Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Rogača kod Sopota timetable

thursday, 16.07.2020.
05:20 05:45 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:20
Sopot, Spomenik
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:30
dep. 05:30
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 05:36
dep. 05:36
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 05:38
dep. 05:38
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 05:40
dep. 05:40
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 05:44
dep. 05:44
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 05:45
14.9 km
06:15 06:40 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:15
Sopot, Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 06:40
14.9 km
07:15 07:35 (00:20)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:15
Sopot, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:25
dep. 07:25
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:35
10 km
09:40 10:05 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:40
Sopot, Spomenik
arr. 09:41
dep. 09:41
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 09:43
dep. 09:43
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 09:53
dep. 09:53
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 09:56
dep. 09:56
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 09:58
dep. 09:58
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 10:00
dep. 10:00
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 10:01
dep. 10:01
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 10:02
dep. 10:02
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 10:03
dep. 10:03
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 10:05
14.9 km
13:20 13:45 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:20
Sopot, Spomenik
arr. 13:21
dep. 13:21
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:29
dep. 13:29
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:36
dep. 13:36
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 13:42
dep. 13:42
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 13:43
dep. 13:43
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 13:45
14.9 km
15:10 15:35 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 15:23
dep. 15:23
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 15:31
dep. 15:31
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 15:34
dep. 15:34
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 15:35
14.9 km
16:10 16:38 (00:28)
Bus stationSarici
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:10
Sopot, Spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 16:17
dep. 16:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 16:25
dep. 16:25
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 16:28
dep. 16:28
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 16:37
dep. 16:37
13 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 16:38
14 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 17:40
dep. 17:40
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 17:43
dep. 17:43
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 17:48
dep. 17:48
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 17:52
dep. 17:52
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 17:53
dep. 17:53
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 17:55
14.9 km
19:10 19:35 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Spomenik
arr. 19:11
dep. 19:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 19:13
dep. 19:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 19:23
dep. 19:23
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 19:26
dep. 19:26
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 19:28
dep. 19:28
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 19:31
dep. 19:31
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 19:32
dep. 19:32
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 19:33
dep. 19:33
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 19:34
dep. 19:34
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 19:35
14.9 km
20:10 20:35 (00:25)
Bus stationMala cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 20:30
dep. 20:30
10 km
Rogača kod Sopota, Kandića kuce
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
Rogača kod Sopota, Kandića cuprija
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 20:33
dep. 20:33
13 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Rogača kod Sopota, Mala cuprija
arr. 20:35
14.9 km
22:45 23:07 (00:22)
Bus stationReonski put
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:45
Sopot, Spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:50
dep. 22:50
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:52
dep. 22:52
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:54
dep. 22:54
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:55
dep. 22:55
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:56
dep. 22:56
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 22:58
dep. 22:58
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 23:00
dep. 23:00
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 23:01
dep. 23:01
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 23:03
dep. 23:03
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 23:05
dep. 23:05
10 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 23:07
12.1 km

Naselja Sopot i Rogača kod Sopota su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.