Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stari Rakovac - Novi Sad timetable

monday, 21.10.2019.
05:45 06:19 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 05:45
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 05:46
dep. 05:46
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 05:50
dep. 05:50
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 05:53
dep. 05:53
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:55
dep. 05:55
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:58
dep. 05:58
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
9.9 km
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
arr. 06:19
16.9 km
06:45 07:19 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 06:45
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 06:46
dep. 06:46
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 06:50
dep. 06:50
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 06:53
dep. 06:53
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:55
dep. 06:55
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:58
dep. 06:58
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
9.9 km
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
arr. 07:19
16.9 km
12:30 13:04 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 12:30
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 12:35
dep. 12:35
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:38
dep. 12:38
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:40
dep. 12:40
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:43
dep. 12:43
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
9.9 km
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
arr. 13:04
16.9 km
15:25 15:59 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 15:25
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 15:26
dep. 15:26
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 15:27
dep. 15:27
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 15:33
dep. 15:33
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:35
dep. 15:35
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:38
dep. 15:38
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
9.9 km
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
arr. 15:59
16.9 km
17:00 17:34 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 17:00
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:08
dep. 17:08
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:10
dep. 17:10
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:13
dep. 17:13
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
9.9 km
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
arr. 17:34
16.9 km
Stari Rakovac - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:45 06:19 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 05:45
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 05:46
dep. 05:46
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 05:50
dep. 05:50
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 05:53
dep. 05:53
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:55
dep. 05:55
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:58
dep. 05:58
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
9.9 km
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
arr. 06:19
16.9 km
06:45 07:19 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 06:45
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 06:46
dep. 06:46
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 06:50
dep. 06:50
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 06:53
dep. 06:53
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:55
dep. 06:55
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:58
dep. 06:58
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
9.9 km
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
arr. 07:19
16.9 km
12:30 13:04 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 12:30
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 12:35
dep. 12:35
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:38
dep. 12:38
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:40
dep. 12:40
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:43
dep. 12:43
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
9.9 km
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
arr. 13:04
16.9 km
15:25 15:59 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 15:25
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 15:26
dep. 15:26
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 15:27
dep. 15:27
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 15:33
dep. 15:33
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:35
dep. 15:35
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:38
dep. 15:38
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
9.9 km
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
arr. 15:59
16.9 km
17:00 17:34 (00:34)
OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Rakovac, Okretnica
dep. 17:00
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Stari Rakovac, Manastirska br. 26
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:08
dep. 17:08
3.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:10
dep. 17:10
4.4 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:13
dep. 17:13
6.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
9.9 km
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
arr. 17:34
16.9 km

Naselja Stari Rakovac i Novi Sad su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Rakovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.