Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Stalac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
02:20 05:56 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 02:20
Lucina, Railway station
arr. 02:23
dep. 02:23
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 02:26
dep. 02:27
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 02:32
dep. 02:32
11 km
arr. 02:35
dep. 02:35
14 km
Paracin, Railway station
arr. 02:43
dep. 02:44
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 02:50
dep. 02:51
31 km
arr. 02:56
dep. 02:57
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:02
dep. 03:03
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:10
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:14
dep. 03:14
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:20
dep. 03:21
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:29
66 km
Brzan, Railway station
arr. 03:32
dep. 03:32
67 km
Lapovo, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:47
74 km
arr. 03:51
dep. 03:52
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
113 km
arr. 04:32
dep. 04:32
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:00
dep. 05:01
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
157 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:38
dep. 05:39
180 km
arr. 05:56
196 km
04:38 08:30 (03:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 04:38
Lucina, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:50
11 km
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Paracin, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
31 km
arr. 05:14
dep. 05:14
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:31
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
66 km
Brzan, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
67 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:54
dep. 06:00
74 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
75 km
arr. 06:05
dep. 06:05
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
113 km
arr. 06:53
dep. 06:53
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:19
dep. 07:19
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
157 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:09
dep. 08:10
180 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
186 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:30
196 km
04:54 08:00 (03:06)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 04:54
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
5 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
45 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
74 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
136 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:50
dep. 07:51
186 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:00
196 km
06:35 09:40 (03:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 06:35
Cicevac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Paracin, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:54
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
45 km
Lapovo, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
74 km
arr. 07:41
dep. 07:42
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:22
dep. 09:23
180 km
arr. 09:40
196 km
07:25 09:45 (02:20)
kod stadiona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, kod stadiona
dep. 07:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:35
dep. 09:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
179.6 km
09:17 12:54 (03:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 09:17
Lucina, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
11 km
arr. 09:32
dep. 09:32
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
31 km
arr. 09:53
dep. 09:54
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
66 km
Brzan, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:30
67 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:40
74 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
75 km
arr. 10:45
dep. 10:46
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
113 km
arr. 11:28
dep. 11:28
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:57
dep. 11:58
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
157 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
180 km
arr. 12:54
196 km
13:25 15:45 (02:20)
kod stadiona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, kod stadiona
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
179.6 km
14:07 17:42 (03:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 14:07
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
31 km
arr. 14:43
dep. 14:43
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:56
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
66 km
Brzan, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
67 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
74 km
arr. 15:32
dep. 15:33
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
113 km
arr. 16:15
dep. 16:15
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:34
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:44
dep. 16:45
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
157 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:22
dep. 17:22
180 km
arr. 17:42
196 km
15:28 18:26 (02:58)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 15:28
Cicevac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Paracin, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
45 km
Lapovo, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:33
74 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
136 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:16
dep. 18:17
186 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:26
196 km
16:55 19:10 (02:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac
dep. 16:55
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
176 km
17:11 20:58 (03:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 17:11
Lucina, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
5 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
11 km
arr. 17:26
dep. 17:26
14 km
Paracin, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
31 km
arr. 17:47
dep. 17:48
40 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
45 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
50 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
55 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
62 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
66 km
Brzan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:33
74 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
75 km
arr. 18:38
dep. 18:38
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
84 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
87 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
90 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
95 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
101 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
108 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
113 km
arr. 19:20
dep. 19:20
116 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
121 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
126 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
129 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
136 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
143 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
149 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
157 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:40
dep. 20:40
180 km
arr. 20:58
196 km
17:56 20:16 (02:20)
kod stadiona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, kod stadiona
dep. 17:56
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:06
dep. 20:06
175.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:16
179.6 km
18:40 21:39 (02:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stalac, Railway station
dep. 18:40
Cicevac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Paracin, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
23 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:06
31 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
45 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:43
74 km
arr. 19:47
dep. 19:48
77 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
84 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
95 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
108 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
136 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:21
dep. 21:22
180 km
arr. 21:39
196 km

Naselja Stalac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 03h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stalac je u 02:20 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.