Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Zagreb timetable

thursday, 20.02.2020.
08:46 13:40 (04:54)
Bus stationGlavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 08:46
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 13:40
350 km
08:54 13:40 (04:46)
Rumska Malta 2Glavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 08:54
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 13:40
350 km
11:50 18:12 (06:22)
Railway stationGlavni kolodvor
The timetable is valid until: 03.10.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 11:50
arr. 13:03
dep. 13:03
39 km
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Vinkovci, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:43
71 km
arr. 15:03
dep. 15:04
103 km
Slavonski Brod, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
136 km
Nova Kapela, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
166 km
Nova Gradiska, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
188 km
Okucani, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
202 km
Novska, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:23
223 km
Banova Jaruga, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
240 km
Kutina, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
249 km
Ivanic Grad, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
289 km
Dugo Selo, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
307 km
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 18:12
328 km
12:05 17:30 (05:25)
Bus stationGlavni kolodvor
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:05
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 12:50
dep. 12:50
48 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 13:30
dep. 13:30
48.1 km
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 17:30
342 km
12:51 17:55 (05:04)
Bus stationGlavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:51
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 17:55
350 km
12:59 17:55 (04:56)
Rumska Malta 2Glavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 12:59
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 17:55
350 km
17:51 22:55 (05:04)
Bus stationGlavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 17:51
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 22:55
350 km
17:59 22:55 (04:56)
Rumska Malta 2Glavni kolodvor
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:59
Zagreb, Glavni kolodvor
arr. 22:55
350 km

Naselja Sremska Mitrovica i Zagreb su međusobno udaljena ~347 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 46min., a najduže 06h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 08:46 h, dok je poslednji polazak u 17:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.