Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) timetable

thursday, 27.02.2020.
01:31 01:54 (00:23)
VojskaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Vojska
dep. 01:31
Sopot, Pijaca
arr. 01:34
dep. 01:34
2.1 km
Sopot, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:35
2.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:36
dep. 01:36
3.1 km
Sopot, Vojska
arr. 01:39
dep. 01:39
5.2 km
Durinci, Railway station
arr. 01:41
dep. 01:41
6.4 km
Durinci, Izlaz
arr. 01:45
dep. 01:45
8.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 01:48
dep. 01:48
10.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 01:50
dep. 01:50
11.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 01:52
dep. 01:52
12.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 01:54
13.5 km
04:30 04:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Pijaca
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 04:42
8 km
04:55 05:07 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:55
Sopot, Pijaca
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:07
8 km
05:20 05:39 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:20
Sopot, Pijaca
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:33
dep. 05:33
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 05:35
dep. 05:35
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 05:39
11.1 km
05:30 05:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:42
8 km
05:40 05:52 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:40
Sopot, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:44
dep. 05:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:52
8 km
05:40 05:53 (00:13)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:40
Sopot, Pijaca
arr. 05:42
dep. 05:42
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:53
8 km
05:50 06:02 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:50
Sopot, Pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:02
8 km
06:00 06:12 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Sopot, Pijaca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:12
8 km
06:10 06:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:10
Sopot, Pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:14
dep. 06:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:29
11.1 km
06:15 06:27 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:15
Sopot, Pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
8 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:30
Sopot, Pijaca
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:42
8 km
06:50 07:02 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:50
Sopot, Pijaca
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:02
8 km
07:10 07:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:10
Sopot, Pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:14
dep. 07:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 07:29
11.1 km
07:20 07:32 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
8 km
07:45 07:57 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:45
Sopot, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:57
8 km
07:50 08:09 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:50
Sopot, Pijaca
arr. 07:51
dep. 07:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:56
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:00
dep. 08:00
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:03
dep. 08:03
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 08:05
dep. 08:05
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:09
11.1 km
08:00 08:19 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:00
Sopot, Pijaca
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:04
dep. 08:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:19
11.1 km
08:10 08:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:10
Sopot, Pijaca
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:14
dep. 08:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 08:25
dep. 08:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 08:27
dep. 08:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:29
11.1 km
08:20 08:32 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:20
Sopot, Pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:32
8 km
08:30 08:49 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:30
Sopot, Pijaca
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:34
dep. 08:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:49
11.1 km
09:05 09:17 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:05
Sopot, Pijaca
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
8 km
09:10 09:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:10
Sopot, Pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:14
dep. 09:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 09:25
dep. 09:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 09:29
11.1 km
09:40 09:52 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:40
Sopot, Pijaca
arr. 09:41
dep. 09:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:44
dep. 09:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:49
dep. 09:49
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:52
8 km
10:15 10:27 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:15
Sopot, Pijaca
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:19
dep. 10:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:27
8 km
10:50 11:02 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:50
Sopot, Pijaca
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:02
8 km
11:00 11:19 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Sopot, Pijaca
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:04
dep. 11:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 11:19
11.1 km
11:45 11:57 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:45
Sopot, Pijaca
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:49
dep. 11:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:57
8 km
12:00 12:54 (00:54)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:00
Sopot, Pijaca
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Durinci, Karinac
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Popovic, Drumine
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 12:18
dep. 12:18
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 12:21
dep. 12:21
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 12:24
dep. 12:24
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 12:26
dep. 12:26
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 12:28
dep. 12:28
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 12:30
dep. 12:30
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 12:32
dep. 12:32
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
22.3 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
23.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:54
32.9 km
12:10 12:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:10
Sopot, Pijaca
arr. 12:11
dep. 12:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 12:25
dep. 12:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 12:29
11.1 km
12:15 12:27 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:15
Sopot, Pijaca
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:27
8 km
12:30 12:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:30
Sopot, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:42
8 km
13:10 13:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:10
Sopot, Pijaca
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:14
dep. 13:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:19
dep. 13:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:22
8 km
13:30 13:49 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Pijaca
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:49
11.1 km
13:30 13:49 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Pijaca
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:49
11.1 km
13:45 13:57 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:45
Sopot, Pijaca
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:57
8 km
14:00 14:19 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:00
Sopot, Pijaca
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:04
dep. 14:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 14:19
11.1 km
14:10 14:59 (00:49)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:10
Sopot, Pijaca
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:14
dep. 14:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:16
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Durinci, Karinac
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Popovic, Drumine
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 14:31
dep. 14:31
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 14:34
dep. 14:34
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 14:36
dep. 14:36
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 14:38
dep. 14:38
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 14:40
dep. 14:40
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 14:42
dep. 14:42
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 14:44
dep. 14:44
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
22.3 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
23.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:59
32.9 km
14:15 14:27 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:15
Sopot, Pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:27
8 km
14:45 14:57 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:45
Sopot, Pijaca
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:57
8 km
15:00 15:12 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:00
Sopot, Pijaca
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:12
8 km
15:00 15:19 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:00
Sopot, Pijaca
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:19
11.1 km
15:15 15:27 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:27
8 km
15:40 15:59 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:40
Sopot, Pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:44
dep. 15:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:59
11.1 km
15:50 16:46 (00:56)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:50
Sopot, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Durinci, Karinac
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:11
dep. 16:11
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 16:22
dep. 16:22
17.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:16
dep. 16:16
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:20
dep. 16:20
16.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
22.5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:46
32.2 km
16:05 16:17 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:05
Sopot, Pijaca
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:17
8 km
16:20 16:39 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:20
Sopot, Pijaca
arr. 16:21
dep. 16:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 16:39
11.1 km
16:30 16:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:30
Sopot, Pijaca
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:42
8 km
16:45 16:57 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:45
Sopot, Pijaca
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:57
8 km
17:30 17:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:42
8 km
17:50 18:02 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:50
Sopot, Pijaca
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:02
8 km
18:00 18:19 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:00
Sopot, Pijaca
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:13
dep. 18:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 18:19
11.1 km
18:10 18:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:10
Sopot, Pijaca
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:22
8 km
18:30 18:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:30
Sopot, Pijaca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:34
dep. 18:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:42
8 km
18:50 19:09 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:50
Sopot, Pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:54
dep. 18:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:03
dep. 19:03
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 19:09
11.1 km
19:10 19:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:22
8 km
19:30 19:42 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:30
Sopot, Pijaca
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:34
dep. 19:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:42
8 km
19:30 20:24 (00:54)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:30
Sopot, Pijaca
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:34
dep. 19:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Popovic, Drumine
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 19:48
dep. 19:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 19:51
dep. 19:51
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 19:54
dep. 19:54
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 19:56
dep. 19:56
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 19:58
dep. 19:58
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 20:00
dep. 20:00
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 20:02
dep. 20:02
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
22.3 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
23.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:24
32.9 km
20:10 20:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:22
8 km
20:10 20:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:23
dep. 20:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 20:25
dep. 20:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 20:29
11.1 km
21:10 21:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:22
8 km
21:10 21:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 21:25
dep. 21:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 21:29
11.1 km
22:10 22:22 (00:12)
Bus stationTrnava
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:10
Sopot, Pijaca
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 22:14
dep. 22:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:22
8 km

Naselja Sopot i Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 01:31 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.