Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremski Karlovci - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:44 07:02 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 05:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Maradik, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:02
67 km
06:13 07:15 (01:02)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:13
Gladnos (Maradik)
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Maradik, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Indjija, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:01
dep. 07:01
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
69 km
07:06 08:25 (01:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 07:06
Beska, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
92.2 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
102.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
112.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
125.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
139.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
145.2 km
07:44 09:20 (01:36)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 07:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Maradik, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
41 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
67 km
08:49 10:20 (01:31)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:49
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
10 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
24 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
67 km
09:49 11:07 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 09:49
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
11 km
Maradik, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
dep. 10:56
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:07
67 km
10:04 11:57 (01:53)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 10:04
Gladnos (Maradik)
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Maradik, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
84 km
10:15 11:30 (01:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 10:15
Banstol (Cortanovci)
arr. 10:24
dep. 10:24
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
Maradik
arr. 10:32
dep. 10:32
14 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
67 km
10:49 12:15 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 10:49
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
195.2 km
11:04 12:22 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:04
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Maradik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
dep. 12:10
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:22
67 km
11:12 12:59 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Railway station
dep. 11:12
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:25
12 km
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
27 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
36 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
45 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
51 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
75 km
arr. 12:59
77 km
12:01 13:17 (01:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 12:01
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
67 km
13:05 14:25 (01:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:05
Cortanovci, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:25
67 km
13:28 14:40 (01:12)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:28
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Maradik, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
14 km
Indjija, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
67 km
13:54 15:12 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:54
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Maradik, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
14 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
67 km
14:07 15:59 (01:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Railway station
dep. 14:07
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
6 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
12 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
16 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
27 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
36 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
45 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
51 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
59 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
64 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
68 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
75 km
arr. 15:59
77 km
14:44 16:02 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 14:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
Maradik, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
dep. 15:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:02
67 km
15:34 17:30 (01:56)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:34
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Maradik, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
67 km
15:45 17:00 (01:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:45
Banstol (Cortanovci)
arr. 15:54
dep. 15:54
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Maradik
arr. 16:02
dep. 16:02
14 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
67 km
16:31 18:21 (01:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Railway station
dep. 16:31
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
6 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
12 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
16 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
36 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
45 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
51 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
59 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
64 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
68 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
75 km
arr. 18:21
77 km
16:44 18:02 (01:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 16:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Maradik, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
dep. 17:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:02
67 km
17:06 18:22 (01:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:06
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Beska, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
14 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
67 km
17:30 19:20 (01:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Railway station
dep. 17:30
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
Cortanovci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
12 km
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
16 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
27 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
36 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
45 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
51 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
75 km
arr. 19:20
77 km
17:54 19:40 (01:46)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:54
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
83.4 km
18:16 19:32 (01:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 18:16
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
7 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
10 km
Beska, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
67 km
19:26 20:42 (01:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 19:26
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
14 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
67 km
21:29 22:42 (01:13)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 21:29
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
10 km
Maradik, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
14 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
47 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
67 km

Naselja Sremski Karlovci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremski Karlovci je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 21:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.