Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sopot - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:30 05:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Pijaca
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 04:42
dep. 04:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 04:53
dep. 04:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:24
dep. 05:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 05:30
dep. 05:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:32
dep. 05:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:34
55.9 km
04:55 05:59 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:55
Sopot, Pijaca
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:49
dep. 05:49
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 05:55
dep. 05:55
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:57
dep. 05:57
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:59
55.9 km
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:00
Sopot, Pijaca
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:04
dep. 05:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:18
dep. 05:18
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:21
dep. 05:21
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 05:24
dep. 05:24
13.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
17.6 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:15
dep. 06:15
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:20
dep. 06:20
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:22
dep. 06:22
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
55.7 km
05:15 06:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:15
Sopot, Pijaca
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:19
dep. 05:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 05:34
dep. 05:34
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:37
dep. 05:37
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:38
dep. 05:38
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:39
dep. 05:39
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:46
dep. 05:46
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:48
dep. 05:48
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:50
dep. 05:50
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:52
dep. 05:52
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:55
dep. 05:55
23.6 km
arr. 05:57
dep. 05:57
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:00
dep. 06:00
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:07
dep. 06:07
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:10
dep. 06:10
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:16
dep. 06:16
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:19
dep. 06:19
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:20
dep. 06:20
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:24
dep. 06:24
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:29
dep. 06:29
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:33
dep. 06:33
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:35
48.9 km
05:30 06:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:53
dep. 05:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:24
dep. 06:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:30
dep. 06:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:34
55.9 km
05:30 06:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:51
dep. 05:51
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 05:54
dep. 05:54
13.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:45
dep. 06:45
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:50
dep. 06:50
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:52
dep. 06:52
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
55.7 km
05:50 06:54 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:50
Sopot, Pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:44
dep. 06:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 06:50
dep. 06:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:52
dep. 06:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:54
55.9 km
06:15 07:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:15
Sopot, Pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:09
dep. 07:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:15
dep. 07:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:17
dep. 07:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:19
55.9 km
06:20 07:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:20
Sopot, Pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:24
dep. 06:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:38
dep. 06:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 06:43
dep. 06:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 06:44
dep. 06:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 06:47
dep. 06:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 06:49
dep. 06:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 06:51
dep. 06:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 06:55
dep. 06:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:00
dep. 07:00
23.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:05
dep. 07:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:12
dep. 07:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:15
dep. 07:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:17
dep. 07:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:19
dep. 07:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 07:21
dep. 07:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 07:24
dep. 07:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 07:25
dep. 07:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 07:29
dep. 07:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:34
dep. 07:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:38
dep. 07:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
48.9 km
06:30 07:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:30
Sopot, Pijaca
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:53
dep. 06:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:24
dep. 07:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:30
dep. 07:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:32
dep. 07:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:34
55.9 km
06:50 07:54 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:50
Sopot, Pijaca
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:44
dep. 07:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 07:50
dep. 07:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:52
dep. 07:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:54
55.9 km
07:20 08:24 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:14
dep. 08:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 08:20
dep. 08:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:22
dep. 08:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:24
55.9 km
07:45 08:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:45
Sopot, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:39
dep. 08:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 08:45
dep. 08:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:47
dep. 08:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:49
55.9 km
08:20 09:24 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:20
Sopot, Pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:43
dep. 08:43
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:14
dep. 09:14
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 09:20
dep. 09:20
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:22
dep. 09:22
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:24
55.9 km
09:05 10:09 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:05
Sopot, Pijaca
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 09:28
dep. 09:28
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:59
dep. 09:59
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 10:05
dep. 10:05
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:07
dep. 10:07
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:09
55.9 km
09:20 10:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:20
Sopot, Pijaca
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 09:33
dep. 09:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 09:36
dep. 09:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 09:38
dep. 09:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 09:42
dep. 09:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 09:43
dep. 09:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 09:44
dep. 09:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 09:49
dep. 09:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 09:51
dep. 09:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 09:53
dep. 09:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 09:55
dep. 09:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:00
dep. 10:00
23.6 km
arr. 10:02
dep. 10:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:05
dep. 10:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:09
dep. 10:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:12
dep. 10:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:15
dep. 10:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:19
dep. 10:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:21
dep. 10:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:24
dep. 10:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:25
dep. 10:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:29
dep. 10:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:34
dep. 10:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:38
dep. 10:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
48.9 km
10:15 11:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:15
Sopot, Pijaca
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:19
dep. 10:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:09
dep. 11:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 11:15
dep. 11:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:17
dep. 11:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
55.9 km
10:40 12:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:40
Sopot, Pijaca
arr. 10:41
dep. 10:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:44
dep. 10:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:46
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 10:47
dep. 10:47
4 km
Durinci, Karinac
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Popovic, Drumine
arr. 10:56
dep. 10:56
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 10:58
dep. 10:58
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 10:59
dep. 10:59
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:02
dep. 11:02
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:03
dep. 11:03
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:04
dep. 11:04
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:07
dep. 11:07
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:09
dep. 11:09
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:11
dep. 11:11
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:13
dep. 11:13
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:15
dep. 11:15
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:17
dep. 11:17
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
arr. 11:22
dep. 11:22
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:25
dep. 11:25
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:32
dep. 11:32
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:35
dep. 11:35
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:37
dep. 11:37
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:39
dep. 11:39
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 11:41
dep. 11:41
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:44
dep. 11:44
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:45
dep. 11:45
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 11:49
dep. 11:49
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 11:54
dep. 11:54
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:58
dep. 11:58
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
48.9 km
10:50 11:54 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:50
Sopot, Pijaca
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:44
dep. 11:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 11:50
dep. 11:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:52
dep. 11:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:54
55.9 km
11:15 12:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:15
Sopot, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 11:36
dep. 11:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:39
dep. 11:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:41
dep. 11:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:45
dep. 11:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:47
dep. 11:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:37
dep. 12:37
54.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:42
dep. 12:42
57.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:43
dep. 12:43
58.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:47
59.7 km
11:45 12:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:45
Sopot, Pijaca
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:49
dep. 11:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:57
dep. 11:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:39
dep. 12:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:45
dep. 12:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:47
dep. 12:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:49
55.9 km
12:15 13:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:15
Sopot, Pijaca
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:38
dep. 12:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:09
dep. 13:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 13:15
dep. 13:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:17
dep. 13:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:19
55.9 km
13:10 14:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:10
Sopot, Pijaca
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:14
dep. 13:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:19
dep. 13:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:04
dep. 14:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:10
dep. 14:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:12
dep. 14:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:14
55.9 km
13:15 14:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:15
Sopot, Pijaca
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:39
dep. 13:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:41
dep. 13:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 13:43
dep. 13:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:45
dep. 13:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:47
dep. 13:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:37
dep. 14:37
54.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:42
dep. 14:42
57.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:43
dep. 14:43
58.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:47
59.7 km
13:20 14:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:20
Sopot, Pijaca
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:24
dep. 13:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 13:38
dep. 13:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 13:43
dep. 13:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 13:44
dep. 13:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 13:49
dep. 13:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 13:51
dep. 13:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 13:55
dep. 13:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 14:00
dep. 14:00
23.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 14:05
dep. 14:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 14:09
dep. 14:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:12
dep. 14:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:15
dep. 14:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:17
dep. 14:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:19
dep. 14:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:21
dep. 14:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:24
dep. 14:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:25
dep. 14:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 14:29
dep. 14:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 14:34
dep. 14:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:38
dep. 14:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
48.9 km
13:45 14:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:45
Sopot, Pijaca
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:08
dep. 14:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:39
dep. 14:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:45
dep. 14:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:47
dep. 14:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:49
55.9 km
14:15 15:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:15
Sopot, Pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:38
dep. 14:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:09
dep. 15:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 15:15
dep. 15:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:17
dep. 15:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:19
55.9 km
14:40 16:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:40
Sopot, Pijaca
arr. 14:41
dep. 14:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:44
dep. 14:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Durinci, Karinac
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Popovic, Drumine
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 14:58
dep. 14:58
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 14:59
dep. 14:59
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 15:03
dep. 15:03
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 15:04
dep. 15:04
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:07
dep. 15:07
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:09
dep. 15:09
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:11
dep. 15:11
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:13
dep. 15:13
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:15
dep. 15:15
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:20
dep. 15:20
23.6 km
arr. 15:22
dep. 15:22
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:25
dep. 15:25
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:29
dep. 15:29
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:32
dep. 15:32
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:35
dep. 15:35
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:37
dep. 15:37
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 15:41
dep. 15:41
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:44
dep. 15:44
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:45
dep. 15:45
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:49
dep. 15:49
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:54
dep. 15:54
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
48.9 km
14:45 15:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:45
Sopot, Pijaca
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:08
dep. 15:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:39
dep. 15:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 15:45
dep. 15:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:47
dep. 15:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:49
55.9 km
15:15 16:19 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:09
dep. 16:09
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 16:15
dep. 16:15
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:17
dep. 16:17
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:19
55.9 km
16:05 17:09 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:05
Sopot, Pijaca
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:28
dep. 16:28
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:59
dep. 16:59
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:05
dep. 17:05
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:07
dep. 17:07
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:09
55.9 km
16:40 18:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:40
Sopot, Pijaca
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:44
dep. 16:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
Durinci, Karinac
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Popovic, Drumine
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:58
dep. 16:58
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:59
dep. 16:59
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:02
dep. 17:02
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:03
dep. 17:03
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:04
dep. 17:04
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:07
dep. 17:07
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:09
dep. 17:09
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:11
dep. 17:11
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:15
dep. 17:15
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:20
dep. 17:20
23.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:25
dep. 17:25
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:29
dep. 17:29
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:32
dep. 17:32
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:35
dep. 17:35
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:37
dep. 17:37
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:39
dep. 17:39
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 17:41
dep. 17:41
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:44
dep. 17:44
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:45
dep. 17:45
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 17:49
dep. 17:49
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:54
dep. 17:54
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:58
dep. 17:58
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
48.9 km
16:45 17:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:45
Sopot, Pijaca
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:08
dep. 17:08
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:39
dep. 17:39
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 17:45
dep. 17:45
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:47
dep. 17:47
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:49
55.9 km
17:30 18:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:24
dep. 18:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:30
dep. 18:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:34
55.9 km
17:50 18:54 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:50
Sopot, Pijaca
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:44
dep. 18:44
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 18:50
dep. 18:50
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:52
dep. 18:52
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:54
55.9 km
18:10 19:35 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:10
Sopot, Pijaca
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Durinci, Karinac
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 18:28
dep. 18:28
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 18:31
dep. 18:31
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 18:34
dep. 18:34
13.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
18.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:25
dep. 19:25
50.7 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 19:30
dep. 19:30
53.8 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:32
dep. 19:32
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:35
55.7 km
18:30 19:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:30
Sopot, Pijaca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:34
dep. 18:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:53
dep. 18:53
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:24
dep. 19:24
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 19:30
dep. 19:30
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:32
dep. 19:32
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:34
55.9 km
19:10 20:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:33
dep. 19:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:04
dep. 20:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 20:10
dep. 20:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:12
dep. 20:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:14
55.9 km
19:20 20:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:20
Sopot, Pijaca
arr. 19:21
dep. 19:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:24
dep. 19:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:26
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Durinci, Karinac
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:33
dep. 19:33
8 km
Popovic, Drumine
arr. 19:36
dep. 19:36
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:38
dep. 19:38
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:39
dep. 19:39
11.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:42
dep. 19:42
13.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:43
dep. 19:43
14.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 19:44
dep. 19:44
15.1 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 19:47
dep. 19:47
16.7 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:49
dep. 19:49
17.6 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:51
dep. 19:51
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:53
dep. 19:53
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 19:55
dep. 19:55
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
21.7 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 20:00
dep. 20:00
23.6 km
arr. 20:02
dep. 20:02
25.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 20:05
dep. 20:05
27.2 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:12
dep. 20:12
31.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:15
dep. 20:15
33.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:17
dep. 20:17
34.7 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:19
dep. 20:19
35.7 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 20:21
dep. 20:21
36.7 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:24
dep. 20:24
38.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:25
dep. 20:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:29
dep. 20:29
41.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:34
dep. 20:34
44.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:38
dep. 20:38
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:40
48.9 km
20:10 21:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:04
dep. 21:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 21:10
dep. 21:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:12
dep. 21:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:14
55.9 km
21:10 22:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 21:33
dep. 21:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:04
dep. 22:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 22:10
dep. 22:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 22:12
dep. 22:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:14
55.9 km
22:10 23:14 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:10
Sopot, Pijaca
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 22:14
dep. 22:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:22
dep. 22:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
17.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 23:04
dep. 23:04
50.9 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 23:10
dep. 23:10
54.5 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 23:12
dep. 23:12
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:14
55.9 km

Naselja Sopot i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.