Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Nemenikuce timetable

thursday, 20.02.2020.
03:50 04:08 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 03:50
Sopot, Spomenik
arr. 03:52
dep. 03:52
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 03:55
dep. 03:55
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 03:58
dep. 03:58
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 04:00
dep. 04:00
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 04:01
dep. 04:01
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 04:02
dep. 04:02
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 04:03
dep. 04:03
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 04:04
dep. 04:04
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 04:05
dep. 04:05
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 04:06
dep. 04:06
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 04:07
dep. 04:07
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 04:08
8.8 km
04:45 05:03 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:45
Sopot, Spomenik
arr. 04:47
dep. 04:47
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 04:59
dep. 04:59
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 05:00
dep. 05:00
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 05:01
dep. 05:01
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 05:03
8.8 km
06:40 06:58 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:40
Sopot, Spomenik
arr. 06:42
dep. 06:42
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 06:54
dep. 06:54
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 06:58
8.8 km
07:20 07:38 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 07:25
dep. 07:25
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 07:32
dep. 07:32
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 07:34
dep. 07:34
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 07:35
dep. 07:35
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 07:36
dep. 07:36
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 07:38
8.8 km
08:30 08:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:30
Sopot, Spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 08:44
dep. 08:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 08:45
dep. 08:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 08:46
dep. 08:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 08:48
8.8 km
11:20 11:38 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:20
Sopot, Spomenik
arr. 11:22
dep. 11:22
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 11:32
dep. 11:32
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 11:35
dep. 11:35
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 11:36
dep. 11:36
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 11:38
8.8 km
12:40 12:58 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:40
Sopot, Spomenik
arr. 12:42
dep. 12:42
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 12:48
dep. 12:48
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 12:52
dep. 12:52
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 12:54
dep. 12:54
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 12:55
dep. 12:55
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 12:56
dep. 12:56
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 12:57
dep. 12:57
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 12:58
8.8 km
13:30 13:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Spomenik
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 13:42
dep. 13:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 13:43
dep. 13:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 13:48
8.8 km
15:15 15:33 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 15:30
dep. 15:30
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 15:33
8.8 km
17:30 17:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 17:44
dep. 17:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 17:45
dep. 17:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 17:46
dep. 17:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 17:48
8.8 km
20:10 20:28 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 20:24
dep. 20:24
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 20:25
dep. 20:25
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 20:28
8.8 km
22:30 22:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:30
Sopot, Spomenik
arr. 22:32
dep. 22:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 22:35
dep. 22:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 22:38
dep. 22:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 22:40
dep. 22:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 22:42
dep. 22:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 22:43
dep. 22:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 22:44
dep. 22:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 22:45
dep. 22:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 22:46
dep. 22:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 22:48
8.8 km

Naselja Sopot i Nemenikuce su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.