Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Starac - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
08:15 09:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 08:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 08:20
dep. 08:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 08:23
dep. 08:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 08:30
dep. 08:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 08:31
dep. 08:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 08:32
dep. 08:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:39
dep. 08:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 08:44
dep. 08:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 08:43
dep. 08:43
14.2 km
Kustica
arr. 08:48
dep. 08:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 08:50
dep. 08:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 08:51
dep. 08:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Klinovac
arr. 08:57
dep. 08:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:58
dep. 08:58
22.7 km
Krsevica
arr. 09:00
dep. 09:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
28.3 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
43.2 km
12:30 13:35 (01:05)
Pautina - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina - okretnica
dep. 12:30
Starac, Pautina 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Starac, Pautina
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:39
dep. 12:39
3.9 km
Starac, Donji
arr. 12:44
dep. 12:44
6.7 km
Spancevac, Z
arr. 12:43
dep. 12:43
5.9 km
Kustica
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Klenike, II
arr. 12:50
dep. 12:50
8.9 km
Klenike, I
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
9.7 km
Klinovac
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:58
dep. 12:58
14.4 km
Krsevica
arr. 13:00
dep. 13:00
15.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
17.4 km
Zbevac, skola
arr. 13:08
dep. 13:08
18.9 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Ristovac
arr. 13:14
dep. 13:14
21.4 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:21
dep. 13:21
26.1 km
Donji Neradovac
arr. 13:24
dep. 13:24
28.2 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:32
dep. 13:32
33.8 km
Vranje, Kostana
arr. 13:33
dep. 13:33
34.4 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
34.9 km
20:15 21:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 20:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 20:31
dep. 20:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 20:32
dep. 20:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:39
dep. 20:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 20:43
dep. 20:43
14.2 km
Kustica
arr. 20:48
dep. 20:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 20:50
dep. 20:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 20:52
dep. 20:52
18 km
Klinovac
arr. 20:57
dep. 20:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
22.7 km
Krsevica
arr. 21:00
dep. 21:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
28.3 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
43.2 km
Starac - Vranje timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
08:15 09:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 08:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 08:20
dep. 08:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 08:23
dep. 08:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 08:30
dep. 08:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 08:31
dep. 08:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 08:32
dep. 08:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:39
dep. 08:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 08:44
dep. 08:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 08:43
dep. 08:43
14.2 km
Kustica
arr. 08:48
dep. 08:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 08:50
dep. 08:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 08:51
dep. 08:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Klinovac
arr. 08:57
dep. 08:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:58
dep. 08:58
22.7 km
Krsevica
arr. 09:00
dep. 09:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
28.3 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
43.2 km
12:30 13:35 (01:05)
Pautina - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina - okretnica
dep. 12:30
Starac, Pautina 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Starac, Pautina
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:39
dep. 12:39
3.9 km
Starac, Donji
arr. 12:44
dep. 12:44
6.7 km
Spancevac, Z
arr. 12:43
dep. 12:43
5.9 km
Kustica
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Klenike, II
arr. 12:50
dep. 12:50
8.9 km
Klenike, I
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
9.7 km
Klinovac
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:58
dep. 12:58
14.4 km
Krsevica
arr. 13:00
dep. 13:00
15.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
17.4 km
Zbevac, skola
arr. 13:08
dep. 13:08
18.9 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Ristovac
arr. 13:14
dep. 13:14
21.4 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:21
dep. 13:21
26.1 km
Donji Neradovac
arr. 13:24
dep. 13:24
28.2 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:32
dep. 13:32
33.8 km
Vranje, Kostana
arr. 13:33
dep. 13:33
34.4 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
34.9 km
20:15 21:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 20:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 20:31
dep. 20:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 20:32
dep. 20:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:39
dep. 20:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 20:43
dep. 20:43
14.2 km
Kustica
arr. 20:48
dep. 20:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 20:50
dep. 20:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 20:52
dep. 20:52
18 km
Klinovac
arr. 20:57
dep. 20:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
22.7 km
Krsevica
arr. 21:00
dep. 21:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
28.3 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
43.2 km
Starac - Vranje timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
08:15 09:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 08:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 08:20
dep. 08:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 08:23
dep. 08:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 08:30
dep. 08:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 08:31
dep. 08:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 08:32
dep. 08:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:39
dep. 08:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 08:44
dep. 08:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 08:43
dep. 08:43
14.2 km
Kustica
arr. 08:48
dep. 08:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 08:50
dep. 08:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 08:51
dep. 08:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Klinovac
arr. 08:57
dep. 08:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:58
dep. 08:58
22.7 km
Krsevica
arr. 09:00
dep. 09:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
28.3 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
43.2 km
20:15 21:35 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 20:15
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 20:31
dep. 20:31
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 20:32
dep. 20:32
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:39
dep. 20:39
12.2 km
Starac, Donji
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Spancevac, Z
arr. 20:43
dep. 20:43
14.2 km
Kustica
arr. 20:48
dep. 20:48
16.3 km
Klenike, II
arr. 20:50
dep. 20:50
17.2 km
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
17.4 km
Sveta Petka
arr. 20:52
dep. 20:52
18 km
Klinovac
arr. 20:57
dep. 20:57
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
22.7 km
Krsevica
arr. 21:00
dep. 21:00
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
28.3 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
43.2 km

Naselja Starac i Vranje su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Starac je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.