Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stapari - Uzice timetable

friday, 19.07.2019.
04:46 05:20 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 04:46
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 04:49
dep. 04:49
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:51
dep. 04:51
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 04:52
dep. 04:52
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 04:54
dep. 04:54
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:55
dep. 04:55
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
18 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
18.3 km
arr. 05:18
dep. 05:18
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
19.3 km
04:57 05:40 (00:43)
Durici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Durici
dep. 04:57
Stapari, Ponikve
arr. 04:59
dep. 04:59
1.4 km
Stapari, Papici 2
arr. 05:02
dep. 05:02
3.8 km
Stapari, Papici
arr. 05:04
dep. 05:04
4.8 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:07
dep. 05:07
6.4 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:08
dep. 05:08
7.1 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:10
dep. 05:10
8.4 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:11
dep. 05:11
9.4 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:12
dep. 05:12
10 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:13
dep. 05:13
10.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
11.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
12.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:18
dep. 05:18
13.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:20
dep. 05:20
15.4 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
16.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:23
dep. 05:23
17.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
17.8 km
Uzice, Terazije
arr. 05:27
dep. 05:27
18.7 km
Uzice, Kostica
arr. 05:29
dep. 05:29
19.3 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:31
dep. 05:31
19.7 km
Uzice, Treska
arr. 05:32
dep. 05:32
20.4 km
Uzice, Hotel
arr. 05:35
dep. 05:35
20.8 km
arr. 05:38
dep. 05:38
21.3 km
Uzice, Bus station
arr. 05:40
21.8 km
06:11 06:45 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 06:11
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 06:12
dep. 06:12
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:16
dep. 06:16
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 06:17
dep. 06:17
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:20
dep. 06:20
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:23
dep. 06:23
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:25
dep. 06:25
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:32
dep. 06:32
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:34
dep. 06:34
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 06:37
dep. 06:37
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:38
dep. 06:38
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Uzice, Hotel
arr. 06:42
dep. 06:42
18.3 km
arr. 06:43
dep. 06:43
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 06:45
19.3 km
06:12 06:55 (00:43)
Durici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Durici
dep. 06:12
Stapari, Ponikve
arr. 06:14
dep. 06:14
1.4 km
Stapari, Papici 2
arr. 06:17
dep. 06:17
3.8 km
Stapari, Papici
arr. 06:19
dep. 06:19
4.8 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 06:26
dep. 06:26
9.4 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
11.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
12.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
13.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:35
dep. 06:35
15.4 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
16.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:38
dep. 06:38
17.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:40
dep. 06:40
17.8 km
Uzice, Terazije
arr. 06:42
dep. 06:42
18.7 km
Uzice, Kostica
arr. 06:44
dep. 06:44
19.3 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:46
dep. 06:46
19.7 km
Uzice, Treska
arr. 06:47
dep. 06:47
20.4 km
Uzice, Hotel
arr. 06:50
dep. 06:50
20.8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
21.3 km
Uzice, Bus station
arr. 06:55
21.8 km
06:21 06:34 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Railway station
dep. 06:21
Uzice, Railway station
arr. 06:34
9 km
08:46 09:20 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 08:46
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
18 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
18.3 km
arr. 09:18
dep. 09:18
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
19.3 km
09:22 09:49 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Railway station
dep. 09:22
Uzice, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:45
9 km
Uzice, Teretna
arr. 09:49
12 km
12:27 13:10 (00:43)
Durici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Durici
dep. 12:27
Stapari, Ponikve
arr. 12:29
dep. 12:29
1.4 km
Stapari, Papici 2
arr. 12:32
dep. 12:32
3.8 km
Stapari, Papici
arr. 12:34
dep. 12:34
4.8 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:37
dep. 12:37
6.4 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 12:38
dep. 12:38
7.1 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 12:40
dep. 12:40
8.4 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 12:41
dep. 12:41
9.4 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 12:43
dep. 12:43
10.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
11.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
12.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
13.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:50
dep. 12:50
15.4 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:52
dep. 12:52
16.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:53
dep. 12:53
17.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:55
dep. 12:55
17.8 km
Uzice, Terazije
arr. 12:57
dep. 12:57
18.7 km
Uzice, Kostica
arr. 12:59
dep. 12:59
19.3 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:01
dep. 13:01
19.7 km
Uzice, Treska
arr. 13:02
dep. 13:02
20.4 km
Uzice, Hotel
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
arr. 13:08
dep. 13:08
21.3 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
21.8 km
12:36 13:10 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 12:36
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 12:39
dep. 12:39
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 12:41
dep. 12:41
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 12:42
dep. 12:42
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 12:44
dep. 12:44
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 12:45
dep. 12:45
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
18 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
18.3 km
arr. 13:08
dep. 13:08
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
19.3 km
14:18 14:31 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Railway station
dep. 14:18
Uzice, Railway station
arr. 14:31
9 km
16:22 17:05 (00:43)
Durici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Durici
dep. 16:22
Stapari, Ponikve
arr. 16:24
dep. 16:24
1.4 km
Stapari, Papici 2
arr. 16:27
dep. 16:27
3.8 km
Stapari, Papici
arr. 16:29
dep. 16:29
4.8 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:32
dep. 16:32
6.4 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 16:33
dep. 16:33
7.1 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 16:35
dep. 16:35
8.4 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 16:36
dep. 16:36
9.4 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 16:38
dep. 16:38
10.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
11.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
12.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 16:45
dep. 16:45
15.4 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
16.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 16:48
dep. 16:48
17.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 16:50
dep. 16:50
17.8 km
Uzice, Terazije
arr. 16:52
dep. 16:52
18.7 km
Uzice, Kostica
arr. 16:54
dep. 16:54
19.3 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 16:56
dep. 16:56
19.7 km
Uzice, Treska
arr. 16:57
dep. 16:57
20.4 km
Uzice, Hotel
arr. 17:00
dep. 17:00
20.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
21.3 km
Uzice, Bus station
arr. 17:05
21.8 km
17:26 18:00 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 17:26
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
18 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
18.3 km
arr. 17:58
dep. 17:58
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
19.3 km
19:26 20:00 (00:34)
Milutinovica rampa
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Milutinovica rampa
dep. 19:26
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 19:27
dep. 19:27
0.7 km
Stapari, Jasike
arr. 19:29
dep. 19:29
1.6 km
Stapari, Dolovi
arr. 19:31
dep. 19:31
3.1 km
Stapari, Garaza
arr. 19:32
dep. 19:32
4.1 km
Stapari, Gredica
arr. 19:34
dep. 19:34
5.1 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 19:35
dep. 19:35
5.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 19:38
dep. 19:38
7.6 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 19:40
dep. 19:40
8.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
9.8 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 19:43
dep. 19:43
11.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
13.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 19:47
dep. 19:47
14.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 19:49
dep. 19:49
15.4 km
Uzice, Terazije
arr. 19:50
dep. 19:50
16.3 km
Uzice, Kostica
arr. 19:52
dep. 19:52
16.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 19:53
dep. 19:53
16.9 km
Uzice, Treska
arr. 19:54
dep. 19:54
18 km
Uzice, Hotel
arr. 19:57
dep. 19:57
18.3 km
arr. 19:58
dep. 19:58
18.9 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
19.3 km
21:17 22:00 (00:43)
Durici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stapari, Durici
dep. 21:17
Stapari, Ponikve
arr. 21:19
dep. 21:19
1.4 km
Stapari, Papici 2
arr. 21:22
dep. 21:22
3.8 km
Stapari, Papici
arr. 21:24
dep. 21:24
4.8 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 21:27
dep. 21:27
6.4 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 21:28
dep. 21:28
7.1 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 21:30
dep. 21:30
8.4 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 21:31
dep. 21:31
9.4 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 21:32
dep. 21:32
10 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 21:33
dep. 21:33
10.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
11.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
12.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 21:38
dep. 21:38
13.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 21:40
dep. 21:40
15.4 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
16.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 21:43
dep. 21:43
17.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 21:45
dep. 21:45
17.8 km
Uzice, Terazije
arr. 21:47
dep. 21:47
18.7 km
Uzice, Kostica
arr. 21:49
dep. 21:49
19.3 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 21:51
dep. 21:51
19.7 km
Uzice, Treska
arr. 21:52
dep. 21:52
20.4 km
Uzice, Hotel
arr. 21:55
dep. 21:55
20.8 km
arr. 21:58
dep. 21:58
21.3 km
Uzice, Bus station
arr. 22:00
21.8 km

Naselja Stapari i Uzice su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stapari je u 04:46 h, dok je poslednji polazak u 21:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.