Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stamnica - Petrovac na Mlavi timetable

tuesday, 16.07.2019.
07:15 07:35 (00:20)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, S
dep. 07:15
Stamnica, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
3.7 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
6.2 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 07:29
dep. 07:29
7.9 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 07:31
dep. 07:31
9.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:33
dep. 07:33
9.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:35
11 km
07:26 07:44 (00:18)
Stamicka reka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, Stamicka reka
dep. 07:26
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:40
5 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
7 km
07:36 07:55 (00:19)
Stamicka reka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, Stamicka reka
dep. 07:36
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
3.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
4.8 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
6.4 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
7.3 km
09:20 09:34 (00:14)
Stamicka reka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, Stamicka reka
dep. 09:20
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:25
dep. 09:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 09:34
7 km
15:15 15:35 (00:20)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, S
dep. 15:15
Stamnica, Most
arr. 15:20
dep. 15:20
3.7 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:26
dep. 15:26
6.2 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 15:29
dep. 15:29
7.9 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 15:31
dep. 15:31
9.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:33
dep. 15:33
9.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:35
11 km
15:43 16:04 (00:21)
Stamicka reka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, Stamicka reka
dep. 15:43
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
5 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
7 km
19:15 19:35 (00:20)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stamnica, S
dep. 19:15
Stamnica, Most
arr. 19:20
dep. 19:20
3.7 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 19:26
dep. 19:26
6.2 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 19:29
dep. 19:29
7.9 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 19:31
dep. 19:31
9.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 19:33
dep. 19:33
9.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:35
11 km

Naselja Stamnica i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stamnica je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.