Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Srpska Crnja - Zrenjanin timetable

thursday, 20.02.2020.
05:28 06:47 (01:19)
Bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Bus station
dep. 05:28
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
36.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
55.5 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
62.3 km
06:33 07:33 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 06:33
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 06:40
dep. 06:40
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 06:45
dep. 06:45
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:49
dep. 06:49
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:54
dep. 06:54
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:58
dep. 06:58
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 07:03
dep. 07:03
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 07:09
dep. 07:09
36.6 km
arr. 07:17
dep. 07:17
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:28
dep. 07:28
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:33
55.5 km
07:20 08:30 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 07:20
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Cestereg, Centar - park
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:00
dep. 08:00
34 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
39 km
arr. 08:20
dep. 08:20
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:30
58 km
07:58 08:58 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 07:58
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 08:05
dep. 08:05
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 08:10
dep. 08:10
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 08:14
dep. 08:14
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 08:19
dep. 08:19
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 08:23
dep. 08:23
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:28
dep. 08:28
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
36.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:53
dep. 08:53
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:58
55.5 km
11:39 12:43 (01:04)
IGM "5. oktobar"Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, IGM "5. oktobar"
dep. 11:39
Srpska Crnja, Mlin
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:50
dep. 11:50
9.7 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:55
dep. 11:55
14.5 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:59
dep. 11:59
18.5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:04
dep. 12:04
23.8 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:08
dep. 12:08
27.5 km
Banatski Dvor, Železnička 14
arr. 12:13
dep. 12:13
33.4 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
38.7 km
arr. 12:26
dep. 12:26
47.3 km
arr. 12:27
dep. 12:27
47.9 km
arr. 12:28
dep. 12:28
48.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:38
dep. 12:38
56 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
57.6 km
12:28 13:28 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 12:28
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 12:35
dep. 12:35
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 12:40
dep. 12:40
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 12:44
dep. 12:44
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:49
dep. 12:49
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:53
dep. 12:53
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 12:58
dep. 12:58
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 13:04
dep. 13:04
36.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:23
dep. 13:23
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:28
55.5 km
13:33 15:09 (01:36)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 13:33
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
36.6 km
arr. 14:17
dep. 14:17
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
55.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
59.5 km
15:00 16:15 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 15:00
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:19
dep. 15:19
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 15:25
dep. 15:25
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:33
dep. 15:33
21.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 15:39
dep. 15:39
25.4 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 15:44
dep. 15:44
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:51
dep. 15:51
36.6 km
arr. 15:59
dep. 15:59
45.8 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:15
55.5 km
15:40 17:04 (01:24)
MlinNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Mlin
dep. 15:40
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
17 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
34 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
39 km
arr. 16:35
dep. 16:35
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
67 km

Naselja Srpska Crnja i Zrenjanin su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srpska Crnja je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.