Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevska Palanka - Nis timetable

friday, 17.08.2018.
05:40 09:30 (03:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:40
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
24 km
arr. 06:09
dep. 06:10
31 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
33 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
34 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
63 km
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
77 km
Paracin, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
85 km
arr. 07:33
dep. 07:33
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
103 km
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
123 km
arr. 08:15
dep. 08:15
125 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
155 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
159 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
162 km
arr. 09:04
dep. 09:04
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
172 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
174 km
arr. 09:21
dep. 09:22
180 km
arr. 09:30
183 km
08:08 11:26 (03:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 08:08
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
24 km
arr. 08:34
dep. 08:35
31 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
77 km
Paracin, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
103 km
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
151 km
arr. 11:26
183 km
09:13 13:10 (03:57)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:13
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
24 km
arr. 09:42
dep. 09:43
31 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
34 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
63 km
arr. 10:44
dep. 10:44
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
77 km
Paracin, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
85 km
arr. 11:13
dep. 11:13
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
103 km
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
105 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
123 km
arr. 11:55
dep. 11:56
125 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
155 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
159 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
162 km
arr. 12:44
dep. 12:44
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
172 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
174 km
arr. 13:01
dep. 13:02
180 km
arr. 13:10
183 km
10:26 13:41 (03:15)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 10:26
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
13 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
77 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
103 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
108 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
151 km
arr. 13:41
183 km
14:26 18:35 (04:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:26
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
24 km
arr. 14:55
dep. 14:56
31 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
34 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
63 km
arr. 15:57
dep. 15:57
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
77 km
Paracin, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
85 km
arr. 16:26
dep. 16:26
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
103 km
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
105 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
123 km
arr. 17:19
dep. 17:20
125 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
155 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
159 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
162 km
arr. 18:08
dep. 18:08
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
172 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
174 km
arr. 18:25
dep. 18:27
180 km
arr. 18:35
183 km
17:01 21:00 (03:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:01
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
24 km
arr. 17:37
dep. 17:37
31 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
34 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
63 km
arr. 18:34
dep. 18:34
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
77 km
Paracin, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
85 km
arr. 19:03
dep. 19:03
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
103 km
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
105 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
123 km
arr. 19:45
dep. 19:45
125 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
155 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
159 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
162 km
arr. 20:34
dep. 20:34
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
172 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
174 km
arr. 20:51
dep. 20:52
180 km
arr. 21:00
183 km
18:44 22:04 (03:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:44
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
24 km
arr. 19:10
dep. 19:11
31 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
77 km
Paracin, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
103 km
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
151 km
arr. 22:04
183 km
19:42 23:06 (03:24)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 19:42
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
13 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
77 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
103 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
108 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
151 km
arr. 23:06
183 km

Naselja Smederevska Palanka i Nis su međusobno udaljena ~183 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 04h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.