Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Staro Selo kod Velike Plane - Velika Plana timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:10 04:15 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 04:10
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
5 km
05:47 05:50 (00:03)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
05:57 06:14 (00:17)
Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
dep. 05:57
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:00
dep. 06:00
1.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
3.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 06:05
dep. 06:05
4.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:09
dep. 06:09
6.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
7.6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
9 km
05:59 06:19 (00:20)
Most GibavicaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Most Gibavica
dep. 05:59
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj 1
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj - skola
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Sojina raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Docanska cuprija
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Erina kuca
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:19
10 km
06:12 06:17 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 06:12
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
5 km
06:12 06:30 (00:18)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 06:12
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
7 km
06:34 06:37 (00:03)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
07:02 07:13 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 07:02
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:04
dep. 07:04
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:13
7.5 km
07:05 07:20 (00:15)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 07:05
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Staro Selo kod Velike Plane
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:15
dep. 07:15
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:20
7 km
07:07 07:24 (00:17)
Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
dep. 07:07
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 07:10
dep. 07:10
1.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 07:13
dep. 07:13
3.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 07:15
dep. 07:15
4.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:19
dep. 07:19
6.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:20
dep. 07:20
7.6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:21
dep. 07:21
8 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:24
9 km
07:15 07:26 (00:11)
Pokajnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
dep. 07:15
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:25
dep. 07:25
5.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:26
6 km
08:42 09:00 (00:18)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 08:42
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
7 km
10:32 10:35 (00:03)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
10:37 10:48 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 10:37
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 10:42
dep. 10:42
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:43
dep. 10:43
5.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:44
dep. 10:44
6.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:45
dep. 10:45
6.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:48
7.6 km
10:37 10:51 (00:14)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 10:37
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:47
dep. 10:47
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:51
7 km
10:48 10:53 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:48
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
5 km
11:59 12:04 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 11:59
Velika Plana, Railway station
arr. 12:04
5 km
12:48 13:08 (00:20)
Most GibavicaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Most Gibavica
dep. 12:48
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj 1
arr. 12:49
dep. 12:49
0.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj - skola
arr. 12:50
dep. 12:50
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Sojina raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Docanska cuprija
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Erina kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:04
dep. 13:04
8 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:08
10 km
12:51 13:00 (00:09)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 12:51
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
7 km
12:57 13:14 (00:17)
Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
dep. 12:57
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 13:00
dep. 13:00
1.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
3.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 13:05
dep. 13:05
4.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 13:07
dep. 13:07
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:08
dep. 13:08
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:09
dep. 13:09
6.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
7.6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:14
9 km
13:33 13:38 (00:05)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
13:42 14:00 (00:18)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 13:42
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:56
dep. 13:56
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:00
7 km
14:22 14:39 (00:17)
Gornji krajBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
dep. 14:22
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 14:25
dep. 14:25
1.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 14:28
dep. 14:28
3.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 14:30
dep. 14:30
4.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:33
dep. 14:33
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
7.6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:36
dep. 14:36
8 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:39
9 km
14:47 14:50 (00:03)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
15:36 15:47 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 15:36
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 15:38
dep. 15:38
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 15:41
dep. 15:41
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 15:43
dep. 15:43
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 15:44
dep. 15:44
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:47
7.5 km
15:48 15:53 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 15:48
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
5 km
15:53 15:59 (00:06)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
16:01 16:17 (00:16)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 16:01
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:17
7 km
16:15 16:26 (00:11)
Pokajnica 2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
dep. 16:15
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:22
dep. 16:22
4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:25
dep. 16:25
5.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:26
6 km
16:26 16:40 (00:14)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 16:26
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:28
dep. 16:28
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:36
dep. 16:36
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:39
dep. 16:39
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:40
7 km
16:27 16:38 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 16:27
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:32
dep. 16:32
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:33
dep. 16:33
5.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
6.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
6.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:38
7.6 km
17:21 17:32 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 17:21
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 17:23
dep. 17:23
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 17:26
dep. 17:26
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 17:28
dep. 17:28
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 17:29
dep. 17:29
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:32
7.5 km
19:09 19:14 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:09
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
5 km
19:33 19:38 (00:05)
GosaMost D - R. most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Most D - R. most
19:37 19:50 (00:13)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 19:37
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:50
7 km
20:06 20:15 (00:09)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 20:06
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
7 km
20:22 20:33 (00:11)
Radovanjski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 20:22
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:24
dep. 20:24
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
2.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:27
dep. 20:27
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:28
dep. 20:28
5.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
6.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:30
dep. 20:30
6.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:33
7.6 km

Naselja Staro Selo kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Staro Selo kod Velike Plane je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.