Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sokobanja - Zitkovac kod Aleksinca timetable

sunday, 23.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Sokobanja - Zitkovac kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 06:52 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 06:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
arr. 06:28
dep. 06:28
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:43
dep. 06:43
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:44
dep. 06:44
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:52
35 km
08:53 09:45 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 08:53
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 09:05
dep. 09:05
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 09:07
dep. 09:07
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:20
dep. 09:20
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:37
dep. 09:37
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 09:45
35 km
13:30 14:22 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:30
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
arr. 13:58
dep. 13:58
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:09
dep. 14:09
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:13
dep. 14:13
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:14
dep. 14:14
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:22
35 km
19:25 20:17 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 19:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 19:32
dep. 19:32
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 19:33
dep. 19:33
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:03
dep. 20:03
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:04
dep. 20:04
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:05
dep. 20:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:08
dep. 20:08
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:10
dep. 20:10
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:17
35 km
Sokobanja - Zitkovac kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:00 06:52 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 06:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
arr. 06:28
dep. 06:28
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:43
dep. 06:43
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:44
dep. 06:44
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:52
35 km
08:53 09:45 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 08:53
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 09:05
dep. 09:05
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 09:07
dep. 09:07
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:20
dep. 09:20
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:37
dep. 09:37
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 09:45
35 km
13:30 14:22 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:30
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
arr. 13:58
dep. 13:58
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:09
dep. 14:09
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:13
dep. 14:13
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:14
dep. 14:14
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:22
35 km
19:25 20:17 (00:52)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 19:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 19:32
dep. 19:32
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 19:33
dep. 19:33
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:03
dep. 20:03
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:04
dep. 20:04
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:05
dep. 20:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:08
dep. 20:08
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:10
dep. 20:10
30 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:17
35 km

Naselja Sokobanja i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.