Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stepanovicevo - Novi Sad timetable

saturday, 23.02.2019.
02:30 03:04 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 02:30
Stepanovicevo, Center
arr. 02:31
dep. 02:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:32
dep. 02:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 02:39
dep. 02:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
8.9 km
arr. 02:43
dep. 02:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
10.1 km
arr. 02:49
dep. 02:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
19 km
arr. 02:56
dep. 02:56
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 02:57
dep. 02:57
20.8 km
arr. 02:58
dep. 02:58
21.4 km
arr. 03:00
dep. 03:00
22.3 km
arr. 03:01
dep. 03:01
22.7 km
arr. 03:02
dep. 03:02
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
24.8 km
02:45 03:22 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 02:45
Stepanovicevo, Center
arr. 02:46
dep. 02:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:47
dep. 02:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 02:54
dep. 02:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:56
dep. 02:56
8.9 km
arr. 02:58
dep. 02:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:59
dep. 02:59
10.1 km
arr. 03:04
dep. 03:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 03:05
dep. 03:05
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:06
dep. 03:06
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 03:07
dep. 03:07
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 03:08
dep. 03:08
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 03:09
dep. 03:09
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 03:10
dep. 03:10
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:12
dep. 03:12
20 km
arr. 03:14
dep. 03:14
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 03:15
dep. 03:15
21.9 km
arr. 03:16
dep. 03:16
22.5 km
arr. 03:18
dep. 03:18
23.4 km
arr. 03:19
dep. 03:19
23.9 km
arr. 03:20
dep. 03:20
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:22
25.9 km
04:40 05:14 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 04:40
Stepanovicevo, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:42
dep. 04:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 04:49
dep. 04:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 04:51
dep. 04:51
8.9 km
arr. 04:53
dep. 04:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
10.1 km
arr. 04:59
dep. 04:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:07
dep. 05:07
20.8 km
arr. 05:08
dep. 05:08
21.4 km
arr. 05:10
dep. 05:10
22.3 km
arr. 05:11
dep. 05:11
22.7 km
arr. 05:12
dep. 05:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
24.8 km
04:55 05:32 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 04:55
Stepanovicevo, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:57
dep. 04:57
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
8.9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
10.1 km
arr. 05:14
dep. 05:14
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:18
dep. 05:18
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:19
dep. 05:19
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:22
dep. 05:22
20 km
arr. 05:24
dep. 05:24
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
21.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
22.5 km
arr. 05:28
dep. 05:28
23.4 km
arr. 05:29
dep. 05:29
23.9 km
arr. 05:30
dep. 05:30
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:32
25.9 km
04:56 05:21 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 04:56
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
arr. 05:05
dep. 05:05
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
16.8 km
arr. 05:21
24.8 km
05:30 06:07 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 05:30
Stepanovicevo, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 05:39
dep. 05:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 05:41
dep. 05:41
8.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:44
dep. 05:44
10.1 km
arr. 05:49
dep. 05:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:51
dep. 05:51
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:52
dep. 05:52
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:53
dep. 05:53
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:54
dep. 05:54
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
arr. 05:59
dep. 05:59
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:00
dep. 06:00
21.9 km
arr. 06:01
dep. 06:01
22.5 km
arr. 06:03
dep. 06:03
23.4 km
arr. 06:04
dep. 06:04
23.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:07
25.9 km
05:46 06:11 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 05:46
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
arr. 05:55
dep. 05:55
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
16.8 km
arr. 06:11
24.8 km
06:01 06:22 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 06:01
Kisac, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:22
23 km
06:20 06:54 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 06:20
Stepanovicevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
10.1 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:41
dep. 06:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
20.8 km
arr. 06:48
dep. 06:48
21.4 km
arr. 06:50
dep. 06:50
22.3 km
arr. 06:51
dep. 06:51
22.7 km
arr. 06:52
dep. 06:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:54
24.8 km
06:50 07:27 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 06:50
Stepanovicevo, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 06:59
dep. 06:59
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:01
dep. 07:01
8.9 km
arr. 07:03
dep. 07:03
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
10.1 km
arr. 07:09
dep. 07:09
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:10
dep. 07:10
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:11
dep. 07:11
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:13
dep. 07:13
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:14
dep. 07:14
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
arr. 07:19
dep. 07:19
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 07:20
dep. 07:20
21.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
22.5 km
arr. 07:23
dep. 07:23
23.4 km
arr. 07:24
dep. 07:24
23.9 km
arr. 07:25
dep. 07:25
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:27
25.9 km
07:06 07:31 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 07:06
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
16.8 km
arr. 07:31
24.8 km
07:40 08:17 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 07:40
Stepanovicevo, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 07:49
dep. 07:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 07:51
dep. 07:51
8.9 km
arr. 07:53
dep. 07:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
10.1 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:00
dep. 08:00
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 08:01
dep. 08:01
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 08:03
dep. 08:03
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 08:04
dep. 08:04
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:07
dep. 08:07
20 km
arr. 08:09
dep. 08:09
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
21.9 km
arr. 08:11
dep. 08:11
22.5 km
arr. 08:13
dep. 08:13
23.4 km
arr. 08:14
dep. 08:14
23.9 km
arr. 08:15
dep. 08:15
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:17
25.9 km
08:21 08:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 08:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
arr. 08:30
dep. 08:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16.8 km
arr. 08:46
24.8 km
08:40 09:14 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 08:40
Stepanovicevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:51
dep. 08:51
8.9 km
arr. 08:53
dep. 08:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
10.1 km
arr. 08:59
dep. 08:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:00
dep. 09:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:01
dep. 09:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
arr. 09:06
dep. 09:06
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
20.8 km
arr. 09:08
dep. 09:08
21.4 km
arr. 09:10
dep. 09:10
22.3 km
arr. 09:11
dep. 09:11
22.7 km
arr. 09:12
dep. 09:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:14
24.8 km
08:45 09:06 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 08:45
Kisac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:06
23 km
09:01 09:26 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 09:01
arr. 09:10
dep. 09:10
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
16.8 km
arr. 09:26
24.8 km
09:20 09:57 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 09:20
Stepanovicevo, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 09:22
dep. 09:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 09:31
dep. 09:31
8.9 km
arr. 09:33
dep. 09:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:34
dep. 09:34
10.1 km
arr. 09:39
dep. 09:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:40
dep. 09:40
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:41
dep. 09:41
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 09:42
dep. 09:42
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 09:43
dep. 09:43
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 09:44
dep. 09:44
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
arr. 09:49
dep. 09:49
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 09:50
dep. 09:50
21.9 km
arr. 09:51
dep. 09:51
22.5 km
arr. 09:53
dep. 09:53
23.4 km
arr. 09:54
dep. 09:54
23.9 km
arr. 09:55
dep. 09:55
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:57
25.9 km
10:10 10:47 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 10:10
Stepanovicevo, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:12
dep. 10:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 10:19
dep. 10:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 10:21
dep. 10:21
8.9 km
arr. 10:23
dep. 10:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
10.1 km
arr. 10:29
dep. 10:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:30
dep. 10:30
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:31
dep. 10:31
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:32
dep. 10:32
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:33
dep. 10:33
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:37
dep. 10:37
20 km
arr. 10:39
dep. 10:39
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 10:40
dep. 10:40
21.9 km
arr. 10:41
dep. 10:41
22.5 km
arr. 10:43
dep. 10:43
23.4 km
arr. 10:44
dep. 10:44
23.9 km
arr. 10:45
dep. 10:45
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:47
25.9 km
10:21 10:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 10:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
1.5 km
arr. 10:30
dep. 10:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
16.8 km
arr. 10:46
24.8 km
10:26 10:51 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 10:26
Kisac, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:37
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 10:51
23 km
11:00 11:37 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 11:00
Stepanovicevo, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 11:09
dep. 11:09
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
8.9 km
arr. 11:13
dep. 11:13
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:14
dep. 11:14
10.1 km
arr. 11:19
dep. 11:19
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:20
dep. 11:20
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:21
dep. 11:21
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 11:23
dep. 11:23
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 11:24
dep. 11:24
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
arr. 11:29
dep. 11:29
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 11:30
dep. 11:30
21.9 km
arr. 11:31
dep. 11:31
22.5 km
arr. 11:33
dep. 11:33
23.4 km
arr. 11:34
dep. 11:34
23.9 km
arr. 11:35
dep. 11:35
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:37
25.9 km
12:00 12:34 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 12:00
Stepanovicevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 12:09
dep. 12:09
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
8.9 km
arr. 12:13
dep. 12:13
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
10.1 km
arr. 12:19
dep. 12:19
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:21
dep. 12:21
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
arr. 12:26
dep. 12:26
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 12:27
dep. 12:27
20.8 km
arr. 12:28
dep. 12:28
21.4 km
arr. 12:30
dep. 12:30
22.3 km
arr. 12:31
dep. 12:31
22.7 km
arr. 12:32
dep. 12:32
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:34
24.8 km
12:21 12:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 12:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
1.5 km
arr. 12:30
dep. 12:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
16.8 km
arr. 12:46
24.8 km
12:39 13:00 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 12:39
Kisac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:00
23 km
12:40 13:17 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 12:40
Stepanovicevo, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:42
dep. 12:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:51
dep. 12:51
8.9 km
arr. 12:53
dep. 12:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
10.1 km
arr. 12:59
dep. 12:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:00
dep. 13:00
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:01
dep. 13:01
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:03
dep. 13:03
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:04
dep. 13:04
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:07
dep. 13:07
20 km
arr. 13:09
dep. 13:09
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
21.9 km
arr. 13:11
dep. 13:11
22.5 km
arr. 13:13
dep. 13:13
23.4 km
arr. 13:14
dep. 13:14
23.9 km
arr. 13:15
dep. 13:15
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:17
25.9 km
13:03 13:38 (00:35)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 13:03
Kisac, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:38
23 km
13:21 13:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 13:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
16.8 km
arr. 13:46
24.8 km
13:30 14:07 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 13:30
Stepanovicevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 13:39
dep. 13:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
8.9 km
arr. 13:43
dep. 13:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
10.1 km
arr. 13:49
dep. 13:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:50
dep. 13:50
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:51
dep. 13:51
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:53
dep. 13:53
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:54
dep. 13:54
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
arr. 13:59
dep. 13:59
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 14:00
dep. 14:00
21.9 km
arr. 14:01
dep. 14:01
22.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
23.4 km
arr. 14:04
dep. 14:04
23.9 km
arr. 14:05
dep. 14:05
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:07
25.9 km
14:16 14:41 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 14:16
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
16.8 km
arr. 14:41
24.8 km
14:45 15:22 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 14:45
Stepanovicevo, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 14:54
dep. 14:54
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
8.9 km
arr. 14:58
dep. 14:58
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
10.1 km
arr. 15:04
dep. 15:04
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:05
dep. 15:05
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:06
dep. 15:06
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 15:07
dep. 15:07
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 15:08
dep. 15:08
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 15:09
dep. 15:09
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
arr. 15:14
dep. 15:14
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
21.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
22.5 km
arr. 15:18
dep. 15:18
23.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
23.9 km
arr. 15:20
dep. 15:20
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:22
25.9 km
15:10 15:44 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 15:10
Stepanovicevo, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:12
dep. 15:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
8.9 km
arr. 15:23
dep. 15:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
10.1 km
arr. 15:29
dep. 15:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:30
dep. 15:30
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:31
dep. 15:31
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 15:37
dep. 15:37
20.8 km
arr. 15:38
dep. 15:38
21.4 km
arr. 15:40
dep. 15:40
22.3 km
arr. 15:41
dep. 15:41
22.7 km
arr. 15:42
dep. 15:42
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:44
24.8 km
15:47 16:14 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 15:47
Kisac, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 16:14
23 km
16:05 16:39 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 16:05
Stepanovicevo, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 16:14
dep. 16:14
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
8.9 km
arr. 16:18
dep. 16:18
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
10.1 km
arr. 16:24
dep. 16:24
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:25
dep. 16:25
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:26
dep. 16:26
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:29
dep. 16:29
19 km
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 16:32
dep. 16:32
20.8 km
arr. 16:33
dep. 16:33
21.4 km
arr. 16:35
dep. 16:35
22.3 km
arr. 16:36
dep. 16:36
22.7 km
arr. 16:37
dep. 16:37
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:39
24.8 km
16:21 16:46 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 16:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
1.5 km
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
16.8 km
arr. 16:46
24.8 km
16:30 17:07 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 16:30
Stepanovicevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 16:39
dep. 16:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:41
dep. 16:41
8.9 km
arr. 16:43
dep. 16:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:44
dep. 16:44
10.1 km
arr. 16:49
dep. 16:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:50
dep. 16:50
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:51
dep. 16:51
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 16:52
dep. 16:52
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 16:53
dep. 16:53
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 16:54
dep. 16:54
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:57
dep. 16:57
20 km
arr. 16:59
dep. 16:59
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 17:00
dep. 17:00
21.9 km
arr. 17:01
dep. 17:01
22.5 km
arr. 17:03
dep. 17:03
23.4 km
arr. 17:04
dep. 17:04
23.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:07
25.9 km
17:40 18:17 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 17:40
Stepanovicevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 17:49
dep. 17:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 17:51
dep. 17:51
8.9 km
arr. 17:53
dep. 17:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
10.1 km
arr. 17:59
dep. 17:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:00
dep. 18:00
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:01
dep. 18:01
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 18:03
dep. 18:03
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 18:04
dep. 18:04
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
arr. 18:09
dep. 18:09
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:10
dep. 18:10
21.9 km
arr. 18:11
dep. 18:11
22.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
23.4 km
arr. 18:14
dep. 18:14
23.9 km
arr. 18:15
dep. 18:15
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:17
25.9 km
17:42 18:07 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 17:42
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
1.5 km
arr. 17:51
dep. 17:51
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
16.8 km
arr. 18:07
24.8 km
18:20 18:54 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 18:20
Stepanovicevo, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 18:29
dep. 18:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:31
dep. 18:31
8.9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
10.1 km
arr. 18:39
dep. 18:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
19 km
arr. 18:46
dep. 18:46
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
20.8 km
arr. 18:48
dep. 18:48
21.4 km
arr. 18:50
dep. 18:50
22.3 km
arr. 18:51
dep. 18:51
22.7 km
arr. 18:52
dep. 18:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
24.8 km
18:32 18:53 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 18:32
Kisac, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:53
23 km
18:45 19:10 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 18:45
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
1.5 km
arr. 18:54
dep. 18:54
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
16.8 km
arr. 19:10
24.8 km
19:00 19:37 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 19:00
Stepanovicevo, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 19:09
dep. 19:09
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 19:11
dep. 19:11
8.9 km
arr. 19:13
dep. 19:13
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
10.1 km
arr. 19:19
dep. 19:19
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:20
dep. 19:20
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:21
dep. 19:21
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 19:23
dep. 19:23
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 19:24
dep. 19:24
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
arr. 19:29
dep. 19:29
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 19:30
dep. 19:30
21.9 km
arr. 19:31
dep. 19:31
22.5 km
arr. 19:33
dep. 19:33
23.4 km
arr. 19:34
dep. 19:34
23.9 km
arr. 19:35
dep. 19:35
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:37
25.9 km
19:50 20:24 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 19:50
Stepanovicevo, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:52
dep. 19:52
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 19:59
dep. 19:59
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:01
dep. 20:01
8.9 km
arr. 20:03
dep. 20:03
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
10.1 km
arr. 20:09
dep. 20:09
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
19 km
arr. 20:16
dep. 20:16
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
20.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
21.4 km
arr. 20:20
dep. 20:20
22.3 km
arr. 20:21
dep. 20:21
22.7 km
arr. 20:22
dep. 20:22
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
24.8 km
20:30 21:07 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 20:30
Stepanovicevo, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 20:39
dep. 20:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:41
dep. 20:41
8.9 km
arr. 20:43
dep. 20:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
10.1 km
arr. 20:49
dep. 20:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:50
dep. 20:50
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:51
dep. 20:51
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 20:52
dep. 20:52
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 20:53
dep. 20:53
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 20:54
dep. 20:54
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:57
dep. 20:57
20 km
arr. 20:59
dep. 20:59
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:00
dep. 21:00
21.9 km
arr. 21:01
dep. 21:01
22.5 km
arr. 21:03
dep. 21:03
23.4 km
arr. 21:04
dep. 21:04
23.9 km
arr. 21:05
dep. 21:05
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:07
25.9 km
20:47 21:12 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 20:47
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
arr. 20:56
dep. 20:56
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
16.8 km
arr. 21:12
24.8 km
20:55 21:16 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 20:55
Kisac, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:16
23 km
21:01 21:22 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 21:01
Kisac, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:22
23 km
21:10 21:47 (00:37)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 21:10
Stepanovicevo, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 21:21
dep. 21:21
8.9 km
arr. 21:23
dep. 21:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
10.1 km
arr. 21:29
dep. 21:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:30
dep. 21:30
14.8 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:31
dep. 21:31
15.4 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 21:32
dep. 21:32
16 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 21:33
dep. 21:33
16.6 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 21:34
dep. 21:34
17.1 km
Rumenka, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
18 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:37
dep. 21:37
20 km
arr. 21:39
dep. 21:39
21.2 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 21:40
dep. 21:40
21.9 km
arr. 21:41
dep. 21:41
22.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
23.4 km
arr. 21:44
dep. 21:44
23.9 km
arr. 21:45
dep. 21:45
24.8 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:47
25.9 km
22:10 22:44 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 22:10
Stepanovicevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:12
dep. 22:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 22:19
dep. 22:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:21
dep. 22:21
8.9 km
arr. 22:23
dep. 22:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
10.1 km
arr. 22:29
dep. 22:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:30
dep. 22:30
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:31
dep. 22:31
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:34
dep. 22:34
19 km
arr. 22:36
dep. 22:36
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 22:37
dep. 22:37
20.8 km
arr. 22:38
dep. 22:38
21.4 km
arr. 22:40
dep. 22:40
22.3 km
arr. 22:41
dep. 22:41
22.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:44
24.8 km
23:01 23:21 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 23:01
Kisac, Railway station
arr. 23:07
dep. 23:08
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 23:21
23 km
23:35 00:09 (00:34)
Okretnica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 23:35
Stepanovicevo, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:46
dep. 23:46
8.9 km
arr. 23:48
dep. 23:48
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:49
dep. 23:49
10.1 km
arr. 23:54
dep. 23:54
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:55
dep. 23:55
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 23:56
dep. 23:56
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 23:59
dep. 23:59
19 km
arr. 00:01
dep. 00:01
20 km
Novi Sad, Gradsko groblje
arr. 00:02
dep. 00:02
20.8 km
arr. 00:03
dep. 00:03
21.4 km
arr. 00:05
dep. 00:05
22.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
22.7 km
arr. 00:07
dep. 00:07
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:09
24.8 km

Naselja Stepanovicevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepanovicevo je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.