Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Srpska Crnja - Novi Sad timetable

saturday, 15.12.2018.
07:20 09:30 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 07:20
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Banatski Dvor
arr. 08:00
dep. 08:00
34 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
39 km
Klek, Spomenik
arr. 08:20
dep. 08:20
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
58 km
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 09:26
dep. 09:26
107 km
arr. 09:30
109 km
13:33 16:07 (02:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 13:33
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 13:49
dep. 13:49
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 13:58
dep. 13:58
25.4 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 14:03
dep. 14:03
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 14:17
dep. 14:17
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:28
dep. 14:28
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
55.5 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 15:09
dep. 15:09
59.5 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 15:17
dep. 15:17
65.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
107.4 km
arr. 16:07
109.2 km
15:00 17:15 (02:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 15:00
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Nova Crnja
arr. 15:19
dep. 15:19
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 15:25
dep. 15:25
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:33
dep. 15:33
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 15:39
dep. 15:39
25.4 km
Banatski Dvor
arr. 15:44
dep. 15:44
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:51
dep. 15:51
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 15:59
dep. 15:59
45.8 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
55.5 km
arr. 17:15
108.5 km
17:16 19:16 (02:00)
IGM "5. oktobar"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, IGM "5. oktobar"
dep. 17:16
Srpska Crnja, Mlin
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 17:27
dep. 17:27
9.7 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 17:36
dep. 17:36
18.5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 17:41
dep. 17:41
23.8 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 17:45
dep. 17:45
27.5 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 17:50
dep. 17:50
33.4 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 17:56
dep. 17:56
38.7 km
Klek, Spomenik
arr. 18:04
dep. 18:04
47.9 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:15
dep. 18:15
56 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
57.6 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 18:29
dep. 18:29
61.6 km
arr. 19:16
110.6 km
 
Departures on: sunday, 16.12.2018.
13:33 16:07 (02:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 13:33
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 13:49
dep. 13:49
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 13:58
dep. 13:58
25.4 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 14:03
dep. 14:03
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 14:17
dep. 14:17
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:28
dep. 14:28
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
55.5 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 15:09
dep. 15:09
59.5 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 15:17
dep. 15:17
65.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
107.4 km
arr. 16:07
109.2 km
18:00 20:08 (02:08)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, AS
dep. 18:00
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:07
dep. 18:07
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:12
dep. 18:12
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 18:16
dep. 18:16
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:21
dep. 18:21
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 18:25
dep. 18:25
25.4 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 18:30
dep. 18:30
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 18:44
dep. 18:44
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:55
dep. 18:55
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
55.5 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 19:09
dep. 19:09
59.5 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 19:17
dep. 19:17
65.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:03
dep. 20:03
107.4 km
arr. 20:08
109.2 km
 
Departures on: monday, 17.12.2018.
07:20 09:30 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 07:20
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Banatski Dvor
arr. 08:00
dep. 08:00
34 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
39 km
Klek, Spomenik
arr. 08:20
dep. 08:20
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
58 km
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 09:26
dep. 09:26
107 km
arr. 09:30
109 km
13:33 16:07 (02:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja
dep. 13:33
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 13:49
dep. 13:49
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 13:58
dep. 13:58
25.4 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 14:03
dep. 14:03
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 14:17
dep. 14:17
45.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:28
dep. 14:28
53.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
55.5 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 15:09
dep. 15:09
59.5 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 15:17
dep. 15:17
65.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
107.4 km
arr. 16:07
109.2 km
15:00 17:15 (02:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, Center
dep. 15:00
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Nova Crnja
arr. 15:19
dep. 15:19
12.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 15:25
dep. 15:25
16.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:33
dep. 15:33
21.7 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 15:39
dep. 15:39
25.4 km
Banatski Dvor
arr. 15:44
dep. 15:44
31.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:51
dep. 15:51
36.6 km
Klek, Spomenik
arr. 15:59
dep. 15:59
45.8 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
55.5 km
arr. 17:15
108.5 km
17:16 19:16 (02:00)
IGM "5. oktobar"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Crnja, IGM "5. oktobar"
dep. 17:16
Srpska Crnja, Mlin
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 17:27
dep. 17:27
9.7 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada ˝Obnove˝
arr. 17:36
dep. 17:36
18.5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 17:41
dep. 17:41
23.8 km
Cestereg, Ulica Marsala Tita (park cenar)
arr. 17:45
dep. 17:45
27.5 km
Banatski Dvor, Železnička 1
arr. 17:50
dep. 17:50
33.4 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 17:56
dep. 17:56
38.7 km
Klek, Spomenik
arr. 18:04
dep. 18:04
47.9 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:15
dep. 18:15
56 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
57.6 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 18:29
dep. 18:29
61.6 km
arr. 19:16
110.6 km

Naselja Srpska Crnja i Novi Sad su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srpska Crnja je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.