Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Srbobran - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 15.12.2018.
05:08 07:13 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 05:08
Sirig, Novosadska 17
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
arr. 05:45
dep. 05:50
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
112 km
06:22 08:33 (02:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 06:22
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
arr. 07:00
dep. 07:10
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
112 km
06:55 08:50 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 06:55
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:08
dep. 07:08
11 km
arr. 07:25
dep. 07:30
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
112 km
06:57 09:31 (02:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 06:57
Sirig, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
arr. 07:35
dep. 07:50
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
112 km
07:42 09:48 (02:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 07:42
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
arr. 08:20
dep. 08:25
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
112 km
08:07 10:27 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 08:07
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
arr. 08:45
dep. 08:55
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
112 km
08:42 10:40 (01:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 08:42
Sirig, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
arr. 09:20
dep. 09:30
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
112 km
08:57 11:23 (02:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 08:57
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
arr. 09:45
dep. 10:00
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
112 km
09:30 11:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 09:30
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
arr. 10:00
dep. 10:15
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
112 km
09:52 12:15 (02:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 09:52
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
11 km
arr. 10:30
dep. 10:35
32 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-83.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-83.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
55 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
59 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
69 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
79 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-83.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
92 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
112 km
11:07 13:17 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 11:07
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
11 km
arr. 11:45
dep. 11:45
32 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
38 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
45 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
52 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
55 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
59 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
69 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
79 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
86 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
92 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
112 km
11:30 13:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 11:30
Sirig, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
11 km
arr. 12:07
dep. 12:20
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:40
112 km
11:53 13:57 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 11:53
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
arr. 12:30
dep. 12:35
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
112 km
13:22 15:33 (02:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 13:22
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
arr. 14:00
dep. 14:10
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
112 km
14:08 16:13 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 14:08
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
arr. 14:45
dep. 14:50
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
112 km
14:12 16:32 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 14:12
Sirig, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
arr. 14:50
dep. 15:00
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:32
112 km
15:15 17:05 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 15:15
Sirig, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
arr. 15:50
dep. 15:50
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
112 km
16:12 18:22 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 16:12
Sirig, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
arr. 16:50
dep. 16:50
32 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
38 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
45 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
52 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 17:17
dep. 17:17
55 km
Beska, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
59 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
69 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
79 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
86 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
92 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
112 km
16:22 18:42 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 16:22
Sirig, II-Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
arr. 17:00
dep. 17:10
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
112 km
17:08 19:13 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 17:08
Sirig, Novosadska 17
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
arr. 17:45
dep. 17:50
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
112 km
17:12 19:32 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 17:12
Sirig, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
11 km
arr. 17:50
dep. 18:00
32 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
38 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
45 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
52 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
55 km
Beska, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
59 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
69 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
79 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
86 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
92 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
112 km
18:22 20:42 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 18:22
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
arr. 19:00
dep. 19:10
32 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
38 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
52 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
55 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
59 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
69 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
79 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
86 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
92 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
112 km
19:08 21:23 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 19:08
Sirig, Novosadska 17
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
arr. 19:45
dep. 20:00
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
112 km
19:12 21:32 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 19:12
Sirig, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
arr. 19:50
dep. 20:00
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:32
112 km
21:22 23:45 (02:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srbobran, Bus station
dep. 21:22
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:37
dep. 21:37
11 km
arr. 22:00
dep. 22:10
32 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
112 km

Naselja Srbobran i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srbobran je u 05:08 h, dok je poslednji polazak u 21:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.