Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sremski Karlovci - Batajnica (Beograd) timetable

wednesday, 08.07.2020.
05:44 06:32 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 05:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
47 km
06:13 07:01 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:13
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Indjija, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:01
47 km
07:06 07:59 (00:53)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 07:06
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
47 km
08:49 09:40 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:49
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
10 km
arr. 09:04
dep. 09:04
24 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
47 km
09:49 10:37 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 09:49
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
11 km
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
47 km
10:15 11:05 (00:50)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 10:15
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
arr. 10:32
dep. 10:32
14 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
47 km
10:49 11:40 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 10:49
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
10 km
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
47 km
11:04 11:52 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:04
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
47 km
12:01 12:52 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 12:01
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
47 km
13:05 13:55 (00:50)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:05
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
47 km
13:54 14:42 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:54
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
arr. 14:09
dep. 14:09
14 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
47 km
14:44 15:32 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 14:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
47 km
15:34 16:22 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:34
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
47 km
15:45 16:35 (00:50)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:45
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
arr. 16:02
dep. 16:02
14 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
47 km
16:44 17:32 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 16:44
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
arr. 16:59
dep. 16:59
14 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
47 km
17:06 17:57 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:06
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
arr. 17:21
dep. 17:21
14 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
47 km
17:54 18:45 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:54
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
47 km
18:16 19:07 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 18:16
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
10 km
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
47 km
19:26 20:17 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 19:26
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
arr. 19:41
dep. 19:41
14 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
47 km
21:29 22:17 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 21:29
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
10 km
arr. 21:41
dep. 21:41
14 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
24 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
34 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
47 km

Naselja Sremski Karlovci i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremski Karlovci je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 21:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.