Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Starac - Vranje timetable

tuesday, 19.11.2019.
06:30 07:35 (01:05)
PautinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina
dep. 06:30
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Klenike, II
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Klenike
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Sveta Petka
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Klinovac
arr. 06:50
dep. 06:50
8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
10 km
Krsevica
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Vranje, Bus station
arr. 07:35
33 km
08:00 09:20 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 08:00
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 08:05
dep. 08:05
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 08:16
dep. 08:16
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 08:17
dep. 08:17
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:24
dep. 08:24
12.2 km
Starac, Donji
arr. 08:29
dep. 08:29
15 km
Spancevac, Z
arr. 08:28
dep. 08:28
14.2 km
Kustica
arr. 08:33
dep. 08:33
16.3 km
Klenike, II
arr. 08:35
dep. 08:35
17.2 km
Klenike, I
arr. 08:36
dep. 08:36
17.4 km
Sveta Petka
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Klinovac
arr. 08:42
dep. 08:42
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
22.7 km
Krsevica
arr. 08:45
dep. 08:45
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 08:53
dep. 08:53
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 08:56
dep. 08:56
28.3 km
Ristovac
arr. 08:59
dep. 08:59
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:02
dep. 09:02
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:06
dep. 09:06
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:09
dep. 09:09
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:17
dep. 09:17
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:18
dep. 09:18
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:20
43.2 km
12:10 13:15 (01:05)
PautinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina
dep. 12:10
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Klenike, II
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Klenike
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Sveta Petka
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Klinovac
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Krsevica
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Vranje, Bus station
arr. 13:15
33 km
16:30 17:45 (01:15)
Manastir Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
dep. 16:30
Starac, Pautina
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Klenike, II
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Klenike
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Klinovac
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
16 km
Krsevica
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Vranje, Bus station
arr. 17:45
39 km
20:00 21:20 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 20:00
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 20:05
dep. 20:05
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 20:16
dep. 20:16
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 20:17
dep. 20:17
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:24
dep. 20:24
12.2 km
Starac, Donji
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Spancevac, Z
arr. 20:28
dep. 20:28
14.2 km
Kustica
arr. 20:33
dep. 20:33
16.3 km
Klenike, II
arr. 20:35
dep. 20:35
17.2 km
Klenike, I
arr. 20:36
dep. 20:36
17.4 km
Sveta Petka
arr. 20:37
dep. 20:37
18 km
Klinovac
arr. 20:42
dep. 20:42
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:43
dep. 20:43
22.7 km
Krsevica
arr. 20:45
dep. 20:45
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 20:53
dep. 20:53
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 20:56
dep. 20:56
28.3 km
Ristovac
arr. 20:59
dep. 20:59
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:02
dep. 21:02
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:09
dep. 21:09
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:17
dep. 21:17
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:18
dep. 21:18
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:20
43.2 km
Starac - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
06:30 07:35 (01:05)
PautinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina
dep. 06:30
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Klenike, II
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Klenike
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Sveta Petka
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Klinovac
arr. 06:50
dep. 06:50
8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
10 km
Krsevica
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Vranje, Bus station
arr. 07:35
33 km
08:00 09:20 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 08:00
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 08:05
dep. 08:05
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 08:16
dep. 08:16
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 08:17
dep. 08:17
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:24
dep. 08:24
12.2 km
Starac, Donji
arr. 08:29
dep. 08:29
15 km
Spancevac, Z
arr. 08:28
dep. 08:28
14.2 km
Kustica
arr. 08:33
dep. 08:33
16.3 km
Klenike, II
arr. 08:35
dep. 08:35
17.2 km
Klenike, I
arr. 08:36
dep. 08:36
17.4 km
Sveta Petka
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Klinovac
arr. 08:42
dep. 08:42
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
22.7 km
Krsevica
arr. 08:45
dep. 08:45
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 08:53
dep. 08:53
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 08:56
dep. 08:56
28.3 km
Ristovac
arr. 08:59
dep. 08:59
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:02
dep. 09:02
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:06
dep. 09:06
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:09
dep. 09:09
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:17
dep. 09:17
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:18
dep. 09:18
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:20
43.2 km
12:10 13:15 (01:05)
PautinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Pautina
dep. 12:10
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Klenike, II
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Klenike
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Sveta Petka
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Klinovac
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Krsevica
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Vranje, Bus station
arr. 13:15
33 km
16:30 17:45 (01:15)
Manastir Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
dep. 16:30
Starac, Pautina
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Klenike, II
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Klenike
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Klinovac
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
16 km
Krsevica
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Vranje, Bus station
arr. 17:45
39 km
20:00 21:20 (01:20)
Granicni prelaz Sv. Prohor PcinjskiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Starac, Granicni prelaz Sv. Prohor Pcinjski
dep. 20:00
Starac, Manastir Prohor Pcinjski
arr. 20:05
dep. 20:05
2.9 km
Starac, Ambulanta
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Starac, Pautina - okretnica
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Starac, Pautina 1
arr. 20:16
dep. 20:16
8.7 km
Starac, Pautina
arr. 20:17
dep. 20:17
9.3 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:24
dep. 20:24
12.2 km
Starac, Donji
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Spancevac, Z
arr. 20:28
dep. 20:28
14.2 km
Kustica
arr. 20:33
dep. 20:33
16.3 km
Klenike, II
arr. 20:35
dep. 20:35
17.2 km
Klenike, I
arr. 20:36
dep. 20:36
17.4 km
Sveta Petka
arr. 20:37
dep. 20:37
18 km
Klinovac
arr. 20:42
dep. 20:42
21.8 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:43
dep. 20:43
22.7 km
Krsevica
arr. 20:45
dep. 20:45
23.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
25.7 km
Zbevac, skola
arr. 20:53
dep. 20:53
27.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 20:56
dep. 20:56
28.3 km
Ristovac
arr. 20:59
dep. 20:59
29.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:02
dep. 21:02
31.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
34.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:09
dep. 21:09
36.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:17
dep. 21:17
42.1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:18
dep. 21:18
42.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:20
43.2 km

Naselja Starac i Vranje su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Starac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.