Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 26.02.2020.
04:30 05:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Pijaca
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 04:42
dep. 04:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 04:53
dep. 04:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:24
dep. 05:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 05:30
dep. 05:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:32
dep. 05:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:34
55.9 km
04:55 05:59 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:55
Sopot, Pijaca
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:49
dep. 05:49
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 05:55
dep. 05:55
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:57
dep. 05:57
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:59
55.9 km
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:00
Sopot, Pijaca
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:04
dep. 05:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:18
dep. 05:18
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:21
dep. 05:21
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:15
dep. 06:15
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:20
dep. 06:20
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:22
dep. 06:22
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
55.7 km
05:15 06:40 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:15
Sopot, Pijaca
arr. 05:17
dep. 05:17
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 05:19
dep. 05:19
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 05:26
dep. 05:26
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 05:31
dep. 05:31
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:34
dep. 05:34
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 05:37
dep. 05:37
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 05:39
dep. 05:39
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 05:41
dep. 05:41
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:48
dep. 05:48
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:51
dep. 05:51
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:55
dep. 05:55
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:59
dep. 05:59
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 06:00
dep. 06:00
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 06:05
dep. 06:05
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 06:09
dep. 06:09
30.3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
31.3 km
arr. 06:13
dep. 06:13
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:16
dep. 06:16
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:18
dep. 06:18
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:20
dep. 06:20
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:21
dep. 06:21
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:24
dep. 06:24
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:27
dep. 06:27
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:30
dep. 06:30
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:33
dep. 06:33
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:34
dep. 06:34
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:36
dep. 06:36
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:39
dep. 06:39
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:40
48.9 km
05:30 06:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:53
dep. 05:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:24
dep. 06:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:30
dep. 06:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:34
55.9 km
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:51
dep. 05:51
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:45
dep. 06:45
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:50
dep. 06:50
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:52
dep. 06:52
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
55.7 km
05:40 06:44 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:40
Sopot, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:44
dep. 05:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:34
dep. 06:34
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:40
dep. 06:40
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:42
dep. 06:42
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:44
55.9 km
05:50 06:54 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:50
Sopot, Pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:44
dep. 06:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:50
dep. 06:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:52
dep. 06:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:54
55.9 km
06:00 07:04 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Sopot, Pijaca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:23
dep. 06:23
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:54
dep. 06:54
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:00
dep. 07:00
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:02
dep. 07:02
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:04
55.9 km
06:15 07:19 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:15
Sopot, Pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:09
dep. 07:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:15
dep. 07:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:17
dep. 07:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:19
55.9 km
06:20 07:45 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:20
Sopot, Pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 06:24
dep. 06:24
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 06:31
dep. 06:31
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 06:36
dep. 06:36
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 06:39
dep. 06:39
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 06:42
dep. 06:42
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:53
dep. 06:53
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 06:56
dep. 06:56
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 07:00
dep. 07:00
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 07:03
dep. 07:03
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:04
dep. 07:04
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 07:10
dep. 07:10
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:14
dep. 07:14
30.3 km
arr. 07:16
dep. 07:16
31.3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:21
dep. 07:21
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:22
dep. 07:22
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:23
dep. 07:23
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:25
dep. 07:25
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:26
dep. 07:26
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:27
dep. 07:27
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 07:29
dep. 07:29
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 07:32
dep. 07:32
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 07:35
dep. 07:35
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 07:38
dep. 07:38
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:39
dep. 07:39
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:41
dep. 07:41
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:44
dep. 07:44
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
48.9 km
06:30 07:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:30
Sopot, Pijaca
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:53
dep. 06:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:24
dep. 07:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:30
dep. 07:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:32
dep. 07:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:34
55.9 km
06:50 07:54 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:50
Sopot, Pijaca
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:44
dep. 07:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:50
dep. 07:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:52
dep. 07:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:54
55.9 km
07:20 08:24 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:14
dep. 08:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 08:20
dep. 08:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:22
dep. 08:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:24
55.9 km
07:45 08:49 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:45
Sopot, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:39
dep. 08:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 08:45
dep. 08:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:47
dep. 08:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:49
55.9 km
08:20 09:24 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:20
Sopot, Pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:43
dep. 08:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:14
dep. 09:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 09:20
dep. 09:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:22
dep. 09:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:24
55.9 km
09:05 10:09 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:05
Sopot, Pijaca
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 09:28
dep. 09:28
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:59
dep. 09:59
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 10:05
dep. 10:05
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:07
dep. 10:07
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:09
55.9 km
09:20 10:45 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:20
Sopot, Pijaca
arr. 09:22
dep. 09:22
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 09:24
dep. 09:24
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:26
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 09:31
dep. 09:31
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 09:36
dep. 09:36
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 09:39
dep. 09:39
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 09:42
dep. 09:42
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 09:44
dep. 09:44
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 09:46
dep. 09:46
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 09:56
dep. 09:56
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 10:00
dep. 10:00
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 10:03
dep. 10:03
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:04
dep. 10:04
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:05
dep. 10:05
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:08
dep. 10:08
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 10:10
dep. 10:10
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 10:12
dep. 10:12
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:14
dep. 10:14
30.3 km
arr. 10:16
dep. 10:16
31.3 km
arr. 10:18
dep. 10:18
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:21
dep. 10:21
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:22
dep. 10:22
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:23
dep. 10:23
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:25
dep. 10:25
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:26
dep. 10:26
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:27
dep. 10:27
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:29
dep. 10:29
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:32
dep. 10:32
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:35
dep. 10:35
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:38
dep. 10:38
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:39
dep. 10:39
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 10:41
dep. 10:41
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:44
dep. 10:44
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
48.9 km
09:40 10:44 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:40
Sopot, Pijaca
arr. 09:41
dep. 09:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:44
dep. 09:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:49
dep. 09:49
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:52
dep. 09:52
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:34
dep. 10:34
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 10:40
dep. 10:40
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:42
dep. 10:42
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:44
55.9 km
10:15 11:19 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:15
Sopot, Pijaca
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:19
dep. 10:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:09
dep. 11:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 11:15
dep. 11:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:17
dep. 11:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
55.9 km
10:40 12:05 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:40
Sopot, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 10:44
dep. 10:44
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:46
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 10:51
dep. 10:51
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 10:56
dep. 10:56
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 10:59
dep. 10:59
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 11:02
dep. 11:02
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 11:04
dep. 11:04
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:13
dep. 11:13
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:16
dep. 11:16
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:20
dep. 11:20
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:23
dep. 11:23
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:24
dep. 11:24
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:25
dep. 11:25
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:30
dep. 11:30
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:34
dep. 11:34
30.3 km
arr. 11:36
dep. 11:36
31.3 km
arr. 11:38
dep. 11:38
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:41
dep. 11:41
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:42
dep. 11:42
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:43
dep. 11:43
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:45
dep. 11:45
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:46
dep. 11:46
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:47
dep. 11:47
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 11:49
dep. 11:49
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:52
dep. 11:52
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:55
dep. 11:55
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 11:58
dep. 11:58
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 11:59
dep. 11:59
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:01
dep. 12:01
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:04
dep. 12:04
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:05
48.9 km
10:50 11:54 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:50
Sopot, Pijaca
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:44
dep. 11:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 11:50
dep. 11:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:52
dep. 11:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:54
55.9 km
11:15 12:47 (01:32)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:15
Sopot, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 11:36
dep. 11:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:39
dep. 11:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:41
dep. 11:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:45
dep. 11:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:47
dep. 11:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:37
dep. 12:37
54.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:42
dep. 12:42
57.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:43
dep. 12:43
58.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:47
59.7 km
11:45 12:49 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:45
Sopot, Pijaca
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:49
dep. 11:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:57
dep. 11:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:39
dep. 12:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:45
dep. 12:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:47
dep. 12:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:49
55.9 km
12:15 13:19 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:15
Sopot, Pijaca
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:38
dep. 12:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:09
dep. 13:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 13:15
dep. 13:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:17
dep. 13:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:19
55.9 km
12:30 13:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:30
Sopot, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:53
dep. 12:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:24
dep. 13:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 13:30
dep. 13:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:32
dep. 13:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:34
55.9 km
13:10 14:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:10
Sopot, Pijaca
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:14
dep. 13:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:19
dep. 13:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:04
dep. 14:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:10
dep. 14:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:12
dep. 14:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:14
55.9 km
13:15 14:47 (01:32)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:15
Sopot, Pijaca
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:39
dep. 13:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:41
dep. 13:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 13:43
dep. 13:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:45
dep. 13:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:47
dep. 13:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:37
dep. 14:37
54.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:42
dep. 14:42
57.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:43
dep. 14:43
58.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:47
59.7 km
13:20 14:45 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:20
Sopot, Pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 13:31
dep. 13:31
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 13:36
dep. 13:36
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:39
dep. 13:39
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 13:42
dep. 13:42
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 13:44
dep. 13:44
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 13:53
dep. 13:53
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 13:56
dep. 13:56
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 14:00
dep. 14:00
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 14:04
dep. 14:04
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 14:05
dep. 14:05
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 14:08
dep. 14:08
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 14:10
dep. 14:10
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 14:14
dep. 14:14
30.3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
31.3 km
arr. 14:18
dep. 14:18
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 14:21
dep. 14:21
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:23
dep. 14:23
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:25
dep. 14:25
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:26
dep. 14:26
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:27
dep. 14:27
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:29
dep. 14:29
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:32
dep. 14:32
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:35
dep. 14:35
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 14:38
dep. 14:38
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 14:39
dep. 14:39
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:41
dep. 14:41
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:44
dep. 14:44
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
48.9 km
13:45 14:49 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:45
Sopot, Pijaca
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:08
dep. 14:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:39
dep. 14:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:45
dep. 14:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:47
dep. 14:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:49
55.9 km
14:15 15:19 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:15
Sopot, Pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:38
dep. 14:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:09
dep. 15:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 15:15
dep. 15:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:17
dep. 15:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:19
55.9 km
14:40 16:05 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:40
Sopot, Pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:44
dep. 14:44
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:46
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 14:56
dep. 14:56
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 14:59
dep. 14:59
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 15:02
dep. 15:02
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 15:04
dep. 15:04
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 15:16
dep. 15:16
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 15:20
dep. 15:20
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:23
dep. 15:23
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:24
dep. 15:24
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:25
dep. 15:25
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:30
dep. 15:30
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:34
dep. 15:34
30.3 km
arr. 15:36
dep. 15:36
31.3 km
arr. 15:38
dep. 15:38
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:41
dep. 15:41
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:42
dep. 15:42
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:43
dep. 15:43
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:45
dep. 15:45
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:46
dep. 15:46
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 15:49
dep. 15:49
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:52
dep. 15:52
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:55
dep. 15:55
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:58
dep. 15:58
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:59
dep. 15:59
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 16:01
dep. 16:01
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:04
dep. 16:04
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
48.9 km
14:45 15:49 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:45
Sopot, Pijaca
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:08
dep. 15:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:39
dep. 15:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 15:45
dep. 15:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:47
dep. 15:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:49
55.9 km
15:00 16:04 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:00
Sopot, Pijaca
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:23
dep. 15:23
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:54
dep. 15:54
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 16:00
dep. 16:00
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:02
dep. 16:02
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:04
55.9 km
15:15 16:19 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:09
dep. 16:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 16:15
dep. 16:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:17
dep. 16:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:19
55.9 km
16:05 17:09 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:05
Sopot, Pijaca
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:28
dep. 16:28
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:59
dep. 16:59
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:05
dep. 17:05
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:07
dep. 17:07
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:09
55.9 km
16:30 17:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:30
Sopot, Pijaca
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:24
dep. 17:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:30
dep. 17:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:32
dep. 17:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:34
55.9 km
16:40 18:05 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:40
Sopot, Pijaca
arr. 16:42
dep. 16:42
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:44
dep. 16:44
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 16:51
dep. 16:51
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 16:56
dep. 16:56
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:59
dep. 16:59
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 17:02
dep. 17:02
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 17:04
dep. 17:04
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 17:06
dep. 17:06
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:13
dep. 17:13
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:16
dep. 17:16
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:20
dep. 17:20
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:24
dep. 17:24
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:25
dep. 17:25
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:30
dep. 17:30
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:34
dep. 17:34
30.3 km
arr. 17:36
dep. 17:36
31.3 km
arr. 17:38
dep. 17:38
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:41
dep. 17:41
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:42
dep. 17:42
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:43
dep. 17:43
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:45
dep. 17:45
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:46
dep. 17:46
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:47
dep. 17:47
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 17:49
dep. 17:49
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:52
dep. 17:52
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:55
dep. 17:55
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 17:58
dep. 17:58
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:59
dep. 17:59
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:01
dep. 18:01
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:04
dep. 18:04
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:05
48.9 km
16:45 17:49 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:45
Sopot, Pijaca
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:08
dep. 17:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:39
dep. 17:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:45
dep. 17:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:47
dep. 17:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:49
55.9 km
17:30 18:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:24
dep. 18:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:30
dep. 18:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:34
55.9 km
17:50 18:54 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:50
Sopot, Pijaca
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:44
dep. 18:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:50
dep. 18:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:52
dep. 18:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:54
55.9 km
18:10 19:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:10
Sopot, Pijaca
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:33
dep. 18:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 19:10
dep. 19:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:12
dep. 19:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:14
55.9 km
18:10 19:35 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:10
Sopot, Pijaca
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Durinci, Karinac
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Popovic, Drumine
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 18:28
dep. 18:28
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 18:31
dep. 18:31
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:25
dep. 19:25
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 19:30
dep. 19:30
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:32
dep. 19:32
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:35
55.7 km
18:30 19:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:30
Sopot, Pijaca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:34
dep. 18:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:53
dep. 18:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:24
dep. 19:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 19:30
dep. 19:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:32
dep. 19:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:34
55.9 km
19:10 20:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:33
dep. 19:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:04
dep. 20:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 20:10
dep. 20:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:12
dep. 20:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:14
55.9 km
19:20 20:45 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:20
Sopot, Pijaca
arr. 19:22
dep. 19:22
0.9 km
Sopot, Vojska
arr. 19:24
dep. 19:24
1.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:26
4.2 km
Durinci, Durinci
arr. 19:31
dep. 19:31
7.5 km
Durinci, Karinac
arr. 19:36
dep. 19:36
9.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:39
dep. 19:39
10.6 km
Popovic, Drumine
arr. 19:42
dep. 19:42
12.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
13.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:46
dep. 19:46
14.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
15.2 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:56
dep. 19:56
18.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 20:00
dep. 20:00
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
23.8 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 20:04
dep. 20:04
24.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 20:05
dep. 20:05
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 20:08
dep. 20:08
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 20:10
dep. 20:10
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 20:12
dep. 20:12
29.2 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 20:14
dep. 20:14
30.3 km
arr. 20:16
dep. 20:16
31.3 km
arr. 20:18
dep. 20:18
32.2 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 20:21
dep. 20:21
33.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
34.8 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:23
dep. 20:23
35.4 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:25
dep. 20:25
36.4 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:26
dep. 20:26
36.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:27
dep. 20:27
37.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 20:29
dep. 20:29
38.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:32
dep. 20:32
40.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:35
dep. 20:35
42.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:38
dep. 20:38
44.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:39
dep. 20:39
45.2 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 20:41
dep. 20:41
46.4 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:44
dep. 20:44
48.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
48.9 km
19:30 20:34 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:30
Sopot, Pijaca
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:34
dep. 19:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:53
dep. 19:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:24
dep. 20:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 20:30
dep. 20:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:32
dep. 20:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:34
55.9 km
20:10 21:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:04
dep. 21:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 21:10
dep. 21:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:12
dep. 21:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:14
55.9 km
21:10 22:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 21:33
dep. 21:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:04
dep. 22:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 22:10
dep. 22:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 22:12
dep. 22:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:14
55.9 km
22:10 23:14 (01:04)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:10
Sopot, Pijaca
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 22:14
dep. 22:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:22
dep. 22:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 23:04
dep. 23:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 23:10
dep. 23:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 23:12
dep. 23:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:14
55.9 km

Naselja Sopot i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.