Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Srezojevci - Cacak timetable

sunday, 20.10.2019.
05:30 06:30 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 05:30
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 05:47
dep. 05:47
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 06:08
dep. 06:08
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Vranici, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Trbusani
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:17
dep. 06:17
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:22
dep. 06:22
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
23 km
11:00 12:00 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 11:00
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 11:38
dep. 11:38
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 11:39
dep. 11:39
14 km
Vranici, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Trbusani
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:46
dep. 11:46
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:00
23 km
16:45 17:45 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 16:45
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 17:07
dep. 17:07
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 17:22
dep. 17:22
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Vranici, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Trbusani
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 17:32
dep. 17:32
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 17:34
dep. 17:34
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 17:37
dep. 17:37
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:45
23 km
Srezojevci - Cacak timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:30 06:30 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 05:30
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 05:47
dep. 05:47
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 06:08
dep. 06:08
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Vranici, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Trbusani
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:17
dep. 06:17
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:22
dep. 06:22
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
23 km
11:00 12:00 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 11:00
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 11:38
dep. 11:38
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 11:39
dep. 11:39
14 km
Vranici, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Trbusani
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:46
dep. 11:46
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:00
23 km
16:45 17:45 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 16:45
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 17:07
dep. 17:07
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 17:22
dep. 17:22
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Vranici, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Trbusani
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 17:32
dep. 17:32
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 17:34
dep. 17:34
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 17:37
dep. 17:37
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:45
23 km
Srezojevci - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:30 06:30 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 05:30
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 05:47
dep. 05:47
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 06:08
dep. 06:08
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Vranici, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Trbusani
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:17
dep. 06:17
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:22
dep. 06:22
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
23 km
11:00 12:00 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 11:00
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 11:38
dep. 11:38
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 11:39
dep. 11:39
14 km
Vranici, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Trbusani
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:46
dep. 11:46
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:00
23 km
16:45 17:45 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srezojevci, Dom
dep. 16:45
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 17:07
dep. 17:07
9 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 17:22
dep. 17:22
13 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Vranici, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Trbusani
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Cacak, Todorovići
arr. 17:32
dep. 17:32
17.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 17:34
dep. 17:34
18 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 17:37
dep. 17:37
19 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:45
23 km

Naselja Srezojevci i Cacak su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srezojevci je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.