Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Stalac - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:34 07:54 (03:20)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 04:34
Lucina, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:46
11 km
arr. 04:49
dep. 04:49
14 km
Paracin, Railway station
arr. 04:57
dep. 04:58
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
31 km
arr. 05:09
dep. 05:09
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
66 km
Brzan, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:53
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:55
dep. 05:55
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:58
dep. 05:58
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
113 km
arr. 06:35
dep. 06:35
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
172 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
186 km
Belgrade (Beograd), Topcider
arr. 07:54
196 km
07:25 09:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:35
dep. 09:35
175.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
179.6 km
07:54 11:12 (03:18)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 07:54
Cicevac, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
5 km
Paracin, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:05
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:09
dep. 09:09
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
136 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
186 km
arr. 11:12
196 km
09:07 12:37 (03:30)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 09:07
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:19
11 km
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
31 km
arr. 09:42
dep. 09:42
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
66 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
113 km
arr. 11:14
dep. 11:14
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
172 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
186 km
arr. 12:37
196 km
13:25 15:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 13:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
175.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:45
179.6 km
14:07 17:47 (03:40)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 14:07
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
31 km
arr. 14:42
dep. 14:42
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:55
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
66 km
Brzan, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:28
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:30
dep. 15:30
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
113 km
arr. 16:14
dep. 16:14
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
172 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
186 km
arr. 17:47
196 km
17:23 21:02 (03:39)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 17:23
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Paracin, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
31 km
arr. 17:58
dep. 17:59
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
66 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
113 km
arr. 19:34
dep. 19:34
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
172 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
186 km
arr. 21:02
196 km
17:56 20:16 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 17:56
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:06
dep. 20:06
175.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:16
179.6 km
18:36 21:37 (03:01)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 18:36
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
5 km
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:50
dep. 19:51
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
136 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
180 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
186 km
arr. 21:37
196 km

Naselja Stalac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stalac je u 04:34 h, dok je poslednji polazak u 18:36 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Stalac - Belgrade (Beograd) iznosi od 8,30 EUR do 8,30 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.