Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Stalac - Cacak timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:45 09:15 (02:30)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 06:45
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
14.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
29.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
35.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
43.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
53.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
57.5 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
61.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
64.5 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
68.5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
76.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
77.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
78.5 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
97.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
100.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
106.5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
112.5 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
116.5 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
125.5 km
08:35 10:50 (02:15)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 08:35
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
47 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
115 km
15:40 18:15 (02:35)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 15:40
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
16 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
21 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
45 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
62 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
68 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
84 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
94 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
97 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
112 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
118 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
120 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
125 km
18:45 21:10 (02:25)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 18:45
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
78 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
112 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
120 km
Stalac - Cacak timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:45 09:15 (02:30)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 06:45
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
14.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
29.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
35.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
43.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
53.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
57.5 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
61.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
64.5 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
68.5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
76.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
77.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
78.5 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
97.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
100.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
106.5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
112.5 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
116.5 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
125.5 km
08:35 10:50 (02:15)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 08:35
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
47 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
115 km
15:40 18:15 (02:35)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 15:40
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
16 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
21 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
45 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
62 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
68 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
84 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
94 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
97 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
112 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
118 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
120 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
125 km
18:45 21:10 (02:25)
IG - StadionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 18:45
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
78 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
112 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
120 km

Naselja Stalac i Cacak su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stalac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Stalac - Cacak iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.