Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Staro Selo kod Velike Plane - Velika Plana timetable

saturday, 16.02.2019.
04:10 04:15 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 04:10
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
5 km
06:19 06:24 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 06:19
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
5 km
07:02 07:13 (00:11)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 07:02
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:04
dep. 07:04
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 07:05
dep. 07:05
2.6 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Velika Plana, Goša
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 07:09
dep. 07:09
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:13
7.5 km
08:42 09:00 (00:18)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 08:42
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Velika Plana, Goša
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
7 km
10:37 10:48 (00:11)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 10:37
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 10:40
dep. 10:40
2.6 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 10:42
dep. 10:42
4.6 km
Velika Plana, Goša
arr. 10:43
dep. 10:43
5.1 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 10:44
dep. 10:44
6.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:45
dep. 10:45
6.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:48
7.6 km
10:48 10:53 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:48
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
5 km
11:59 12:04 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 11:59
Velika Plana, Railway station
arr. 12:04
5 km
12:46 12:57 (00:11)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 12:46
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 12:49
dep. 12:49
2.6 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 12:51
dep. 12:51
4.5 km
Velika Plana, Goša
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 12:53
dep. 12:53
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:54
dep. 12:54
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:57
7.5 km
12:51 13:00 (00:09)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 12:51
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Velika Plana, Goša
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
7 km
15:28 15:33 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 15:28
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
5 km
17:21 17:32 (00:11)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 17:21
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 17:23
dep. 17:23
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 17:24
dep. 17:24
2.6 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 17:26
dep. 17:26
4.5 km
Velika Plana, Goša
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 17:28
dep. 17:28
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 17:29
dep. 17:29
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:32
7.5 km
19:09 19:14 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:09
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
5 km
19:37 19:50 (00:13)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 19:37
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Velika Plana, Goša
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 19:48
dep. 19:48
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:50
7 km
20:06 20:15 (00:09)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 20:06
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Velika Plana, Goša
arr. 20:12
dep. 20:12
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 20:13
dep. 20:13
6 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
7 km
21:27 21:41 (00:14)
Radovanjski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
dep. 21:27
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 21:30
dep. 21:30
1.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 21:32
dep. 21:32
2.6 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 21:35
dep. 21:35
4.5 km
Velika Plana, Goša
arr. 21:36
dep. 21:36
5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 21:37
dep. 21:37
6.1 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
6.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 21:41
7.5 km

Naselja Staro Selo kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Staro Selo kod Velike Plane je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 21:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.