Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sombor (Zombor) - Batajnica (Beograd) timetable

monday, 19.11.2018.
06:10 09:40 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 06:10
Lugovo, II
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Srpski Miletic, III - Stojana Ljubića 60
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
181 km
08:12 11:40 (03:28)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
164.3 km
09:45 12:52 (03:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 09:45
Kljajicevo, I
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Sivac, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
25 km
Crvenka, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
33 km
Kula, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
65 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
76 km
arr. 11:45
dep. 11:45
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
117 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
120 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
124 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
157 km
14:15 18:15 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 14:15
Lugovo
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Stapar kod Sombora
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Doroslovo
arr. 14:40
dep. 14:40
22 km
Srpski Miletic
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:10
36 km
Deronje
arr. 15:18
dep. 15:18
44 km
Bac, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Tovarisevo
arr. 15:35
dep. 15:35
63 km
Obrovac
arr. 15:45
dep. 15:45
68 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
77 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
89 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
93 km
Begec
arr. 16:28
dep. 16:28
102 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
107 km
arr. 16:50
dep. 17:00
119 km
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
148 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
158 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
165 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
171 km
17:00 20:17 (03:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 17:00
Kljajicevo, I
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Sivac, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Crvenka, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
65 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
76 km
arr. 19:00
dep. 19:10
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
117 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
120 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
124 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
157 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
06:10 09:40 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 06:10
Lugovo, II
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Srpski Miletic, III - Stojana Ljubića 60
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
181 km
08:12 11:40 (03:28)
Aerodrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Aerodrom
dep. 08:12
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.4 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 08:19
dep. 08:19
5.2 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
7.3 km
Kljajicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20.3 km
Sivac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
32.3 km
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
40.3 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
48.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
59.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
72.3 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
83.3 km
arr. 10:30
dep. 10:35
104.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-10.9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-10.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
127.3 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
131.3 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
141.3 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
151.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-10.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
164.3 km
09:45 12:52 (03:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 09:45
Kljajicevo, I
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Sivac, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
25 km
Crvenka, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
33 km
Kula, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
65 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
76 km
arr. 11:45
dep. 11:45
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
117 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
120 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
124 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
157 km
14:15 18:15 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 14:15
Lugovo
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Stapar kod Sombora
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Doroslovo
arr. 14:40
dep. 14:40
22 km
Srpski Miletic
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:10
36 km
Deronje
arr. 15:18
dep. 15:18
44 km
Bac, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Tovarisevo
arr. 15:35
dep. 15:35
63 km
Obrovac
arr. 15:45
dep. 15:45
68 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
77 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
89 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
93 km
Begec
arr. 16:28
dep. 16:28
102 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
107 km
arr. 16:50
dep. 17:00
119 km
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
148 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
158 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
165 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
171 km
17:00 20:17 (03:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor (Zombor), Bus station
dep. 17:00
Kljajicevo, I
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Sivac, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Crvenka, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
65 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
76 km
arr. 19:00
dep. 19:10
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
117 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
120 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
124 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
157 km

Naselja Sombor (Zombor) i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~167 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 07min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor (Zombor) je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.