Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Sid timetable

monday, 20.05.2019.
06:27 07:41 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 06:27
Martinci, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:16
27 km
arr. 07:41
39 km
06:36 07:50 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 06:36
Martinci, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:02
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:25
27 km
arr. 07:50
39 km
10:03 11:17 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 10:03
Martinci, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
27 km
arr. 11:17
39 km
10:12 11:26 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 10:12
Martinci, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:01
27 km
arr. 11:26
39 km
11:00 12:01 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 11:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:21
dep. 11:21
9.5 km
Martinci, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
37.9 km
arr. 11:57
dep. 11:57
40.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 12:01
43 km
11:01 12:15 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 11:01
Martinci, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
27 km
arr. 12:15
39 km
12:09 13:20 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 12:09
arr. 13:20
39 km
13:06 14:07 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 13:06
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:14
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:23
dep. 13:23
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
9.5 km
Martinci, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
37.9 km
arr. 14:03
dep. 14:03
40.4 km
arr. 14:05
dep. 14:05
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 14:07
43 km
15:49 17:03 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 15:49
Martinci, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
27 km
arr. 17:03
39 km
16:11 17:12 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
37.9 km
arr. 17:08
dep. 17:08
40.4 km
arr. 17:10
dep. 17:10
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 17:12
43 km
17:19 18:33 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:19
Martinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
27 km
arr. 18:33
39 km
18:03 19:04 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 18:03
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:24
dep. 18:24
9.5 km
Martinci, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
37.9 km
arr. 19:00
dep. 19:00
40.4 km
arr. 19:02
dep. 19:02
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 19:04
43 km
20:05 21:21 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 20:05
Martinci, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
27 km
arr. 21:21
39 km
21:14 22:28 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 21:14
Martinci, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:40
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
27 km
arr. 22:28
39 km
21:40 22:41 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 21:40
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
9.5 km
Martinci, 2
arr. 22:10
dep. 22:10
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 22:15
dep. 22:15
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
37.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
40.4 km
arr. 22:39
dep. 22:39
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 22:41
43 km
22:26 23:40 (25:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 22:26
Martinci, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:52
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 23:15
dep. 23:15
27 km
arr. 23:40
39 km

Naselja Sremska Mitrovica i Sid su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 01min., a najduže 25h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 06:27 h, dok je poslednji polazak u 22:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.