Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stajicevo - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
05:31 06:42 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:31
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:43
dep. 05:43
12 km
Centa
arr. 05:56
dep. 05:56
24 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
67 km
06:21 07:36 (01:15)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:21
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
30 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:55
dep. 06:55
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:36
66 km
06:51 08:03 (01:12)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:51
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
6.1 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
9.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
56.6 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
59.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
63 km
07:42 08:52 (01:10)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:42
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
12 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
67 km
08:16 09:31 (01:15)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:16
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
66 km
09:06 10:17 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:12
dep. 09:12
6.1 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
9.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 09:25
dep. 09:25
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
56.6 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
59.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:17
63 km
09:22 10:40 (01:18)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:22
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
64 km
10:11 11:22 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:11
Perlez, Kanal DTD
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Centa
arr. 10:36
dep. 10:36
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:11
dep. 11:11
60 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 11:13
dep. 11:13
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:22
67 km
11:13 12:30 (01:17)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:13
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Centa
arr. 11:38
dep. 11:38
24 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
32 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
44 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
52 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
67 km
11:16 12:31 (01:15)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:16
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
30 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:50
dep. 11:50
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:31
66 km
12:42 13:52 (01:10)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:42
Perlez, Pijaca
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 13:06
dep. 13:06
24 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:52
67 km
14:11 15:22 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:11
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
24 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
45 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
57 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
60 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 15:13
dep. 15:13
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:22
67 km
14:56 16:11 (01:15)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:56
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
30 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:11
66 km
15:53 17:10 (01:17)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
Perlez, Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
44 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:54
dep. 16:54
62 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 16:56
dep. 16:56
64 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
67 km
16:41 17:52 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:41
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
6.1 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
9.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
56.6 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
59.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
63 km
17:07 18:17 (01:10)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:07
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
24 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
67 km
17:46 18:57 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:46
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
32 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
60 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
67 km
17:56 19:11 (01:15)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:56
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
24 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
30 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
66 km
20:11 21:22 (01:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:11
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
7 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Centa
arr. 20:36
dep. 20:36
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:11
dep. 21:11
60 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 21:13
dep. 21:13
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:22
67 km
21:10 22:10 (01:00)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:10
Centa, Zrenjaninski put
arr. 21:25
dep. 21:25
24 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
57 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:10
67 km

Naselja Stajicevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stajicevo je u 05:31 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.