Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Stepanovicevo - Novi Sad timetable

saturday, 11.07.2020.
02:30 03:04 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 02:30
Stepanovicevo, Center
arr. 02:31
dep. 02:31
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:32
dep. 02:32
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 02:39
dep. 02:39
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 02:41
dep. 02:41
8.9 km
arr. 02:43
dep. 02:43
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 02:44
dep. 02:44
10.1 km
arr. 02:49
dep. 02:49
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
19 km
arr. 02:56
dep. 02:56
20 km
arr. 02:57
dep. 02:57
20.8 km
arr. 02:58
dep. 02:58
21.4 km
arr. 03:00
dep. 03:00
22.3 km
arr. 03:01
dep. 03:01
22.7 km
arr. 03:02
dep. 03:02
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
24.8 km
04:40 05:14 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 04:40
Stepanovicevo, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:42
dep. 04:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 04:49
dep. 04:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 04:51
dep. 04:51
8.9 km
arr. 04:53
dep. 04:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
10.1 km
arr. 04:59
dep. 04:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
arr. 05:07
dep. 05:07
20.8 km
arr. 05:08
dep. 05:08
21.4 km
arr. 05:10
dep. 05:10
22.3 km
arr. 05:11
dep. 05:11
22.7 km
arr. 05:12
dep. 05:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
24.8 km
04:56 05:21 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 04:56
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
arr. 05:05
dep. 05:05
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
16.8 km
arr. 05:21
24.8 km
05:46 06:11 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 05:46
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
arr. 05:55
dep. 05:55
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
16.8 km
arr. 06:11
24.8 km
06:00 06:21 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 06:00
Kisac, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:21
23 km
06:20 06:54 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 06:20
Stepanovicevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
10.1 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:41
dep. 06:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
arr. 06:47
dep. 06:47
20.8 km
arr. 06:48
dep. 06:48
21.4 km
arr. 06:50
dep. 06:50
22.3 km
arr. 06:51
dep. 06:51
22.7 km
arr. 06:52
dep. 06:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:54
24.8 km
07:06 07:31 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 07:06
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
16.8 km
arr. 07:31
24.8 km
08:40 09:14 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 08:40
Stepanovicevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 08:51
dep. 08:51
8.9 km
arr. 08:53
dep. 08:53
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
10.1 km
arr. 08:59
dep. 08:59
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:00
dep. 09:00
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:01
dep. 09:01
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
arr. 09:06
dep. 09:06
20 km
arr. 09:07
dep. 09:07
20.8 km
arr. 09:08
dep. 09:08
21.4 km
arr. 09:10
dep. 09:10
22.3 km
arr. 09:11
dep. 09:11
22.7 km
arr. 09:12
dep. 09:12
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:14
24.8 km
09:25 09:46 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 09:25
Kisac, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:46
23 km
09:31 09:52 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 09:31
Kisac, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:52
23 km
10:21 10:46 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 10:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
1.5 km
arr. 10:30
dep. 10:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
16.8 km
arr. 10:46
24.8 km
12:00 12:34 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 12:00
Stepanovicevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 12:09
dep. 12:09
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
8.9 km
arr. 12:13
dep. 12:13
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
10.1 km
arr. 12:19
dep. 12:19
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:21
dep. 12:21
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
arr. 12:26
dep. 12:26
20 km
arr. 12:27
dep. 12:27
20.8 km
arr. 12:28
dep. 12:28
21.4 km
arr. 12:30
dep. 12:30
22.3 km
arr. 12:31
dep. 12:31
22.7 km
arr. 12:32
dep. 12:32
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:34
24.8 km
12:14 12:35 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 12:14
Kisac, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 12:35
23 km
13:02 13:23 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 13:02
Kisac, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:23
23 km
13:21 13:46 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 13:21
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
16.8 km
arr. 13:46
24.8 km
15:10 15:44 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 15:10
Stepanovicevo, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:12
dep. 15:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
8.9 km
arr. 15:23
dep. 15:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
10.1 km
arr. 15:29
dep. 15:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:30
dep. 15:30
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:31
dep. 15:31
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
arr. 15:37
dep. 15:37
20.8 km
arr. 15:38
dep. 15:38
21.4 km
arr. 15:40
dep. 15:40
22.3 km
arr. 15:41
dep. 15:41
22.7 km
arr. 15:42
dep. 15:42
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:44
24.8 km
15:48 16:15 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 15:48
Kisac, Railway station
arr. 15:54
dep. 16:01
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 16:15
23 km
16:06 16:40 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 16:06
Stepanovicevo, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 16:15
dep. 16:15
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 16:17
dep. 16:17
8.9 km
arr. 16:19
dep. 16:19
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
10.1 km
arr. 16:25
dep. 16:25
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:26
dep. 16:26
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:27
dep. 16:27
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
arr. 16:33
dep. 16:33
20.8 km
arr. 16:34
dep. 16:34
21.4 km
arr. 16:36
dep. 16:36
22.3 km
arr. 16:37
dep. 16:37
22.7 km
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:40
24.8 km
17:42 18:07 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 17:42
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
1.5 km
arr. 17:51
dep. 17:51
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
16.8 km
arr. 18:07
24.8 km
18:20 18:54 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 18:20
Stepanovicevo, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 18:29
dep. 18:29
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 18:31
dep. 18:31
8.9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
10.1 km
arr. 18:39
dep. 18:39
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
19 km
arr. 18:46
dep. 18:46
20 km
arr. 18:47
dep. 18:47
20.8 km
arr. 18:48
dep. 18:48
21.4 km
arr. 18:50
dep. 18:50
22.3 km
arr. 18:51
dep. 18:51
22.7 km
arr. 18:52
dep. 18:52
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
24.8 km
18:40 19:01 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 18:40
Kisac, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 19:01
23 km
18:45 19:10 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 18:45
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
1.5 km
arr. 18:54
dep. 18:54
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
16.8 km
arr. 19:10
24.8 km
19:50 20:24 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 19:50
Stepanovicevo, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:52
dep. 19:52
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 19:59
dep. 19:59
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 20:01
dep. 20:01
8.9 km
arr. 20:03
dep. 20:03
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
10.1 km
arr. 20:09
dep. 20:09
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
19 km
arr. 20:16
dep. 20:16
20 km
arr. 20:17
dep. 20:17
20.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
21.4 km
arr. 20:20
dep. 20:20
22.3 km
arr. 20:21
dep. 20:21
22.7 km
arr. 20:22
dep. 20:22
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
24.8 km
20:34 21:00 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 20:34
Kisac, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:46
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:00
23 km
20:47 21:12 (00:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Center
dep. 20:47
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
arr. 20:56
dep. 20:56
9.8 km
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
16.8 km
arr. 21:12
24.8 km
21:11 21:32 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 21:11
Kisac, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:32
23 km
22:10 22:44 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 22:10
Stepanovicevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:12
dep. 22:12
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 22:19
dep. 22:19
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 22:21
dep. 22:21
8.9 km
arr. 22:23
dep. 22:23
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
10.1 km
arr. 22:29
dep. 22:29
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:30
dep. 22:30
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:31
dep. 22:31
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:34
dep. 22:34
19 km
arr. 22:36
dep. 22:36
20 km
arr. 22:37
dep. 22:37
20.8 km
arr. 22:38
dep. 22:38
21.4 km
arr. 22:40
dep. 22:40
22.3 km
arr. 22:41
dep. 22:41
22.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:44
24.8 km
22:18 22:39 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Railway station
dep. 22:18
Kisac, Railway station
arr. 22:24
dep. 22:25
8 km
Novi Sad, Railway station
arr. 22:39
23 km
23:35 00:09 (00:34)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stepanovicevo, Okretnica
dep. 23:35
Stepanovicevo, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
0.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
1.5 km
Kisac, Groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
8.2 km
Kisac, Benzinska pumpa
arr. 23:46
dep. 23:46
8.9 km
arr. 23:48
dep. 23:48
9.8 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:49
dep. 23:49
10.1 km
arr. 23:54
dep. 23:54
14.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:55
dep. 23:55
15.3 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 23:56
dep. 23:56
15.9 km
Rumenka, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
16.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 23:59
dep. 23:59
19 km
arr. 00:01
dep. 00:01
20 km
arr. 00:02
dep. 00:02
20.8 km
arr. 00:03
dep. 00:03
21.4 km
arr. 00:05
dep. 00:05
22.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
22.7 km
arr. 00:07
dep. 00:07
23.5 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:09
24.8 km

Naselja Stepanovicevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stepanovicevo je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.