Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stanca - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 05:30
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:44
dep. 05:44
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:46
dep. 05:46
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:51
dep. 05:51
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Bogutovac
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:00
dep. 06:00
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Progorelica
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Konarevo, MK.
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Konarevo, Grab
arr. 06:14
dep. 06:14
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:16
dep. 06:16
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:18
dep. 06:18
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:20
dep. 06:20
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
arr. 06:21
dep. 06:21
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:22
dep. 06:22
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:25
dep. 06:25
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
29.9 km
11:30 12:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 11:30
Stanca, Borovan
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 11:45
dep. 11:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 11:47
dep. 11:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 11:50
dep. 11:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Bogutovac
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 12:02
dep. 12:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Progorelica
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 12:14
dep. 12:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 12:18
dep. 12:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:19
dep. 12:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:20
dep. 12:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:23
dep. 12:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:25
dep. 12:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:26
dep. 12:26
27 km
arr. 12:27
dep. 12:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:28
dep. 12:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:30
dep. 12:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
29.9 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 16:30
Stanca, Borovan
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 16:35
dep. 16:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 16:45
dep. 16:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 16:47
dep. 16:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 16:50
dep. 16:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 16:52
dep. 16:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Bogutovac
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 17:02
dep. 17:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Progorelica
arr. 17:12
dep. 17:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 17:14
dep. 17:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:17
dep. 17:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 17:18
dep. 17:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:20
dep. 17:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:25
dep. 17:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
arr. 17:27
dep. 17:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:28
dep. 17:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:30
dep. 17:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:35
29.9 km
Stanca - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 05:30
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:44
dep. 05:44
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:46
dep. 05:46
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:51
dep. 05:51
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Bogutovac
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:00
dep. 06:00
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Progorelica
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Konarevo, MK.
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Konarevo, Grab
arr. 06:14
dep. 06:14
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:16
dep. 06:16
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:18
dep. 06:18
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:20
dep. 06:20
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
arr. 06:21
dep. 06:21
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:22
dep. 06:22
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:25
dep. 06:25
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
29.9 km
11:30 12:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 11:30
Stanca, Borovan
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 11:45
dep. 11:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 11:47
dep. 11:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 11:50
dep. 11:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Bogutovac
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 12:02
dep. 12:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Progorelica
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 12:14
dep. 12:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 12:18
dep. 12:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:19
dep. 12:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:20
dep. 12:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:23
dep. 12:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:25
dep. 12:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:26
dep. 12:26
27 km
arr. 12:27
dep. 12:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:28
dep. 12:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:30
dep. 12:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
29.9 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 16:30
Stanca, Borovan
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 16:35
dep. 16:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 16:45
dep. 16:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 16:47
dep. 16:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 16:50
dep. 16:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 16:52
dep. 16:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Bogutovac
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 17:02
dep. 17:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Progorelica
arr. 17:12
dep. 17:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 17:14
dep. 17:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:17
dep. 17:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 17:18
dep. 17:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:20
dep. 17:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:25
dep. 17:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
arr. 17:27
dep. 17:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:28
dep. 17:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:30
dep. 17:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:35
29.9 km
Stanca - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 05:30
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:44
dep. 05:44
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:46
dep. 05:46
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:51
dep. 05:51
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Bogutovac
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:00
dep. 06:00
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Progorelica
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Konarevo, MK.
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Konarevo, Grab
arr. 06:14
dep. 06:14
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:16
dep. 06:16
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:18
dep. 06:18
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:20
dep. 06:20
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
arr. 06:21
dep. 06:21
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:22
dep. 06:22
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:25
dep. 06:25
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
29.9 km
11:30 12:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 11:30
Stanca, Borovan
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 11:45
dep. 11:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 11:47
dep. 11:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 11:50
dep. 11:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Bogutovac
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 12:02
dep. 12:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Progorelica
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 12:14
dep. 12:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 12:18
dep. 12:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:19
dep. 12:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:20
dep. 12:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:23
dep. 12:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:25
dep. 12:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:26
dep. 12:26
27 km
arr. 12:27
dep. 12:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:28
dep. 12:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:30
dep. 12:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
29.9 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanca
dep. 16:30
Stanca, Borovan
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Stanca, Corbici
arr. 16:35
dep. 16:35
1.6 km
Lopatnica, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.3 km
Lopatnica, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Lopatnica, Stavica
arr. 16:45
dep. 16:45
4.2 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 16:47
dep. 16:47
5.1 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 16:50
dep. 16:50
6.2 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 16:52
dep. 16:52
7.4 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Bogutovac
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 17:02
dep. 17:02
11.4 km
Progorelica, Markovici
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Progorelica
arr. 17:12
dep. 17:12
18 km
Konarevo, MK.
arr. 17:14
dep. 17:14
20 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:17
dep. 17:17
22 km
Konarevo, Grab
arr. 17:18
dep. 17:18
22.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
23.1 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:20
dep. 17:20
23.9 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:25
dep. 17:25
26.4 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
arr. 17:27
dep. 17:27
27.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:28
dep. 17:28
28.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:30
dep. 17:30
28.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:35
29.9 km

Naselja Stanca i Kraljevo su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stanca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.