:14
dep. 12:14
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:16
dep. 12:16
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:21
dep. 12:21
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:26
dep. 12:26
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:31
dep. 12:31
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 12:32
dep. 12:32
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:37
dep. 12:37
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:39
dep. 12:39
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
24.1 km
12:00 12:45 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 12:00
Stepojevac, Romi
arr. 12:02
dep. 12:02
2.5 km
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:08
dep. 12:08
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 12:10
dep. 12:10
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:12
dep. 12:12
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:21
dep. 12:21
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:23
dep. 12:23
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:28
dep. 12:28
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:32
dep. 12:32
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:36
dep. 12:36
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 12:37
dep. 12:37
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:42
dep. 12:42
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:43
dep. 12:43
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:45
24.1 km
13:30 14:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 13:30
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
dep. 13:32
2.5 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
24.1 km
14:30 15:20 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 14:30
Stepojevac, Romi
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
arr. 14:38
dep. 14:38
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 14:41
dep. 14:41
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 14:43
dep. 14:43
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 14:47
dep. 14:47
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:49
dep. 14:49
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:56
dep. 14:56
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:01
dep. 15:01
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:06
dep. 15:06
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:11
dep. 15:11
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 15:12
dep. 15:12
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:17
dep. 15:17
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:19
dep. 15:19
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:20
24.1 km
15:15 16:00 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 15:15
Stepojevac, Romi
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 15:25
dep. 15:25
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:30
dep. 15:30
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 15:31
dep. 15:31
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:33
dep. 15:33
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 15:36
dep. 15:36
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 15:38
dep. 15:38
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 15:40
dep. 15:40
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:43
dep. 15:43
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:47
dep. 15:47
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:51
dep. 15:51
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 15:52
dep. 15:52
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:57
dep. 15:57
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:58
dep. 15:58
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:00
24.1 km
16:30 17:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:30
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
dep. 16:32
2.5 km
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
24.1 km
16:30 17:20 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 16:30
Stepojevac, Romi
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:41
dep. 16:41
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 16:43
dep. 16:43
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:47
dep. 16:47
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:49
dep. 16:49
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:54
dep. 16:54
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:56
dep. 16:56
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:01
dep. 17:01
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:06
dep. 17:06
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:11
dep. 17:11
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 17:12
dep. 17:12
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:17
dep. 17:17
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:19
dep. 17:19
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:20
24.1 km
18:00 18:45 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 18:00
Stepojevac, Romi
arr. 18:02
dep. 18:02
2.5 km
arr. 18:05
dep. 18:05
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:08
dep. 18:08
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:12
dep. 18:12
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:15
dep. 18:15
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 18:16
dep. 18:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:18
dep. 18:18
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:21
dep. 18:21
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:23
dep. 18:23
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:25
dep. 18:25
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:28
dep. 18:28
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:32
dep. 18:32
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:36
dep. 18:36
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 18:37
dep. 18:37
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:42
dep. 18:42
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:43
dep. 18:43
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
24.1 km
18:50 19:40 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 18:50
Stepojevac, Romi
arr. 18:55
dep. 18:55
2.5 km
arr. 18:58
dep. 18:58
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:01
dep. 19:01
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 19:03
dep. 19:03
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:09
dep. 19:09
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:14
dep. 19:14
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:16
dep. 19:16
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:18
dep. 19:18
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:21
dep. 19:21
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:26
dep. 19:26
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 19:29
dep. 19:29
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:31
dep. 19:31
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 19:32
dep. 19:32
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:37
dep. 19:37
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:39
dep. 19:39
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:40
24.1 km
19:30 20:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 19:30
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
dep. 19:32
2.5 km
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
24.1 km
20:35 21:25 (00:50)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 20:35
Stepojevac, Romi
arr. 20:40
dep. 20:40
2.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 20:46
dep. 20:46
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 20:48
dep. 20:48
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 20:49
dep. 20:49
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:54
dep. 20:54
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:06
dep. 21:06
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:11
dep. 21:11
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 21:17
dep. 21:17
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:22
dep. 21:22
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:24
dep. 21:24
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:25
24.1 km
21:00 21:45 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 21:00
Stepojevac, Romi
arr. 21:02
dep. 21:02
2.5 km
arr. 21:05
dep. 21:05
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:08
dep. 21:08
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 21:10
dep. 21:10
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:12
dep. 21:12
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 21:13
dep. 21:13
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 21:16
dep. 21:16
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:21
dep. 21:21
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:23
dep. 21:23
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:25
dep. 21:25
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:28
dep. 21:28
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:32
dep. 21:32
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:36
dep. 21:36
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 21:37
dep. 21:37
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:42
dep. 21:42
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:43
dep. 21:43
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:45
24.1 km
22:30 23:15 (00:45)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 22:30
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
dep. 22:32
2.5 km
arr. 22:35
dep. 22:35
3.5 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
4.5 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
5.7 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
6.4 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
7 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
7.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
8.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
11.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
13.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
15.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
16 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
17.3 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
18.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
19.2 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
19.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
21.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
22.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
23.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
24.1 km

Naselja Stepojevac i Obrenovac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepojevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.