Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sopot - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 24.02.2019.
04:30 05:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Pijaca
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 04:42
dep. 04:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 04:53
dep. 04:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:24
dep. 05:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 05:30
dep. 05:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:32
dep. 05:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:34
55.9 km
05:15 06:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:15
Sopot, Pijaca
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:19
dep. 05:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 05:34
dep. 05:34
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:37
dep. 05:37
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:38
dep. 05:38
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:39
dep. 05:39
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:46
dep. 05:46
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:48
dep. 05:48
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:50
dep. 05:50
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:52
dep. 05:52
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:55
dep. 05:55
23.6 km
arr. 05:57
dep. 05:57
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:00
dep. 06:00
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:07
dep. 06:07
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:10
dep. 06:10
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:16
dep. 06:16
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:19
dep. 06:19
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:20
dep. 06:20
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:24
dep. 06:24
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:29
dep. 06:29
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:33
dep. 06:33
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:35
48.9 km
05:30 06:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:53
dep. 05:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:24
dep. 06:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:30
dep. 06:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:34
55.9 km
05:30 06:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:51
dep. 05:51
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 05:54
dep. 05:54
13.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:45
dep. 06:45
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:50
dep. 06:50
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:52
dep. 06:52
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
55.7 km
07:20 08:24 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:14
dep. 08:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 08:20
dep. 08:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:22
dep. 08:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:24
55.9 km
08:20 09:24 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:20
Sopot, Pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:43
dep. 08:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:14
dep. 09:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 09:20
dep. 09:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:22
dep. 09:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:24
55.9 km
09:05 10:09 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:05
Sopot, Pijaca
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 09:28
dep. 09:28
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:59
dep. 09:59
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 10:05
dep. 10:05
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:07
dep. 10:07
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:09
55.9 km
09:20 10:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:20
Sopot, Pijaca
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 09:33
dep. 09:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 09:36
dep. 09:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 09:38
dep. 09:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 09:42
dep. 09:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 09:43
dep. 09:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 09:44
dep. 09:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 09:49
dep. 09:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 09:51
dep. 09:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 09:53
dep. 09:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 09:55
dep. 09:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:00
dep. 10:00
23.6 km
arr. 10:02
dep. 10:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:05
dep. 10:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:09
dep. 10:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:12
dep. 10:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:15
dep. 10:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:19
dep. 10:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:21
dep. 10:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:24
dep. 10:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:25
dep. 10:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:29
dep. 10:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:34
dep. 10:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:38
dep. 10:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
48.9 km
12:15 13:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:15
Sopot, Pijaca
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:38
dep. 12:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:09
dep. 13:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 13:15
dep. 13:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:17
dep. 13:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:19
55.9 km
13:15 14:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:15
Sopot, Pijaca
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:39
dep. 13:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:41
dep. 13:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 13:43
dep. 13:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:45
dep. 13:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:47
dep. 13:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:37
dep. 14:37
54.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:42
dep. 14:42
57.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:43
dep. 14:43
58.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:47
59.7 km
13:20 14:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:20
Sopot, Pijaca
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:24
dep. 13:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 13:38
dep. 13:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 13:43
dep. 13:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 13:44
dep. 13:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 13:49
dep. 13:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 13:51
dep. 13:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 13:55
dep. 13:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 14:00
dep. 14:00
23.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 14:05
dep. 14:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 14:09
dep. 14:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:12
dep. 14:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:15
dep. 14:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:17
dep. 14:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:19
dep. 14:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:21
dep. 14:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:24
dep. 14:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:25
dep. 14:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 14:29
dep. 14:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 14:34
dep. 14:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:38
dep. 14:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
48.9 km
14:15 15:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:15
Sopot, Pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:38
dep. 14:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:09
dep. 15:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 15:15
dep. 15:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:17
dep. 15:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:19
55.9 km
15:15 16:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:09
dep. 16:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 16:15
dep. 16:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:17
dep. 16:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:19
55.9 km
16:45 17:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:45
Sopot, Pijaca
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:08
dep. 17:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:39
dep. 17:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:45
dep. 17:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:47
dep. 17:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:49
55.9 km
17:30 18:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:24
dep. 18:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:30
dep. 18:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:34
55.9 km
19:10 20:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:33
dep. 19:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:04
dep. 20:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 20:10
dep. 20:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:12
dep. 20:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:14
55.9 km
19:20 20:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:20
Sopot, Pijaca
arr. 19:21
dep. 19:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:24
dep. 19:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:33
dep. 19:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 19:36
dep. 19:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:38
dep. 19:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:39
dep. 19:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:42
dep. 19:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:43
dep. 19:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 19:44
dep. 19:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 19:47
dep. 19:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:49
dep. 19:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:51
dep. 19:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:53
dep. 19:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 19:55
dep. 19:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 20:00
dep. 20:00
23.6 km
arr. 20:02
dep. 20:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 20:05
dep. 20:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:12
dep. 20:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:15
dep. 20:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:17
dep. 20:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:19
dep. 20:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 20:21
dep. 20:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:24
dep. 20:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:25
dep. 20:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:29
dep. 20:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:34
dep. 20:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:38
dep. 20:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:40
48.9 km
20:10 21:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:04
dep. 21:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 21:10
dep. 21:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:12
dep. 21:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:14
55.9 km
22:10 23:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:10
Sopot, Pijaca
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 22:14
dep. 22:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:22
dep. 22:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 23:04
dep. 23:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 23:10
dep. 23:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 23:12
dep. 23:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:14
55.9 km

Naselja Sopot i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.