Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sombor (Zombor) - Vrnjacka Banja timetable

monday, 19.11.2018.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Sivac, AS
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Crvenka, AS
arr. 08:40
dep. 08:40
33 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
76 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:12 16:15 (08:03)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
164.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
178.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
184.3 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
267.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
308.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
333.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
356.3 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
361.3 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
363.3 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
372.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
373.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
377.3 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
382.3 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Sivac, AS
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Crvenka, AS
arr. 08:40
dep. 08:40
33 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
76 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:12 16:15 (08:03)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
164.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
178.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
184.3 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
267.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
308.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
333.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
356.3 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
361.3 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
363.3 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
372.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
373.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
377.3 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
382.3 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Sivac, AS
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Crvenka, AS
arr. 08:40
dep. 08:40
33 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
76 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:12 16:15 (08:03)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
164.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
178.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
184.3 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
267.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
308.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
333.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
356.3 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
361.3 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
363.3 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
372.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
373.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
377.3 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
382.3 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Sivac, AS
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Crvenka, AS
arr. 08:40
dep. 08:40
33 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
76 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:12 16:15 (08:03)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
164.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
178.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
184.3 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
267.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
308.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
333.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
356.3 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
361.3 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
363.3 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
372.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
373.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
377.3 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
382.3 km

Naselja Sombor (Zombor) i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~391 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 20min., a najduže 08h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor (Zombor) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.