Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Batajnica (Beograd) timetable

monday, 17.02.2020.
04:48 05:57 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 04:48
Voganj, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:55
9 km
arr. 05:02
dep. 05:03
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Putinci, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:13
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:20
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:28
dep. 05:29
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:47
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:57
67 km
05:29 06:39 (01:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 05:29
Voganj, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:36
9 km
arr. 05:43
dep. 05:44
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
24 km
Putinci, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:08
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:16
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:29
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:39
67 km
08:57 10:02 (01:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 08:57
Voganj, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
arr. 09:11
dep. 09:12
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
24 km
Putinci, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:02
67 km
10:24 11:30 (01:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 10:24
Voganj, Railway station
arr. 10:31
dep. 10:31
9 km
arr. 10:38
dep. 10:39
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:44
24 km
Putinci, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:06
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:30
67 km
12:27 13:31 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 12:27
Voganj, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
arr. 12:41
dep. 12:42
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Putinci, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 12:59
dep. 12:59
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:08
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:31
67 km
15:37 16:39 (01:02)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 15:37
Voganj, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Putinci, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:01
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:39
67 km
17:10 18:13 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:10
Voganj, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
9 km
arr. 17:24
dep. 17:25
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
67 km
19:38 20:49 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 19:38
Voganj, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
arr. 19:52
dep. 19:53
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
24 km
Putinci, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:39
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:49
67 km

Naselja Sremska Mitrovica i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:48 h, dok je poslednji polazak u 19:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.