Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stari Banovci - Batajnica (Beograd) timetable

sunday, 26.05.2019.
04:55 05:12 (00:17)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 04:55
Stari Banovci, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 05:00
dep. 05:00
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
10.5 km
06:18 06:37 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 06:18
Stari Banovci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:23
dep. 06:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:25
dep. 06:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:37
11.5 km
06:30 06:45 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 06:30
Stari Banovci, Breg
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 06:34
dep. 06:34
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:38
dep. 06:38
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:45
9.1 km
07:00 07:20 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 07:00
Stari Banovci, Breg
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:09
dep. 07:09
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:20
10 km
07:25 07:40 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 07:25
Stari Banovci, Breg
arr. 07:27
dep. 07:27
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:28
dep. 07:28
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 07:29
dep. 07:29
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 07:32
dep. 07:32
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:33
dep. 07:33
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:40
9.1 km
07:33 07:52 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 07:33
Stari Banovci, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
11.5 km
08:10 08:30 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 08:10
Stari Banovci, Breg
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:19
dep. 08:19
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:30
10 km
08:48 09:07 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 08:48
Stari Banovci, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:53
dep. 08:53
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:55
dep. 08:55
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:07
11.5 km
09:20 09:40 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 09:20
Stari Banovci, Breg
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:27
dep. 09:27
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:29
dep. 09:29
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:30
dep. 09:30
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
10 km
09:35 09:55 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 09:35
Stari Banovci, Breg
arr. 09:37
dep. 09:37
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:38
dep. 09:38
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 09:40
dep. 09:40
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:42
dep. 09:42
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:45
dep. 09:45
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:55
9.1 km
09:55 10:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 09:55
Stari Banovci, Breg
arr. 09:57
dep. 09:57
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:58
dep. 09:58
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 09:59
dep. 09:59
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:00
dep. 10:00
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:03
dep. 10:03
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:10
9.1 km
09:58 10:17 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 09:58
Stari Banovci, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
11.5 km
10:45 11:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 10:45
Stari Banovci, Breg
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:52
dep. 10:52
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:54
dep. 10:54
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:55
dep. 10:55
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
10 km
11:10 11:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 11:10
Stari Banovci, Breg
arr. 11:12
dep. 11:12
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:13
dep. 11:13
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 11:14
dep. 11:14
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:18
dep. 11:18
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:25
9.1 km
11:23 11:42 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 11:23
Stari Banovci, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:27
dep. 11:27
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:28
dep. 11:28
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:30
dep. 11:30
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
11.5 km
12:10 12:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 12:10
Stari Banovci, Breg
arr. 12:12
dep. 12:12
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:13
dep. 12:13
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 12:14
dep. 12:14
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:18
dep. 12:18
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:25
9.1 km
12:18 12:37 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 12:18
Stari Banovci, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:23
dep. 12:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
11.5 km
13:20 13:35 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 13:20
Stari Banovci, Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:23
dep. 13:23
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 13:24
dep. 13:24
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:35
9.1 km
13:30 13:47 (00:17)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 13:30
Stari Banovci, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:39
dep. 13:39
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:47
10.5 km
14:25 14:40 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 14:25
Stari Banovci, Breg
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:28
dep. 14:28
1.4 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 14:29
dep. 14:29
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:40
9.1 km
14:40 15:00 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 14:40
Stari Banovci, Breg
arr. 14:41
dep. 14:41
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:49
dep. 14:49
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:00
10 km
14:48 15:07 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 14:48
Stari Banovci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:53
dep. 14:53
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:07
11.5 km
15:10 15:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 15:10
Stari Banovci, Breg
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:13
dep. 15:13
1.4 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:14
dep. 15:14
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:25
9.1 km
15:40 16:00 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 15:40
Stari Banovci, Breg
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:44
dep. 15:44
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:49
dep. 15:49
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:00
10 km
15:58 16:17 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 15:58
Stari Banovci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
11.5 km
16:25 16:40 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 16:25
Stari Banovci, Breg
arr. 16:27
dep. 16:27
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:28
dep. 16:28
1.4 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:29
dep. 16:29
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:30
dep. 16:30
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:33
dep. 16:33
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:40
9.1 km
16:40 17:00 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 16:40
Stari Banovci, Breg
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:44
dep. 16:44
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:50
dep. 16:50
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:00
10 km
17:10 17:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 17:10
Stari Banovci, Breg
arr. 17:12
dep. 17:12
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:13
dep. 17:13
1.4 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:14
dep. 17:14
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:18
dep. 17:18
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:25
9.1 km
17:18 17:37 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 17:18
Stari Banovci, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:23
dep. 17:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:37
11.5 km
17:50 18:10 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 17:50
Stari Banovci, Breg
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:59
dep. 17:59
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:00
dep. 18:00
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:10
10 km
18:18 18:37 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 18:18
Stari Banovci, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:23
dep. 18:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:25
dep. 18:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:37
11.5 km
18:50 19:10 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 18:50
Stari Banovci, Breg
arr. 18:51
dep. 18:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:59
dep. 18:59
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:10
10 km
19:25 19:40 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 19:25
Stari Banovci, Breg
arr. 19:27
dep. 19:27
0.7 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:28
dep. 19:28
1.4 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:29
dep. 19:29
2.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:30
dep. 19:30
2.9 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
3.4 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
4.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:40
9.1 km
19:33 19:52 (00:19)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 19:33
Stari Banovci, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:44
dep. 19:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:52
11.5 km
19:50 20:10 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 19:50
Stari Banovci, Breg
arr. 19:51
dep. 19:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:52
dep. 19:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:59
dep. 19:59
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:10
10 km
21:30 21:47 (00:17)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 21:30
Stari Banovci, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:33
dep. 21:33
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:35
dep. 21:35
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:39
dep. 21:39
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:47
10.5 km

Naselja Stari Banovci i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Banovci je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.