Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
05:43 09:38 (03:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:43
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
31 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
34 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
arr. 07:13
dep. 07:13
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
77 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
85 km
arr. 07:41
dep. 07:41
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
103 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
105 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
123 km
arr. 08:22
dep. 08:23
125 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
dep. 08:54
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
155 km
Tesica, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
159 km
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
162 km
arr. 09:12
dep. 09:12
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
172 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
174 km
arr. 09:29
dep. 09:30
180 km
arr. 09:38
183 km
07:21 10:40 (03:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 07:21
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
77 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
103 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
dep. 10:11
151 km
arr. 10:40
183 km
09:05 13:06 (04:01)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:05
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
34 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
63 km
arr. 10:39
dep. 10:40
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
77 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
85 km
arr. 11:08
dep. 11:08
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
103 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
105 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
125 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
dep. 12:18
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
155 km
Tesica, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:27
159 km
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
162 km
arr. 12:35
dep. 12:35
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
172 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
174 km
arr. 12:57
dep. 12:58
180 km
arr. 13:06
183 km
14:50 19:04 (04:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:50
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
34 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
63 km
arr. 16:24
dep. 16:25
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
77 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
85 km
arr. 16:53
dep. 16:53
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
103 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
105 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
123 km
arr. 17:48
dep. 17:49
125 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
dep. 18:19
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
155 km
Tesica, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
159 km
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
162 km
arr. 18:37
dep. 18:37
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
172 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
174 km
arr. 18:55
dep. 18:56
180 km
arr. 19:04
183 km
17:10 21:04 (03:54)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:10
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
34 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
63 km
arr. 18:39
dep. 18:39
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
77 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
85 km
arr. 19:07
dep. 19:07
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
103 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
105 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
123 km
arr. 19:49
dep. 19:50
125 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
155 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
159 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
162 km
arr. 20:38
dep. 20:38
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
172 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
174 km
arr. 20:55
dep. 20:56
180 km
arr. 21:04
183 km
18:54 22:12 (03:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:54
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
77 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
103 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
dep. 21:43
151 km
arr. 22:12
183 km
Smederevska Palanka - Nis timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:43 09:38 (03:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:43
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
31 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
34 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
arr. 07:13
dep. 07:13
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
77 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
85 km
arr. 07:41
dep. 07:41
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
103 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
105 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
123 km
arr. 08:22
dep. 08:23
125 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
dep. 08:54
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
155 km
Tesica, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
159 km
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
162 km
arr. 09:12
dep. 09:12
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
172 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
174 km
arr. 09:29
dep. 09:30
180 km
arr. 09:38
183 km
07:21 10:40 (03:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 07:21
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
77 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
103 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
dep. 10:11
151 km
arr. 10:40
183 km
09:05 13:06 (04:01)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:05
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
34 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
63 km
arr. 10:39
dep. 10:40
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
77 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
85 km
arr. 11:08
dep. 11:08
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
103 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
105 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
125 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
dep. 12:18
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
155 km
Tesica, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:27
159 km
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
162 km
arr. 12:35
dep. 12:35
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
172 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
174 km
arr. 12:57
dep. 12:58
180 km
arr. 13:06
183 km
14:50 19:04 (04:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:50
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
34 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
63 km
arr. 16:24
dep. 16:25
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
77 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
85 km
arr. 16:53
dep. 16:53
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
103 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
105 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
123 km
arr. 17:48
dep. 17:49
125 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
dep. 18:19
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
155 km
Tesica, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
159 km
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
162 km
arr. 18:37
dep. 18:37
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
172 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
174 km
arr. 18:55
dep. 18:56
180 km
arr. 19:04
183 km
17:10 21:04 (03:54)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:10
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
34 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
63 km
arr. 18:39
dep. 18:39
68 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
77 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
85 km
arr. 19:07
dep. 19:07
94 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
97 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
103 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
105 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
119 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
123 km
arr. 19:49
dep. 19:50
125 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
129 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
134 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
135 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
138 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
141 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
144 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
146 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
151 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
154 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
155 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
159 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
162 km
arr. 20:38
dep. 20:38
165 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
168 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
172 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
174 km
arr. 20:55
dep. 20:56
180 km
arr. 21:04
183 km
18:54 22:12 (03:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:54
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
63 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
77 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
85 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
103 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
108 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
119 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
141 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
dep. 21:43
151 km
arr. 22:12
183 km

Naselja Smederevska Palanka i Nis su međusobno udaljena ~183 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 18min., a najduže 04h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 18:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.