Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Nemenikuce timetable

saturday, 01.04.2023.
04:45 05:03 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:45
Sopot, Spomenik
arr. 04:47
dep. 04:47
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 04:59
dep. 04:59
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 05:00
dep. 05:00
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 05:01
dep. 05:01
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 05:03
8.8 km
06:10 06:25 (00:15)
Bus stationBackina - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:10
Sopot, Opstina
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Sopot, Zivanovici
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.7 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 06:25
7.5 km
08:30 08:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:30
Sopot, Spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 08:44
dep. 08:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 08:45
dep. 08:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 08:46
dep. 08:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 08:48
8.8 km
11:20 11:38 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:20
Sopot, Spomenik
arr. 11:22
dep. 11:22
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 11:32
dep. 11:32
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 11:35
dep. 11:35
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 11:36
dep. 11:36
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 11:38
8.8 km
13:30 13:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Spomenik
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 13:42
dep. 13:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 13:43
dep. 13:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 13:48
8.8 km
17:30 17:48 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 17:44
dep. 17:44
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 17:45
dep. 17:45
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 17:46
dep. 17:46
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 17:48
8.8 km
20:10 20:28 (00:18)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
0.4 km
Sopot, Zivanovici
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 20:24
dep. 20:24
6.7 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 20:25
dep. 20:25
7.1 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Nemenikuce, Acimovici
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Nemenikuce, Karaula
arr. 20:28
8.8 km

Naselja Sopot i Nemenikuce su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.