Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Sopot - Parcani timetable

thursday, 16.08.2018.
05:00 05:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:00
Sopot, Groblje
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Ropocevo, Most
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 05:08
dep. 05:08
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 05:15
dep. 05:15
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:17
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
9 km
Parcani, Most
arr. 05:22
dep. 05:22
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:26
dep. 05:26
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 05:27
dep. 05:27
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 05:29
14.1 km
05:50 06:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:50
Sopot, Pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Durinci, Karinac
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 06:03
dep. 06:03
8 km
Popovic, Drumine
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
12.5 km
Parcani, Most
arr. 06:13
dep. 06:13
13.9 km
Parcani, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
14.8 km
Parcani, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
15.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 06:17
dep. 06:17
16.2 km
Parcani, Groblje
arr. 06:18
dep. 06:18
16.6 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 06:20
17.6 km
10:00 10:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:00
Sopot, Groblje
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Ropocevo, Most
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 10:08
dep. 10:08
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Parcani, Most
arr. 10:22
dep. 10:22
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 10:26
dep. 10:26
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 10:27
dep. 10:27
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 10:29
14.1 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:10
Sopot, Groblje
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Ropocevo, Most
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 14:18
dep. 14:18
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:27
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Parcani, Most
arr. 14:32
dep. 14:32
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 14:36
dep. 14:36
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 14:39
14.1 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Popovic, Drumine
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 15:33
dep. 15:33
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Parcani, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
13.9 km
Parcani, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
14.8 km
Parcani, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
15.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 15:42
dep. 15:42
16.2 km
Parcani, Groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
16.6 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 15:45
17.6 km
16:00 16:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:00
Sopot, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Ropocevo, Most
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 16:15
dep. 16:15
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:17
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Parcani, Most
arr. 16:22
dep. 16:22
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 16:26
dep. 16:26
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 16:27
dep. 16:27
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 16:29
14.1 km
17:00 17:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:00
Sopot, Groblje
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Ropocevo, Most
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 17:08
dep. 17:08
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Parcani, Most
arr. 17:22
dep. 17:22
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 17:26
dep. 17:26
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 17:29
14.1 km
19:45 20:22 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:45
Sopot, Pijaca
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:49
dep. 19:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Durinci, Karinac
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:58
dep. 19:58
8 km
Popovic, Drumine
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 20:03
dep. 20:03
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
12.5 km
Parcani, Most
arr. 20:08
dep. 20:08
13.9 km
Parcani, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
14.8 km
Parcani, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
15.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 20:12
dep. 20:12
16.2 km
Parcani, Groblje
arr. 20:13
dep. 20:13
16.6 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 20:15
dep. 20:15
17.6 km
Parcani, Groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
18.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 20:18
dep. 20:18
19.2 km
Parcani, Dom
arr. 20:19
dep. 20:19
19.6 km
Parcani, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
20.4 km
Parcani, Most
arr. 20:22
21.3 km
20:50 21:19 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:50
Sopot, Groblje
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Ropocevo, Most
arr. 20:54
dep. 20:54
2 km
Ropocevo, Venac
arr. 20:56
dep. 20:56
3 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 20:58
dep. 20:58
3.5 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 21:00
dep. 21:00
4 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 21:03
dep. 21:03
6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 21:05
dep. 21:05
7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Parcani, Most
arr. 21:12
dep. 21:12
10.4 km
Parcani, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
11.3 km
Parcani, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
12.1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 21:16
dep. 21:16
12.7 km
Parcani, Groblje
arr. 21:17
dep. 21:17
13.1 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 21:19
14.1 km

Naselja Sopot i Parcani su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.