Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Sid timetable

saturday, 17.11.2018.
07:36 08:50 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 07:36
Martinci, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
arr. 08:50
39 km
09:26 10:40 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 09:26
Martinci, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
arr. 10:40
39 km
11:00 12:01 (01:01)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 11:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Lacarak, 1 - Centar
arr. 11:21
dep. 11:21
9.5 km
Martinci, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
37.9 km
Sid, Restoran "Vinogradi"
arr. 11:57
dep. 11:57
40.4 km
Sid, S. Save (fond)
arr. 11:59
dep. 11:59
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 12:01
43 km
11:57 13:08 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 11:57
arr. 13:08
39 km
15:14 16:28 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 15:14
Martinci, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:03
27 km
arr. 16:28
39 km
16:11 17:12 (01:01)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, 1 - Centar
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
37.9 km
Sid, Restoran "Vinogradi"
arr. 17:08
dep. 17:08
40.4 km
Sid, S. Save (fond)
arr. 17:10
dep. 17:10
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 17:12
43 km
17:14 18:28 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:14
Martinci, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
27 km
arr. 18:28
39 km
18:03 19:04 (01:01)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 18:03
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.7 km
Lacarak, 1 - Centar
arr. 18:24
dep. 18:24
9.5 km
Martinci, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
37.9 km
Sid, Restoran "Vinogradi"
arr. 19:00
dep. 19:00
40.4 km
Sid, S. Save (fond)
arr. 19:02
dep. 19:02
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 19:04
43 km
21:05 22:19 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 21:05
Martinci, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:31
15 km
Kukujevci, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:54
27 km
arr. 22:19
39 km
21:40 22:41 (01:01)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 21:40
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
6.7 km
Lacarak, 1 - Centar
arr. 22:01
dep. 22:01
9.5 km
Martinci, 2
arr. 22:10
dep. 22:10
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 22:15
dep. 22:15
22.6 km
Kukujevci, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
30.6 km
Bacinci, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
33.6 km
Gibarac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
37.9 km
Sid, Restoran "Vinogradi"
arr. 22:37
dep. 22:37
40.4 km
Sid, Sv. Save 40
arr. 22:39
dep. 22:39
41.7 km
Sid, Bus station
arr. 22:41
43 km

Naselja Sremska Mitrovica i Sid su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 01min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 07:36 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.