Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Kuzmin kod Sremske Mitrovice timetable

monday, 17.02.2020.
04:35 05:07 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5.8 km
Martinci, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
13.4 km
Martinci, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
14.5 km
Martinci, 3
arr. 04:59
dep. 04:59
15.1 km
Martinci, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:07
20.4 km
15:30 16:02 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
dep. 15:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:02
20.4 km
16:11 16:46 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
22.6 km
19:10 19:42 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
dep. 19:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:42
20.4 km
Sremska Mitrovica - Kuzmin kod Sremske Mitrovice timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
04:35 05:07 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5.8 km
Martinci, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
13.4 km
Martinci, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
14.5 km
Martinci, 3
arr. 04:59
dep. 04:59
15.1 km
Martinci, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:07
20.4 km
06:45 07:17 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Martinci, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
13.4 km
Martinci, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
14.5 km
Martinci, 3
arr. 07:09
dep. 07:09
15.1 km
Martinci, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 07:17
20.4 km
10:30 11:02 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:42
dep. 10:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 10:52
dep. 10:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 10:54
dep. 10:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 10:55
dep. 10:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:02
20.4 km
11:00 11:35 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 11:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:21
dep. 11:21
9.5 km
Martinci, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 11:35
22.6 km
13:06 13:41 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 13:06
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:14
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:23
dep. 13:23
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
9.5 km
Martinci, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:41
22.6 km
13:10 13:42 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 13:42
20.4 km
15:30 16:02 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
dep. 15:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:02
20.4 km
16:11 16:46 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
22.6 km
18:03 18:38 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 18:03
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:24
dep. 18:24
9.5 km
Martinci, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 18:38
22.6 km
19:10 19:42 (00:32)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
dep. 19:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:42
20.4 km
21:40 22:15 (00:35)
Rumska Malta 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 21:40
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
9.5 km
Martinci, 2
arr. 22:10
dep. 22:10
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 22:15
22.6 km

Naselja Sremska Mitrovica i Kuzmin kod Sremske Mitrovice su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.