Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Pozarevac timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Saraorci
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Lugavcina
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Osipaonica, centar
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 06:47
dep. 06:47
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
49 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:48
dep. 11:48
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Saraorci
arr. 11:55
dep. 11:55
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:56
dep. 11:56
29 km
Lugavcina
arr. 12:00
dep. 12:00
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
35 km
Osipaonica, centar
arr. 12:08
dep. 12:08
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 12:10
dep. 12:10
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:17
dep. 12:17
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
49 km
Smederevska Palanka - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Saraorci
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Lugavcina
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Osipaonica, centar
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 06:47
dep. 06:47
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
49 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:48
dep. 11:48
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Saraorci
arr. 11:55
dep. 11:55
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:56
dep. 11:56
29 km
Lugavcina
arr. 12:00
dep. 12:00
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
35 km
Osipaonica, centar
arr. 12:08
dep. 12:08
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 12:10
dep. 12:10
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:17
dep. 12:17
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
49 km
Smederevska Palanka - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Saraorci
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Lugavcina
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Osipaonica, centar
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 06:47
dep. 06:47
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
49 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:48
dep. 11:48
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Saraorci
arr. 11:55
dep. 11:55
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:56
dep. 11:56
29 km
Lugavcina
arr. 12:00
dep. 12:00
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
35 km
Osipaonica, centar
arr. 12:08
dep. 12:08
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 12:10
dep. 12:10
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:17
dep. 12:17
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
49 km
Smederevska Palanka - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Saraorci
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Lugavcina
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Osipaonica, centar
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 06:47
dep. 06:47
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
49 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:48
dep. 11:48
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Saraorci
arr. 11:55
dep. 11:55
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:56
dep. 11:56
29 km
Lugavcina
arr. 12:00
dep. 12:00
33 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
35 km
Osipaonica, centar
arr. 12:08
dep. 12:08
37 km
Osipaonica, Vaga
arr. 12:10
dep. 12:10
38 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:17
dep. 12:17
44 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
49 km

Naselja Smederevska Palanka i Pozarevac su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 11:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.