Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stalac - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:34 07:54 (03:20)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 04:34
Lucina, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:46
11 km
arr. 04:49
dep. 04:49
14 km
Paracin, Railway station
arr. 04:57
dep. 04:58
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
31 km
arr. 05:09
dep. 05:09
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
66 km
Brzan, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:53
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:55
dep. 05:55
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:58
dep. 05:58
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
113 km
arr. 06:35
dep. 06:35
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
186 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 07:54
196 km
07:25 09:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 07:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:35
dep. 09:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
179.6 km
07:54 11:12 (03:18)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 07:54
Cicevac, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
5 km
Paracin, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:05
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:09
dep. 09:09
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
186 km
arr. 11:12
196 km
09:07 12:37 (03:30)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 09:07
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:19
11 km
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
31 km
arr. 09:42
dep. 09:42
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
66 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
113 km
arr. 11:14
dep. 11:14
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
186 km
arr. 12:37
196 km
13:25 15:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
179.6 km
14:07 17:47 (03:40)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 14:07
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
31 km
arr. 14:42
dep. 14:42
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:55
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
66 km
Brzan, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:28
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:30
dep. 15:30
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
113 km
arr. 16:14
dep. 16:14
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
186 km
arr. 17:47
196 km
17:23 21:02 (03:39)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 17:23
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Paracin, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
31 km
arr. 17:58
dep. 17:59
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
66 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
113 km
arr. 19:34
dep. 19:34
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
186 km
arr. 21:02
196 km
17:56 20:16 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 17:56
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:06
dep. 20:06
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:16
179.6 km
18:36 21:37 (03:01)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 18:36
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
5 km
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:50
dep. 19:51
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
186 km
arr. 21:37
196 km

Naselja Stalac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stalac je u 04:34 h, dok je poslednji polazak u 18:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.