Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sopot - Tresije (Nemenikuće) timetable

sunday, 05.07.2020.
04:00 04:13 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:00
Sopot, Spomenik
arr. 04:01
dep. 04:01
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:03
dep. 04:03
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:07
dep. 04:07
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:09
dep. 04:09
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:10
dep. 04:10
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:13
6.5 km
04:45 04:58 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:45
Sopot, Spomenik
arr. 04:46
dep. 04:46
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:55
dep. 04:55
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:58
6.5 km
05:20 05:31 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:20
Sopot, Spomenik
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:30
dep. 05:30
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:31
5 km
07:15 07:26 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:15
Sopot, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:25
dep. 07:25
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:26
5 km
07:15 07:28 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:15
Sopot, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:28
6.5 km
07:50 08:03 (00:13)
Bus stationManastir Tresije
The timetable is valid until: 30.09.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:50
Sopot, Spomenik
arr. 07:51
dep. 07:51
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:55
dep. 07:55
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:57
dep. 07:57
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:59
dep. 07:59
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Tresije (Nemenikuće), Manastir Tresije
arr. 08:03
5.8 km
09:40 09:51 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:40
Sopot, Spomenik
arr. 09:41
dep. 09:41
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 09:43
dep. 09:43
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 09:51
5 km
10:30 10:43 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:30
Sopot, Izlaz
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:43
6.5 km
11:05 11:18 (00:13)
Bus stationManastir Tresije
The timetable is valid until: 30.09.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:05
Sopot, Spomenik
arr. 11:06
dep. 11:06
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:10
dep. 11:10
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:12
dep. 11:12
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 11:16
dep. 11:16
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
5 km
Tresije (Nemenikuće), Manastir Tresije
arr. 11:18
5.8 km
13:30 13:43 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:43
6.5 km
15:10 15:21 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
5 km
15:10 15:23 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 15:23
6.5 km
17:30 17:41 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 17:40
dep. 17:40
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:41
5 km
17:40 17:53 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:40
Sopot, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:45
dep. 17:45
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:53
6.5 km
20:10 20:21 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
5 km
20:10 20:23 (00:13)
Bus stationVikend naselje
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 20:23
6.5 km

Naselja Sopot i Tresije (Nemenikuće) su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.