Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sokobanja - Novi Sad timetable

friday, 19.07.2019.
09:00 16:17 (07:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
156.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
dep. 14:30
261.7 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
265.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
279.7 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
286.7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
294.7 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
304.7 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
305.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
314.7 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
322.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
328.7 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
335.7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
341.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
342.7 km
09:10 15:10 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:27
53 km
Paracin, Bus station
arr. 10:57
dep. 10:59
83 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
91 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
101 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
dep. 13:45
235 km
arr. 15:10
313 km
15:30 20:06 (04:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:30
arr. 20:06
329.3 km
Sokobanja - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
09:00 16:17 (07:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
156.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
dep. 14:30
261.7 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
265.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
279.7 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
286.7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
294.7 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
304.7 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
305.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
314.7 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
322.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
328.7 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
335.7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
341.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
342.7 km
09:10 15:10 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:27
53 km
Paracin, Bus station
arr. 10:57
dep. 10:59
83 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
91 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
101 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
dep. 13:45
235 km
arr. 15:10
313 km
15:30 20:06 (04:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:30
arr. 20:06
329.3 km
Sokobanja - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
09:00 16:17 (07:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
156.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
dep. 14:30
261.7 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
265.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
279.7 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
286.7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
294.7 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
304.7 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
305.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
314.7 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
322.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
328.7 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
335.7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
341.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
342.7 km
09:10 15:10 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:27
53 km
Paracin, Bus station
arr. 10:57
dep. 10:59
83 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
91 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
101 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
dep. 13:45
235 km
arr. 15:10
313 km
15:30 20:06 (04:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:30
arr. 20:06
329.3 km

Naselja Sokobanja i Novi Sad su međusobno udaljena ~329 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 36min., a najduže 07h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.