Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sombor - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 22.05.2019.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:17 16:15 (07:58)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:17
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
arr. 08:19
dep. 08:19
0 km
Sombor, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
0 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:17 16:15 (07:58)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:17
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
arr. 08:19
dep. 08:19
0 km
Sombor, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
0 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:17 16:15 (07:58)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:17
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
arr. 08:19
dep. 08:19
0 km
Sombor, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
0 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
08:00 15:20 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
177 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
317 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
371 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
398 km
08:17 16:15 (07:58)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:17
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
arr. 08:19
dep. 08:19
0 km
Sombor, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
0 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km

Naselja Sombor i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~396 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 20min., a najduže 07h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.