Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stalac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 14.11.2019.
04:37 08:23 (03:46)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 04:37
Lucina, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:49
11 km
arr. 04:52
dep. 04:52
14 km
Paracin, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
31 km
arr. 05:12
dep. 05:13
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
66 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:03
dep. 06:04
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
113 km
arr. 06:43
dep. 06:43
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
186 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
196 km
07:25 09:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 07:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:35
dep. 09:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
179.6 km
07:56 11:00 (03:04)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 07:56
Cicevac, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:02
5 km
Paracin, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:10
dep. 09:11
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:47
dep. 10:47
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
186 km
arr. 11:00
196 km
09:07 12:41 (03:34)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 09:07
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:19
11 km
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
31 km
arr. 09:42
dep. 09:42
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
66 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
113 km
arr. 11:14
dep. 11:14
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
186 km
arr. 12:41
196 km
13:25 15:45 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
179.6 km
13:47 17:30 (03:43)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 13:47
Lucina, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
31 km
arr. 14:22
dep. 14:22
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:12
dep. 15:13
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
113 km
arr. 15:54
dep. 15:54
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
186 km
arr. 17:30
196 km
17:23 21:04 (03:41)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 17:23
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Paracin, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
31 km
arr. 17:58
dep. 17:59
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
66 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
67 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
74 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
75 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
113 km
arr. 19:34
dep. 19:34
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
157 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
163 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
168 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
186 km
arr. 21:04
196 km
17:56 20:16 (02:20)
IG - StadionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stalac, IG - Stadion
dep. 17:56
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:06
dep. 20:06
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:16
179.6 km
18:36 21:36 (03:00)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 18:36
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
5 km
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
45 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
74 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:50
dep. 19:51
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:23
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
186 km
arr. 21:36
196 km

Naselja Stalac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stalac je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 18:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.