Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stepojevac - Lazarevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:43 05:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 04:43
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:51
dep. 04:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:53
dep. 04:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 05:00
dep. 05:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:02
dep. 05:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 05:10
dep. 05:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 05:12
dep. 05:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:15
18.4 km
05:30 05:55 (00:25)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 05:30
Lazarevac, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:55
17 km
05:34 06:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 05:34
Stepojevac, ZS
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:00
17 km
05:49 06:15 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 05:49
Stepojevac, ZS
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Lazarevac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:15
17 km
06:04 06:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 06:04
Stepojevac, ZS
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:30
17 km
06:13 06:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 06:13
Stepojevac, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:21
dep. 06:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:42
dep. 06:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
18.4 km
06:23 06:56 (00:33)
Dubrava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dubrava
dep. 06:23
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
4.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
9.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
16.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
17 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
18 km
06:34 07:04 (00:30)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 06:34
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Vreoci, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:04
18.3 km
06:38 07:00 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 06:38
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
17 km
07:03 07:35 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 07:03
Stepojevac, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:35
18.4 km
07:04 07:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 07:04
Stepojevac, ZS
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:18
dep. 07:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:24
dep. 07:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:30
17 km
07:13 07:46 (00:33)
Dubrava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dubrava
dep. 07:13
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:21
dep. 07:21
4.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
6.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:29
dep. 07:29
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
9.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:33
dep. 07:33
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Sopic, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
16.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:41
dep. 07:41
17 km
Lazarevac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:46
18 km
07:34 08:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 07:34
Stepojevac, ZS
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:00
17 km
07:43 08:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 07:43
Stepojevac, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:51
dep. 07:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:53
dep. 07:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:02
dep. 08:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:12
dep. 08:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:15
18.4 km
08:04 08:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 08:04
Stepojevac, ZS
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:30
17 km
08:16 08:28 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Railway station
dep. 08:16
Vreoci, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
8 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
17 km
08:19 08:45 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 08:19
Stepojevac, ZS
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:39
dep. 08:39
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
15 km
Lazarevac, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
17 km
08:34 09:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 08:34
Stepojevac, ZS
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:48
dep. 08:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:54
dep. 08:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:56
dep. 08:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:00
17 km
09:03 09:30 (00:27)
ZS
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, ZS
dep. 09:03
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
0.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:05
dep. 09:05
1.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:13
dep. 09:13
5.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Vreoci, Susara
arr. 09:17
dep. 09:17
7.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:20
dep. 09:20
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:22
dep. 09:22
12 km
Sopic, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
13.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Lazarevac, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
14.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
15 km
09:04 09:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 09:04
Stepojevac, ZS
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
17 km
09:13 09:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 09:13
Stepojevac, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:21
dep. 09:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:32
dep. 09:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:42
dep. 09:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:45
18.4 km
09:34 10:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 09:34
Stepojevac, ZS
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:44
dep. 09:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:48
dep. 09:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:54
dep. 09:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:00
17 km
09:43 10:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 09:43
Stepojevac, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:53
dep. 09:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:02
dep. 10:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:15
18.4 km
10:04 10:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 10:04
Stepojevac, ZS
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:18
dep. 10:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:24
dep. 10:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:30
17 km
10:34 11:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 10:34
Stepojevac, ZS
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:54
dep. 10:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:00
17 km
10:35 11:00 (00:25)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 10:35
Lazarevac, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:00
17 km
10:43 11:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 10:43
Stepojevac, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:51
dep. 10:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:00
dep. 11:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:02
dep. 11:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:12
dep. 11:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:15
18.4 km
11:04 11:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 11:04
Stepojevac, ZS
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:26
dep. 11:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:30
17 km
11:13 12:13 (01:00)
Dubrava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dubrava
dep. 11:13
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
0.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:20
dep. 11:20
3.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
6.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
12.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
14.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
15 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
16 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
16.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
18 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
20 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
20.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
21 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
22 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
22.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
23.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
24.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
26.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
28 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
28.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
29 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
29.5 km
11:33 11:55 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 11:33
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:51
dep. 11:51
15 km
Lazarevac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:55
17 km
11:34 12:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 11:34
Stepojevac, ZS
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:48
dep. 11:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:56
dep. 11:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:00
17 km
11:44 11:56 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Railway station
dep. 11:44
Vreoci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Lazarevac, Railway station
arr. 11:56
17 km
12:04 12:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 12:04
Stepojevac, ZS
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:30
17 km
12:13 12:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 12:13
Stepojevac, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:21
dep. 12:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:32
dep. 12:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:45
18.4 km
12:28 13:01 (00:33)
Dubrava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dubrava
dep. 12:28
Stepojevac, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
1 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:34
dep. 12:34
3 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
3.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:45
dep. 12:45
9 km
Vreoci, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
9.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:48
dep. 12:48
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Sopic, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
16.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:01
18 km
12:34 13:04 (00:30)
Stepojevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Stepojevac
dep. 12:34
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
17 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:04
18.3 km
12:49 13:15 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 12:49
Stepojevac, ZS
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:03
dep. 13:03
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:09
dep. 13:09
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Lazarevac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:15
17 km
13:04 13:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 13:04
Stepojevac, ZS
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:18
dep. 13:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:24
dep. 13:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:26
dep. 13:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:30
17 km
13:20 13:33 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Railway station
dep. 13:20
Vreoci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
8 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:33
17 km
13:34 14:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 13:34
Stepojevac, ZS
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:54
dep. 13:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:00
17 km
13:38 14:00 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 13:38
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:00
17 km
13:43 14:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 13:43
Stepojevac, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:02
dep. 14:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:12
dep. 14:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:15
18.4 km
14:03 14:25 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 14:03
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:15
dep. 14:15
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:21
dep. 14:21
15 km
Lazarevac, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:25
17 km
14:34 15:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 14:34
Stepojevac, ZS
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:00
17 km
14:49 15:15 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 14:49
Stepojevac, ZS
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
15 km
Lazarevac, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:15
17 km
15:03 15:35 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 15:03
Stepojevac, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:11
dep. 15:11
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:22
dep. 15:22
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:32
dep. 15:32
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:35
18.4 km
15:04 15:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 15:04
Stepojevac, ZS
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:26
dep. 15:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:30
17 km
15:13 15:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 15:13
Stepojevac, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:32
dep. 15:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
18.4 km
15:34 16:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 15:34
Stepojevac, ZS
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:00
17 km
15:59 16:12 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Railway station
dep. 15:59
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
8 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
17 km
16:04 16:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:04
Stepojevac, ZS
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:30
17 km
16:34 17:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:34
Stepojevac, ZS
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
17 km
16:38 17:00 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:38
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
17 km
16:43 17:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 16:43
Stepojevac, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:51
dep. 16:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:53
dep. 16:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 17:00
dep. 17:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:02
dep. 17:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:12
dep. 17:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:15
18.4 km
16:45 17:10 (00:25)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 16:45
Lazarevac, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:10
17 km
17:04 17:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 17:04
Stepojevac, ZS
arr. 17:08
dep. 17:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:30
17 km
17:19 17:45 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 17:19
Stepojevac, ZS
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:33
dep. 17:33
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:41
dep. 17:41
15 km
Lazarevac, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:45
17 km
17:34 18:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 17:34
Stepojevac, ZS
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:48
dep. 17:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:00
17 km
17:48 18:20 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 17:48
Stepojevac, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:56
dep. 17:56
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:07
dep. 18:07
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:17
dep. 18:17
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:20
18.4 km
17:49 18:15 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 17:49
Stepojevac, ZS
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:59
dep. 17:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:03
dep. 18:03
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:09
dep. 18:09
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:11
dep. 18:11
15 km
Lazarevac, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:15
17 km
18:04 18:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 18:04
Stepojevac, ZS
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:18
dep. 18:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:30
17 km
18:13 18:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 18:13
Stepojevac, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:23
dep. 18:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:32
dep. 18:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:42
dep. 18:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:45
18.4 km
18:33 18:55 (00:22)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 18:33
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
15 km
Lazarevac, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:55
17 km
19:04 19:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 19:04
Stepojevac, ZS
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:24
dep. 19:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:30
17 km
19:33 20:00 (00:27)
ZS
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, ZS
dep. 19:33
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
0.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:35
dep. 19:35
1.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:39
dep. 19:39
3.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Vreoci, Susara
arr. 19:47
dep. 19:47
7.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:48
dep. 19:48
8 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:50
dep. 19:50
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:52
dep. 19:52
12 km
Sopic, Dom
arr. 19:54
dep. 19:54
13.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:55
dep. 19:55
14 km
Lazarevac, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
14.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
15 km
19:34 20:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 19:34
Stepojevac, ZS
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:48
dep. 19:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:54
dep. 19:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:56
dep. 19:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
17 km
19:43 20:15 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 19:43
Stepojevac, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:51
dep. 19:51
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:53
dep. 19:53
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:02
dep. 20:02
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:12
dep. 20:12
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:15
18.4 km
20:04 20:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 20:04
Stepojevac, ZS
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:24
dep. 20:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:30
17 km
20:18 20:30 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Railway station
dep. 20:18
Vreoci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
8 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:30
17 km
20:34 21:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 20:34
Stepojevac, ZS
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:48
dep. 20:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:54
dep. 20:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
17 km
20:40 21:05 (00:25)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 20:40
Lazarevac, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:05
17 km
20:49 21:15 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 20:49
Stepojevac, ZS
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:59
dep. 20:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:00
dep. 21:00
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:03
dep. 21:03
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:09
dep. 21:09
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
15 km
Lazarevac, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:15
17 km
21:04 21:30 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 21:04
Stepojevac, ZS
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:18
dep. 21:18
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:26
dep. 21:26
15 km
Lazarevac, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
17 km
21:13 21:45 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 21:13
Stepojevac, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:21
dep. 21:21
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:32
dep. 21:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
18.4 km
21:34 22:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 21:34
Stepojevac, ZS
arr. 21:38
dep. 21:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:40
dep. 21:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:44
dep. 21:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:45
dep. 21:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:48
dep. 21:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:54
dep. 21:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:56
dep. 21:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:00
17 km
22:34 23:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 22:34
Stepojevac, ZS
arr. 22:38
dep. 22:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:40
dep. 22:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:44
dep. 22:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 22:45
dep. 22:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:48
dep. 22:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:54
dep. 22:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:56
dep. 22:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:00
17 km
23:03 23:35 (00:32)
Romi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Romi
dep. 23:03
Stepojevac, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
2.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:11
dep. 23:11
5.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:13
dep. 23:13
6.5 km
Vreoci, Dom
arr. 23:20
dep. 23:20
10.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:22
dep. 23:22
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 23:30
dep. 23:30
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:32
dep. 23:32
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:35
18.4 km
23:34 00:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 23:34
Stepojevac, ZS
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:40
dep. 23:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:44
dep. 23:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 23:45
dep. 23:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:48
dep. 23:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 23:54
dep. 23:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:56
dep. 23:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 23:59
dep. 23:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:00
17 km
Stepojevac - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
00:34 01:00 (00:26)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepojevac, Dom
dep. 00:34
Stepojevac, ZS
arr. 00:38
dep. 00:38
3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 00:40
dep. 00:40
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 00:44
dep. 00:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 00:45
dep. 00:45
8 km
Vreoci, Zavod
arr. 00:48
dep. 00:48
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 00:54
dep. 00:54
14 km
Lazarevac, Rampa
arr. 00:56
dep. 00:56
15 km
Lazarevac, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
16.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 01:00
17 km

Naselja Stepojevac i Lazarevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepojevac je u 00:34 h, dok je poslednji polazak u 23:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.