Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevska Palanka - Smederevo timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:30 06:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Azanja
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Selevac, Ulići
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 06:01
dep. 06:01
17 km
Selevac
arr. 06:04
dep. 06:04
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 06:09
dep. 06:09
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 06:11
dep. 06:11
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
25 km
Suvodol, Farma
arr. 06:16
dep. 06:16
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Kolari, Podrum
arr. 06:22
dep. 06:22
29.5 km
Kolari
arr. 06:23
dep. 06:23
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 06:26
dep. 06:26
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 06:28
dep. 06:28
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 06:29
dep. 06:29
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 06:32
dep. 06:32
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 06:33
dep. 06:33
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 06:36
dep. 06:36
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 06:42
dep. 06:42
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
40 km
07:25 08:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:25
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Azanja, Stublina
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Azanja
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Selevac, Ulići
arr. 07:44
dep. 07:44
12 km
Selevac, Šupa
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Selevac
arr. 07:53
dep. 07:53
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:57
dep. 07:57
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:59
dep. 07:59
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
25 km
Suvodol, Farma
arr. 08:02
dep. 08:02
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 08:07
dep. 08:07
29 km
Kolari, Podrum
arr. 08:08
dep. 08:08
29.5 km
Kolari
arr. 08:09
dep. 08:09
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 08:12
dep. 08:12
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 08:14
dep. 08:14
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 08:15
dep. 08:15
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 08:16
dep. 08:16
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 08:17
dep. 08:17
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 08:18
dep. 08:18
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 08:21
dep. 08:21
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 08:23
dep. 08:23
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:25
40 km
09:30 10:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Azanja
arr. 09:48
dep. 09:48
10 km
Selevac, Ulići
arr. 09:54
dep. 09:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 10:01
dep. 10:01
17 km
Selevac
arr. 10:04
dep. 10:04
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 10:07
dep. 10:07
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 10:09
dep. 10:09
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 10:11
dep. 10:11
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
25 km
Suvodol, Farma
arr. 10:16
dep. 10:16
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 10:21
dep. 10:21
29 km
Kolari, Podrum
arr. 10:22
dep. 10:22
29.5 km
Kolari
arr. 10:23
dep. 10:23
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 10:26
dep. 10:26
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 10:28
dep. 10:28
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 10:29
dep. 10:29
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 10:31
dep. 10:31
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 10:32
dep. 10:32
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 10:33
dep. 10:33
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 10:36
dep. 10:36
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 10:42
dep. 10:42
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:45
40 km
11:00 12:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Stari SUP
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Smederevska Palanka, Sajonara
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Grcac, Talijani
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Grcac, Radanovici
arr. 11:14
dep. 11:14
7.5 km
Grcac
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Grcac, Najdan
arr. 11:17
dep. 11:17
8.5 km
Grcac, Jancici
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Grcac, Strazevica
arr. 11:19
dep. 11:19
9.5 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Dobri Do kod Smedereva, Zadruga
arr. 11:27
dep. 11:27
14 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Dobri Do kod Smedereva, Gitarića Put
arr. 11:33
dep. 11:33
17 km
Dobri Do kod Smedereva, Dve Žene
arr. 11:35
dep. 11:35
18 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
19.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Škola
arr. 11:40
dep. 11:40
20.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 11:41
dep. 11:41
21 km
Udovice, Jugovo
arr. 11:42
dep. 11:42
21.5 km
Udovice, Godomin
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 11:47
dep. 11:47
25 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 11:49
dep. 11:49
27 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:51
dep. 11:51
28 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:52
dep. 11:52
29.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:53
dep. 11:53
30 km
Radinac
arr. 11:57
dep. 11:57
31 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:01
dep. 12:01
31.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:03
dep. 12:03
32.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:05
dep. 12:05
34 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:07
dep. 12:07
35 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:09
dep. 12:09
36 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:11
dep. 12:11
36.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:13
dep. 12:13
37 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:15
38 km
12:00 13:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:00
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Azanja, Stublina
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Azanja
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Selevac, Ulići
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Selevac, Šupa
arr. 12:31
dep. 12:31
17 km
Selevac
arr. 12:34
dep. 12:34
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 12:37
dep. 12:37
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 12:41
dep. 12:41
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
25 km
Suvodol, Farma
arr. 12:46
dep. 12:46
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 12:51
dep. 12:51
29 km
Kolari, Podrum
arr. 12:52
dep. 12:52
29.5 km
Kolari
arr. 12:53
dep. 12:53
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 12:56
dep. 12:56
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 12:58
dep. 12:58
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 12:59
dep. 12:59
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 13:01
dep. 13:01
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 13:02
dep. 13:02
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 13:03
dep. 13:03
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 13:06
dep. 13:06
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 13:12
dep. 13:12
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
40 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 14:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Azanja
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Selevac, Ulići
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 15:01
dep. 15:01
17 km
Selevac
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:09
dep. 15:09
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Suvodol, Farma
arr. 15:16
dep. 15:16
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
29 km
Kolari, Podrum
arr. 15:22
dep. 15:22
29.5 km
Kolari
arr. 15:23
dep. 15:23
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 15:26
dep. 15:26
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 15:29
dep. 15:29
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:31
dep. 15:31
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 15:36
dep. 15:36
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 15:42
dep. 15:42
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:45
40 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 18:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Azanja
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Selevac, Ulići
arr. 18:54
dep. 18:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 19:01
dep. 19:01
17 km
Selevac
arr. 19:04
dep. 19:04
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 19:09
dep. 19:09
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 19:11
dep. 19:11
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
25 km
Suvodol, Farma
arr. 19:16
dep. 19:16
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 19:21
dep. 19:21
29 km
Kolari, Podrum
arr. 19:22
dep. 19:22
29.5 km
Kolari
arr. 19:23
dep. 19:23
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 19:26
dep. 19:26
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 19:28
dep. 19:28
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 19:29
dep. 19:29
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 19:31
dep. 19:31
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 19:32
dep. 19:32
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 19:33
dep. 19:33
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 19:36
dep. 19:36
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 19:42
dep. 19:42
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:45
40 km
20:30 21:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 20:41
dep. 20:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:43
dep. 20:43
8 km
Azanja
arr. 20:48
dep. 20:48
10 km
Selevac, Ulići
arr. 20:54
dep. 20:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 21:01
dep. 21:01
17 km
Selevac
arr. 21:04
dep. 21:04
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 21:07
dep. 21:07
20 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 21:09
dep. 21:09
22 km
Lunjevac, Konjska
arr. 21:11
dep. 21:11
23 km
Lunjevac, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
25 km
Suvodol, Farma
arr. 21:16
dep. 21:16
25.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
26 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 21:21
dep. 21:21
29 km
Kolari, Podrum
arr. 21:22
dep. 21:22
29.5 km
Kolari
arr. 21:23
dep. 21:23
30 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 21:26
dep. 21:26
32 km
Smederevo, Landolski put
arr. 21:28
dep. 21:28
33 km
Smederevo, Šumice
arr. 21:29
dep. 21:29
33.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 21:31
dep. 21:31
34 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 21:32
dep. 21:32
34.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 21:33
dep. 21:33
35 km
Smederevo, Anđinac
arr. 21:36
dep. 21:36
37 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 21:42
dep. 21:42
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:45
40 km

Naselja Smederevska Palanka i Smederevo su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.