Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stepanovicevo - Novi Sad timetable

thursday, 22.11.2018.
02:30 03:04 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 02:30
Stepanovicevo, Center
arr. 02:31
dep. 02:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:32
dep. 02:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 02:39
dep. 02:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
8.9 km
arr. 02:43
dep. 02:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
10.1 km
arr. 02:49
dep. 02:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
19 km
arr. 02:56
dep. 02:56
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 02:57
dep. 02:57
20.8 km
arr. 02:58
dep. 02:58
21.4 km
arr. 03:00
dep. 03:00
22.3 km
arr. 03:01
dep. 03:01
22.7 km
arr. 03:02
dep. 03:02
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
24.8 km
02:45 03:22 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 02:45
Stepanovicevo, Center
arr. 02:46
dep. 02:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:47
dep. 02:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 02:54
dep. 02:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:56
dep. 02:56
8.9 km
arr. 02:58
dep. 02:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:59
dep. 02:59
10.1 km
arr. 03:04
dep. 03:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 03:05
dep. 03:05
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:06
dep. 03:06
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 03:07
dep. 03:07
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 03:08
dep. 03:08
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 03:09
dep. 03:09
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 03:10
dep. 03:10
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:12
dep. 03:12
20 km
arr. 03:14
dep. 03:14
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 03:15
dep. 03:15
21.9 km
arr. 03:16
dep. 03:16
22.5 km
arr. 03:18
dep. 03:18
23.4 km
arr. 03:19
dep. 03:19
23.9 km
arr. 03:20
dep. 03:20
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:22
25.9 km
04:55 05:32 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 04:55
Stepanovicevo, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:57
dep. 04:57
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
8.9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
10.1 km
arr. 05:14
dep. 05:14
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:18
dep. 05:18
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:19
dep. 05:19
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:22
dep. 05:22
20 km
arr. 05:24
dep. 05:24
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
21.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
22.5 km
arr. 05:28
dep. 05:28
23.4 km
arr. 05:29
dep. 05:29
23.9 km
arr. 05:30
dep. 05:30
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:32
25.9 km
04:56 05:21 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 04:56
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 05:05
dep. 05:05
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
16.8 km
arr. 05:21
24.8 km
05:37 06:02 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 05:37
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 05:46
dep. 05:46
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16.8 km
arr. 06:02
24.8 km
05:40 06:14 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 05:40
Stepanovicevo, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:51
dep. 05:51
8.9 km
arr. 05:53
dep. 05:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
10.1 km
arr. 05:59
dep. 05:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:00
dep. 06:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:01
dep. 06:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
arr. 06:06
dep. 06:06
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
20.8 km
arr. 06:08
dep. 06:08
21.4 km
arr. 06:10
dep. 06:10
22.3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
22.7 km
arr. 06:12
dep. 06:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:14
24.8 km
05:55 06:16 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 05:55
Kisac, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:02
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:16
23 km
06:10 06:57 (00:47)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 06:10
Stepanovicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 06:19
dep. 06:19
8.2 km
arr. 06:21
dep. 06:21
9.3 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
10.2 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
10.7 km
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
arr. 06:25
dep. 06:25
11.6 km
Kisac, Okretnica
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
arr. 06:27
dep. 06:27
12.6 km
arr. 06:28
dep. 06:28
13.2 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
13.5 km
Kisac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
14.7 km
arr. 06:36
dep. 06:36
15.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:43
dep. 06:43
21.2 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:44
dep. 06:44
21.8 km
Rumenka, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
22.7 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:47
dep. 06:47
24.8 km
arr. 06:49
dep. 06:49
25.9 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:50
dep. 06:50
26.6 km
arr. 06:51
dep. 06:51
27.2 km
arr. 06:53
dep. 06:53
28.1 km
arr. 06:54
dep. 06:54
28.6 km
arr. 06:55
dep. 06:55
29.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:57
30.6 km
06:21 06:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 06:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 06:30
dep. 06:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
16.8 km
arr. 06:46
24.8 km
06:30 06:55 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 06:30
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 06:39
dep. 06:39
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
16.8 km
arr. 06:55
24.8 km
06:45 07:19 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 06:45
Stepanovicevo, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 06:54
dep. 06:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:56
dep. 06:56
8.9 km
arr. 06:58
dep. 06:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
10.1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:06
dep. 07:06
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:12
dep. 07:12
20.8 km
arr. 07:13
dep. 07:13
21.4 km
arr. 07:15
dep. 07:15
22.3 km
arr. 07:16
dep. 07:16
22.7 km
arr. 07:17
dep. 07:17
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:19
24.8 km
07:06 07:31 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 07:06
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 07:15
dep. 07:15
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
16.8 km
arr. 07:31
24.8 km
07:35 08:09 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 07:35
Stepanovicevo, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:46
dep. 07:46
8.9 km
arr. 07:48
dep. 07:48
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
10.1 km
arr. 07:54
dep. 07:54
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
arr. 08:01
dep. 08:01
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:02
dep. 08:02
20.8 km
arr. 08:03
dep. 08:03
21.4 km
arr. 08:05
dep. 08:05
22.3 km
arr. 08:06
dep. 08:06
22.7 km
arr. 08:07
dep. 08:07
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:09
24.8 km
07:41 08:06 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 07:41
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 07:50
dep. 07:50
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
16.8 km
arr. 08:06
24.8 km
08:21 08:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 08:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 08:30
dep. 08:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16.8 km
arr. 08:46
24.8 km
08:45 09:19 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 08:45
Stepanovicevo, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:47
dep. 08:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 08:54
dep. 08:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:56
dep. 08:56
8.9 km
arr. 08:58
dep. 08:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
10.1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:05
dep. 09:05
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:06
dep. 09:06
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:09
dep. 09:09
19 km
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:12
dep. 09:12
20.8 km
arr. 09:13
dep. 09:13
21.4 km
arr. 09:15
dep. 09:15
22.3 km
arr. 09:16
dep. 09:16
22.7 km
arr. 09:17
dep. 09:17
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:19
24.8 km
09:01 09:26 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 09:01
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 09:10
dep. 09:10
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
16.8 km
arr. 09:26
24.8 km
09:05 09:30 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 09:05
Kisac, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:11
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:30
23 km
09:56 10:36 (00:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 09:56
Kisac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:22
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 10:36
23 km
10:21 10:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 10:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 10:30
dep. 10:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
16.8 km
arr. 10:46
24.8 km
10:25 11:02 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 10:25
Stepanovicevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:27
dep. 10:27
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 10:36
dep. 10:36
8.9 km
arr. 10:38
dep. 10:38
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:39
dep. 10:39
10.1 km
arr. 10:44
dep. 10:44
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:45
dep. 10:45
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:46
dep. 10:46
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:47
dep. 10:47
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:48
dep. 10:48
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:49
dep. 10:49
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
arr. 10:54
dep. 10:54
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
21.9 km
arr. 10:56
dep. 10:56
22.5 km
arr. 10:58
dep. 10:58
23.4 km
arr. 10:59
dep. 10:59
23.9 km
arr. 11:00
dep. 11:00
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:02
25.9 km
11:05 11:39 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 11:05
Stepanovicevo, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 11:14
dep. 11:14
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 11:16
dep. 11:16
8.9 km
arr. 11:18
dep. 11:18
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
10.1 km
arr. 11:24
dep. 11:24
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:25
dep. 11:25
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:26
dep. 11:26
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:29
dep. 11:29
19 km
arr. 11:31
dep. 11:31
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 11:32
dep. 11:32
20.8 km
arr. 11:33
dep. 11:33
21.4 km
arr. 11:35
dep. 11:35
22.3 km
arr. 11:36
dep. 11:36
22.7 km
arr. 11:37
dep. 11:37
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:39
24.8 km
11:41 12:07 (00:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 11:41
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 11:43
dep. 11:43
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 11:50
dep. 11:50
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
16.8 km
arr. 12:07
24.8 km
12:05 12:39 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 12:05
Stepanovicevo, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 12:14
dep. 12:14
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
8.9 km
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
10.1 km
arr. 12:24
dep. 12:24
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:25
dep. 12:25
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:26
dep. 12:26
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
20.8 km
arr. 12:33
dep. 12:33
21.4 km
arr. 12:35
dep. 12:35
22.3 km
arr. 12:36
dep. 12:36
22.7 km
arr. 12:37
dep. 12:37
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:39
24.8 km
12:21 12:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 12:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 12:30
dep. 12:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
16.8 km
arr. 12:46
24.8 km
12:46 13:05 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 12:46
Kisac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:05
23 km
12:50 13:24 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 12:50
Stepanovicevo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 12:59
dep. 12:59
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:01
dep. 13:01
8.9 km
arr. 13:03
dep. 13:03
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:04
dep. 13:04
10.1 km
arr. 13:09
dep. 13:09
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:10
dep. 13:10
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:11
dep. 13:11
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:14
dep. 13:14
19 km
arr. 13:16
dep. 13:16
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
20.8 km
arr. 13:18
dep. 13:18
21.4 km
arr. 13:20
dep. 13:20
22.3 km
arr. 13:21
dep. 13:21
22.7 km
arr. 13:22
dep. 13:22
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:24
24.8 km
13:03 13:23 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 13:03
Kisac, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:23
23 km
13:21 13:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 13:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
16.8 km
arr. 13:46
24.8 km
13:45 14:19 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 13:45
Stepanovicevo, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:47
dep. 13:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 13:54
dep. 13:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:56
dep. 13:56
8.9 km
arr. 13:58
dep. 13:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
10.1 km
arr. 14:04
dep. 14:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:05
dep. 14:05
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:06
dep. 14:06
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:09
dep. 14:09
19 km
arr. 14:11
dep. 14:11
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 14:12
dep. 14:12
20.8 km
arr. 14:13
dep. 14:13
21.4 km
arr. 14:15
dep. 14:15
22.3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
22.7 km
arr. 14:17
dep. 14:17
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:19
24.8 km
14:16 14:41 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 14:16
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 14:25
dep. 14:25
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
16.8 km
arr. 14:41
24.8 km
14:30 15:09 (00:39)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 14:30
Stepanovicevo, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:37
dep. 14:37
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:46
dep. 14:46
8.9 km
arr. 14:48
dep. 14:48
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
10.1 km
arr. 14:54
dep. 14:54
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:55
dep. 14:55
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:56
dep. 14:56
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
20.8 km
arr. 15:03
dep. 15:03
21.4 km
arr. 15:05
dep. 15:05
22.3 km
arr. 15:06
dep. 15:06
22.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:09
24.8 km
14:33 14:58 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 14:33
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 14:42
dep. 14:42
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
16.8 km
arr. 14:58
24.8 km
15:27 15:47 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 15:27
Kisac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:47
23 km
15:40 16:14 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 15:40
Stepanovicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:51
dep. 15:51
8.9 km
arr. 15:53
dep. 15:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
10.1 km
arr. 15:59
dep. 15:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:00
dep. 16:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:01
dep. 16:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:04
dep. 16:04
19 km
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:07
dep. 16:07
20.8 km
arr. 16:08
dep. 16:08
21.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
22.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
22.7 km
arr. 16:12
dep. 16:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:14
24.8 km
15:46 16:11 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 15:46
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
16.8 km
arr. 16:11
24.8 km
16:20 16:54 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 16:20
Stepanovicevo, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:31
dep. 16:31
8.9 km
arr. 16:33
dep. 16:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
10.1 km
arr. 16:39
dep. 16:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:40
dep. 16:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:41
dep. 16:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:44
dep. 16:44
19 km
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:47
dep. 16:47
20.8 km
arr. 16:48
dep. 16:48
21.4 km
arr. 16:50
dep. 16:50
22.3 km
arr. 16:51
dep. 16:51
22.7 km
arr. 16:52
dep. 16:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:54
24.8 km
16:21 16:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 16:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
16.8 km
arr. 16:46
24.8 km
17:25 17:59 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 17:25
Stepanovicevo, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 17:34
dep. 17:34
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 17:36
dep. 17:36
8.9 km
arr. 17:38
dep. 17:38
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:39
dep. 17:39
10.1 km
arr. 17:44
dep. 17:44
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:45
dep. 17:45
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:46
dep. 17:46
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
arr. 17:51
dep. 17:51
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 17:52
dep. 17:52
20.8 km
arr. 17:53
dep. 17:53
21.4 km
arr. 17:55
dep. 17:55
22.3 km
arr. 17:56
dep. 17:56
22.7 km
arr. 17:57
dep. 17:57
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:59
24.8 km
17:42 18:07 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 17:42
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 17:51
dep. 17:51
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
16.8 km
arr. 18:07
24.8 km
18:05 18:39 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 18:05
Stepanovicevo, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 18:14
dep. 18:14
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:16
dep. 18:16
8.9 km
arr. 18:18
dep. 18:18
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
10.1 km
arr. 18:24
dep. 18:24
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:25
dep. 18:25
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:26
dep. 18:26
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:29
dep. 18:29
19 km
arr. 18:31
dep. 18:31
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:32
dep. 18:32
20.8 km
arr. 18:33
dep. 18:33
21.4 km
arr. 18:35
dep. 18:35
22.3 km
arr. 18:36
dep. 18:36
22.7 km
arr. 18:37
dep. 18:37
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:39
24.8 km
18:33 18:58 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 18:33
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:35
dep. 18:35
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 18:42
dep. 18:42
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
16.8 km
arr. 18:58
24.8 km
18:45 19:10 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 18:45
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 18:54
dep. 18:54
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
16.8 km
arr. 19:10
24.8 km
18:51 19:20 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 18:51
Kisac, Railway station
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 19:20
23 km
19:15 19:49 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 19:15
Stepanovicevo, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:17
dep. 19:17
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 19:24
dep. 19:24
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
10.1 km
arr. 19:34
dep. 19:34
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:35
dep. 19:35
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:36
dep. 19:36
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
arr. 19:41
dep. 19:41
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 19:42
dep. 19:42
20.8 km
arr. 19:43
dep. 19:43
21.4 km
arr. 19:45
dep. 19:45
22.3 km
arr. 19:46
dep. 19:46
22.7 km
arr. 19:47
dep. 19:47
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:49
24.8 km
20:25 20:59 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 20:25
Stepanovicevo, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 20:34
dep. 20:34
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:36
dep. 20:36
8.9 km
arr. 20:38
dep. 20:38
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
10.1 km
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:45
dep. 20:45
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:46
dep. 20:46
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:52
dep. 20:52
20.8 km
arr. 20:53
dep. 20:53
21.4 km
arr. 20:55
dep. 20:55
22.3 km
arr. 20:56
dep. 20:56
22.7 km
arr. 20:57
dep. 20:57
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:59
24.8 km
20:47 21:12 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 20:47
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 20:56
dep. 20:56
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
16.8 km
arr. 21:12
24.8 km
21:01 21:22 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 21:01
Kisac, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:22
23 km
21:25 21:59 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 21:25
Stepanovicevo, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 21:27
dep. 21:27
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 21:34
dep. 21:34
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 21:36
dep. 21:36
8.9 km
arr. 21:38
dep. 21:38
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:39
dep. 21:39
10.1 km
arr. 21:44
dep. 21:44
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:45
dep. 21:45
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:46
dep. 21:46
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:49
dep. 21:49
19 km
arr. 21:51
dep. 21:51
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:52
dep. 21:52
20.8 km
arr. 21:53
dep. 21:53
21.4 km
arr. 21:55
dep. 21:55
22.3 km
arr. 21:56
dep. 21:56
22.7 km
arr. 21:57
dep. 21:57
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:59
24.8 km
21:33 21:53 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 21:33
Kisac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:53
23 km
22:20 22:54 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 22:20
Stepanovicevo, Center
arr. 22:21
dep. 22:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:22
dep. 22:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 22:29
dep. 22:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:31
dep. 22:31
8.9 km
arr. 22:33
dep. 22:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:34
dep. 22:34
10.1 km
arr. 22:39
dep. 22:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:40
dep. 22:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:41
dep. 22:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:44
dep. 22:44
19 km
arr. 22:46
dep. 22:46
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 22:47
dep. 22:47
20.8 km
arr. 22:48
dep. 22:48
21.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
22.3 km
arr. 22:51
dep. 22:51
22.7 km
arr. 22:52
dep. 22:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:54
24.8 km
22:46 23:06 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 22:46
Kisac, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:52
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 23:06
23 km
23:40 00:14 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 23:40
Stepanovicevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 23:42
dep. 23:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 23:49
dep. 23:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:51
dep. 23:51
8.9 km
arr. 23:53
dep. 23:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:54
dep. 23:54
10.1 km
arr. 23:59
dep. 23:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 00:00
dep. 00:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 00:01
dep. 00:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 00:04
dep. 00:04
19 km
arr. 00:06
dep. 00:06
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 00:07
dep. 00:07
20.8 km
arr. 00:08
dep. 00:08
21.4 km
arr. 00:10
dep. 00:10
22.3 km
arr. 00:11
dep. 00:11
22.7 km
arr. 00:12
dep. 00:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:14
24.8 km

Naselja Stepanovicevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepanovicevo je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.